24H Active Protection Sensitive Spray Deodorant (Dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej)

Dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej 24H Active Protection zapobiega poceniu się i gwarantuje poczucie świeżości. Delikatna formuła stworzona dla skóry wrażliwej nie zawiera substancji zapachowych ani alkoholu.

oj chyba nie

kiedyś nacięłam się na kulkowym z tej samej serii ale dałam jeszcze jedną szansę tym razem sprayowi, niestety..... nie chroni przed poceniem sie nawet godziny, mało tego, mam wrażenie, że jakoś bardziej się pocę po nim. Nie mam problemu z poceniem się ani z przykrym zapachem ale jednak lubię mieć sucho pod pachami więc skoro to nie działa na mnie to co dopiero na osoby pocące się intensywnie. Jedynym plusem jest to,że jest bezzapachowy i nie zapycha tak jak kulka. tak czy owak, nie polecam.

Używam tego produktu od:ze 2 tygodnie

Nie chroni

Produkt bardzo średni. Przede wszystkim nie można się w ogóle spocić, bo zaczyna się nieprzyjemnie pachnieć. Przed poceniem chroni słabo, więc efekt świeżości utrzymuje się w moim przypadku najwyżej 2 godziny po prysznicu (przy spokojnym "trybie" ). Plus za niebrudzenie i miłe dla oka opakowanie. No i przyjazną cenę dla portfela - w promocji ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, nie potrafię go "zmęczyć" nawet w domu...
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobry

Przetestowałam juz mnóstwo dezodorantów w spraju to mam porównanie. Ten jest skuteczny, chroni dość dobrze, ale na lato obawiam sie, że może być za słaby. Nie zostawia białych plam.
Jest zupełnie bezzapachowy, co ma swoje plusy - np. nie gryzie sie z perfumami.Ja jednak stanowczo wolę dezodoranty pachnące, bo przecież używam ich tylko pod pachy. Jak mi nic nie pachnie to mam wrażenie, że cos jest niew porządku. Tylko dlatego oceniam tak nisko, bo raczej tej wersji już nie kupię.

Używam tego produktu od: w zeszłym miesiącu
Ilość zużytych opakowań: skończone 1