Self Tan Gel (Żel samoopalający do ciała)

Self Tan Gel (Żel samoopalający do ciała)

Żel samoopalający do ciała o lekkiej konsystencji, w ciągu kilku godzn zapewnia równomierna, złocistą opaleniznę.

Dla mnie bardzo dobry :)

To mój pierwszy w życiu samoopalacz, więc na początku bałam się, że będę miała smugi itd,jednak nic takiego się nie stało :) Dziewczyny, po prostu trzeba dobrze go rozsmarować i nie będzie smug- zapewniam was! nawet na opakowaniu jest napisane, że trzeba go wmasować do wchłonięcia...:
+ Zapach ma dość ładny i po aplikacji nie śmierdzi
+ daje widoczny efekt już po pierwszym zastosowaniu ! :) a po drugim skóra wygląda na ładnie opaloną więc po trzecim już w ogóle jest super :) - nie spodziewałam się, że tak szybko będą zadowalające efekty :)
+ przy stosowaniu na twarz też jest ok, tylko oczywiście trzeba dobrze rozsmarować w szczególności przy brwiach;
Nic się nie dzieje nawet w przypadku cery mieszanej-ja właśnie taką mam
dla mnie to czego szukałam- po uzyskaniu opalenizny wystarczy nałożyć raz na parę dni żeby ją utrzymać, a o to właśnie mi chodziło :D
POLECAM!!!Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Żadna rewelacja...

Kupiłam go na promocji w Oriflame za 25zł. Reklamowali go jako "jednolita opalenizna w ciągu kilku godzin". Zawsze narzekam na białe nogi, solarium nie lubię, więc wybrałam samoopalacz. Wysmarowałam nim nogi, ale z nieuwagi przetarłam później ręką po nich. Myślałam,że piersze efekty nie będą aż tak bardzo widoczne, a jednak... Wielka brązowa plama! Ratuję się peelingiem z kawy ;). Ale ma ładny, przyjemny zapach. Aplikuje się też całkiem przyjemnie, ale wymaga kogoś bardziej doświadczonego niż ja. Poleciłabym tym, którzy używają samoopalaczy dłuższy czas.

Używam tego produktu od: kilku dni

Smugi smugi smugi

Kupiłam ten samoopalacz, gdyż myślałam, że to mój ulubiony tylko w nowym opakowaniu. Niestety:( Dawny samoopalacz miał czekoladowy kolor więc widziałam gdzie wsmarowałam. Ten niestety pozostawia okropne smugi (musiałam trzeć nogi wodą utlenioną, żeby jakoś sensownie wyglądały). Tragedia. Użyłam raz i nie wiem czy się odważę jeszcze po niego sięgnąć. Co do zapachu jest ok- nie śmierdzi specjalnie.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

Manicure - geometryczny french

gorzej być nie może!

Zdecydowanie samoopalaczowy koszmar! Jedynie cena może być plusem, choć wolałabym jeść korzonki przez miesiąc i zaoszczędzić na samoopalacz marki selektywnej niż kupić 10 szt. tego dziadostwa. Z lenistwa nie będę wypisywać minusów, za dużo ich! Po kilku użyciach ostentacyjnie wyrzuciłam.. i była to bardzo dobra decyzja. NIE KUPUJCIE - SZCZERZE ODRADZAM !!!

Używam tego produktu od: dałam mu kilka szans
Ilość zużytych opakowań: może 1/10 opakowania - reszta wylądowała w koszu

średni

+ fajna konsystencja dzięki czemu aplikacja wygodna
+ ładnie brązowi, bez plam i smug
+ schodzi tez dobrze
+ na mnie nie śmierdzi:)
- drogi dlatego używam do twarzy, jest lekki więc nie zapycha mojej mieszanej cery:)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

niezły

niezły produkt , ma swoje wady i zalety, najwieksza wada jest to , ż wysusza skóre, a gdy schodzi po paru dniach to robi to nierównomiernie
zalety to z pewnoscia dośc łądna opalenizma , ładny kolor, opakowanie specyfiku dośc przyjemne dla oka, cena niezbyt wygórowana
konsystencja mi za bardzo nie odpowiada - jest taki lejący, ale w końcu to żel
nie wiem ogólnie - sredni

Używam tego produktu od:męcze rok 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1 opakowanie

tak

Stosuje od dluzszego czasu, w zasadzie od momentu kiedy pojawil sie w gamie samoopalaczy oriflame w nowej szacie graficznej.
Lubilam go stosowac w celu poglebienia opalenizny z solarium lub latem. Po "odstawieniu" solarium uzywam samodzielnie i daje calkiem dobry efekt.
Naturalny odcien opalenizny, szybko sie wchlania i nie klei sie na skorze, szybko dziala, calkiem dlugo sie utrzymuje. Smaruje nim glownie dekolt, ramiona, szyje i czasem twarz jak skonczy mi sie ten do twarzy.
Smierdzi rzecz jasna jak wszystkie tego typu specyfiki, trudno, jakos trzeba to wytrzymac.
Stawiam mu mocna 4!

Używam tego produktu od: ok 2lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 3 szt

ok:)

wg mnie jest to dobry samoopalacz zapach ma jak każdy inny typowy dla tego rodzaju specyfiku zacieki podobnie jak każdym innym samoopalaczem można sobie zrobić ale kolor uzyskany po ok 2-3 godzinach jest ładny naturalny i długo utrzymuje się na skórze

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Okropny :/:/

Najgorszy samoopalacz jaki posiadałam :/ Pozostawia nie estetyczne smugi na ciele . Brzydko pachnie to mało powiedziane on po prostu śmierdzi :/ i ten zapach pozostaje z osoba ktora użyła tego specyfiku przez dlugi okres czasu. Producent obiecuje złocistą opaleniznę a co wychodzi ? Odcien zgniłej pomarańczy. Nie polecam tego produktu nikomu. Katastrofa na całej linni nawet za połowę tej ceny można kupić produkt o niebo lepszy!

Używam tego produktu od: od miesiaca

niezły.

bardzo wydajny, użyłam 10 razy i jest prawie pełny. uzywam tylko na nogi i brzuch, za pierwszym razem miałam jedną mega smugę ale nauczyłam się robić to starannie w efekcie czego cieszeę się piękną naturalnie wyglądającą opalenizną :)

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:0,25 ;p

nic specjalnego

Cieżko się rozsmarowywuje i zostają smugi. Używam go jedynie po wcześnijszym posmarowaniu się zwyczajnym balsamem wtedy udaje się choć nie całkowiecie uniknąć smug.
Zapach nie jest badzo silny. Kolor naturalny.

Używam tego produktu od:miesiąca

niewypał

Po przeczytaniu dobrych opini kremu samoopalającego (stara wersja) postanowiłam kupić ten żel gdy zobaczyłam w promocyjnej cenie. Muszę stwierdzić, że produkt jest nie dla mnie. Jego podstawowym grzechem jest to, że robi mniejsze lub większe smugi. Za każdym razem gdy się posmaruję to zawsze gdzieś musi się pojawić. Po 3 wysmarowaniach musiałam odstawić aby zmyć go aby spróbować go z balsem, może coś da.
Jest wydajny. Po wadze czuję, że niewiele go zużyłam.
Nie kupię go ponownie, bo szkoda nerów i pieniędzy. Zastanawiam się co zrobić z tubką, którą posiadam - wymęczyć do końca czy też wystawić na allegro.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie