Aromatherapy Revitalise Therapy Body Lotion (Poprawiający nastrój balsam do ciała)

Przyjemny nawilżający balsam. Sprawia, że skóra jest miękka i pachnie melonem i cytrusami. Poprawia nastrój od samego rana.

Cena: 19,90 zł / 250 ml

pachnący

Największym atutem tego balsamu jest jego zapach, jest intensywny, świeży, owocowy, bardzo przyjemny. Dodatkowo zapach jest bardzo trwałym przesiaka na ubrania i pościel, towarzysze przez wiele godzin.
Właściwości pielęgnacyjne ma takie sobie, pisze to jako posiadaczka suchej skóry i wielbicielka tłustych ciężkich mazideł do ciała. Myślę, ze osobom o skórze normalnej będzie odpowiadał. Mojej niestety nie nawilżał dostatecznie, jest dla mnie za lekki. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy więc na pewno ma swoje zwolenniczki.
Balsam ma dość rzadka konsystencję ale dobrze się rozprowadza na skórze, nie maże się.
Wydajny i niedrogi.
Opakowanie poręczne, nieduże i ładne.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Genialny balsamik!!!

Nie przepadam za balsamami, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Przede wszystkim dlatego, że błyskawicznie się wchłaniał :) Stosowałam go zawsze po kąpieli, skóra była nawilżona i dłuuuugo pachniała :) Zapaszek przypomina mi hmm przyprawę korzenną i cynamon (moje ulubione zapaszki, po prostu je kocham!!! ;)) Niestety balsam wycofano (NIE WIEM DO DZIŚ Z JAKIEGO POWODU!!! :() Używałam go na zmianę z jego "niebieskim bratem" i strasznie za nimi tęsknię...
Ostatnio podczas świątecznych porządków natknęłam się na dnie szafy na buteleczkę, w której były resztki balsamu. Stał tam chyba ze dwa lata jak nie dłużej... Zaryzykowałam i wymazałam się nim cała ;) O dziwo działanie nadal takie samo jak zaraz po zakupie, zapaszek się nie zmienił i nie dostałam żadnej wysypki :)
Po prostu cudo w buteleczce ;)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: ojj z 6 ;)

Pierwszy urlop;)

Aż dziwne, że nie wystawiłam recenzji temu balsamowi! Toż to wręcz NASZ czyt. mój i mojego męża ulubiony balsam:) Używaliśmy go- tzn. ja i mój ówczesny chłopak- obecny mąż, na naszych pierwszych wspólnych wakacjach na Helu. Spaliliśmy się jak raki, a ten balsam był jedynym, który chłodził!!!! Żadne chłodzące balsamy nie pomagały nam, a ten tak. Mojemu mężowi- ówczesnemu chłopakowi nie przeszkadzał nawet babski (jak go nazywał) zapach. Balsam wspaniale się wchłaniał, nawilżał skórę i no i pachniała ona po nim długo. Mamy go na zdjęciu z wakacji, stoi w tle jak jakiś Anioł Stróż a my czerwoni jak Indianie wygłupiamy się:D
Jedyne do czego mogę się przyczepić to konsystencja, troszkę za płynna była.
Okropnie mnie wkurza to, że Avon wycofuje ZAWSZE moje ulubione produkty:(

Używam tego produktu od: już nie niestety:(

Avon Mark - relacja

Cudnie pachnie!

Bardzo mi się spodobał zapach tego balsamu, myślę że rzeczywiście można nim sobie poprawić nastrój.
Jednak mi on nie posłużył, po zużyciu 1/3 buteleczki upewniłam się co do swoich podejrzeń, że on mnie uczula: na rękach, piersiach i brzuchu wyskoczyły mi maleńkie, czerwone krosteczki...
Wiem, że moja ocena może być niezbyt obiektywna, bo patrzę przez pryzmat tych krostek, daję mu jednak te 3 gwiazdki, przede wszyystkim za zapach, ale też za poręczną butelkę i odpowiednia konsystecję.
Niestety już do niego nie wrócę.

Super zapaszek :)

Zapach tego balsamu jest naprawde super, uwielbiam takie cytrusowe aromaty. Balsam troche nie przypomina mi balsamu no jest rzadki i konsystencje mleczka. Taki sobie zwykły "balsamik" z zabójczym zapachem na poprawienie nastroju. Z tego co sie orientuje był po 19 zł i wydaje mi sie ze to za duźo,a za tyle można kupic naprawde dobry nawilżający balsam no lae od czasu do czasu może być! Aha zapomniałam napisac ze bardzo podoba mi sie jego opakowanie i pojemność:)

ładny zapach

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: e
Balsam bardzo ladnie pachnie, ma przyjemnią konsystencję, dosc dobrze nawilża, ale nie jest rewelacyjny. Taki zwykly balsamik :)

nic poza zapachem

Balsam do skóry raczej nie wysuszonej, bo nawilżanie jest dość znikome. Balsam za to ślicznie pachnie i pewnie na tym ma polegać jego działanie poprawiające nastrój. To jednak nie perfumy i głównym zadaniem balsamu jet przede wszystkim pielęgnacja w tym kosmetyku słabo zauważalna. Jest mało wydajny, rzadki, lejący się, ale dobrze się wchłania. Raczej nie polecam, chyba że tylko do wypróbowania.

A ja go luuubię!

Nie będę się rozpisywać. Zatem:
- fajnie nawilża skórę - ma po nim taki delikatny połysk
- dobrze i łatwo się wchłania
- pachnie fajniutko i nadaje się przez to na zimne i szare dni jak i na te gorące, słoneczne
- zapach trzyma się długo, ale nie kłóci się z perfumami
- jest wydajny

chyba działa

Albo on faktycznie poprawia nastrój, albo to był przypadek, że akurat w te dni kiedy go użyłam miałam bardzo dobry chumor ;) A może to moja podswiadomość tak zadziałała, nie wiem... :crazy:Jeśli chodi o inne cechy to odpowiednio nawilża i ładnie pachnie.

średni

Przyjemna konsystencja.Średnio się wchłania i nawilża, okropnie pachnie.Wydajny.Ze względu na zapach absolutnie mi nie odpowiada.

nie ten zapach

Nawilża nawet rozsądnie, dość szybko się wchłania, ale to jak śmierdzi niestety skreśla go dla mnie. Troszkę mi przypomina Eden-tez jakieś takie ogórki w nim czuć. Okropieństwo :-( Stawiam go teraz w widocznym miejscu w łazience, więc może ktoś zużyje ;-) Sam komsetyk jest całkiem całkiem, ale, że ma to być balsam aromaterapeutyczny więc za zapach muszę niestety odjąć od oceny... Mnie przyprawia o depresje ;-)

nie zachwyca

Zapach ładny i to w zasadzie wszystko co mogę powiedzieć dobrego o tym balsamie. Od balsamu właściwie oczekuję jednego: nawilżenia, a tutaj tego efektu nie mam. Nad ranem moja skóra jest wysuszona, tak jakbym w ogóle nic nie używała. Aha, wchłania się ładnie. Podsumowując: bardziej pachnidło niż balsam.Ilość zużytych opakowań: 1/4 i czekam aż się skończy.