Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Cena już od 15,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

OK

+ nie wysusza
+ miły zapach
+ ładny brązowy kolor
- tylko pod czarne ciuchy - po pół godzinie od nałożenia nadal barwi jasne ubrania
- Nie jestem specjalistką, ale... jest bezbarwny, więc trudno określić, gdzie już został nałożony, a gdzie będą smugi. Raz mi się udało bez smug za pierwszym podejściem ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223306].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Do samoopalaczy miałam kilka podejść, zazwyczaj z kiepskimi rezultatami. To, co mnie w nich odrzucało, to przede wszystkim zapach. Jestem bardzo wrażliwa na ten chemiczny zapach ciągnący się za mna. ochyda. Ten samoopalacz nie jest pod tym wględem idealny, ale pozostałe jego walory zupełnie mi to rekompensują. Jest fantastyczny. Nie ma po nim zacieków na skórze, plam i nierówności. Łatwo się nakłada. Rezultat jest niemal natychmiastowy - odrazu koloryt skóry się poprawia, w ciągu godziny mamy piękny kolor. Ale nie jest to produkt do duchej skóry. Mam wrażenie, że odrobinę wysusza. Zresztą, osoby z suchą skórą są skazane na używanie samoopalaczy w kremie, a nie w piance czy sprayu. Używam go drugi sezon i nie rozstanę się z nim na pewno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196128].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie OK :)

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu... Wróciłam po kilku ładnych latach do stosowania samoopalaczy i się nie zawiodłam :)

Plusy:
-wydajny
-ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug (po wcześniejszym zrobieniu peelingu oraz nawilżeniu skóry)
-ładny kolor -złoty (nie jestem bladziochem )
-zapach jest znośny, ale charakterystyczny dla samoopalaczy

Minusy:
- nie jest to mus tylko pianka, może trochę za bardzo lejący, ale da się przeżyć :)

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134391].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Nie mus tylko lejąca się pianka

Plusy i minusy :
+pianka jest lekka i łatwo rozprowadza po ciele
+ przyjemny zapach na samym początku
+ bardzo szybko efekt, widoczny po kilku godzinach
+ dobrze rozprowadzony na umyte ciało nie zostawia żadnych smug
- nadaje brązowy odcień, nie pomarańczowy

- niewygodny dozownik
- okropny zapach po godzinie typowy dla samoopalaczy
- opalenizna krótko się utrzymuje na skórze, max 4 dni

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059601].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mój pierwszy samoopalacz. Tylko niestety... Jako, że byłam kompletnie niewprawiona w nakładaniu, to zniechęciłam się do niego... Fakt... Na mega bladą skórę, bez nawilżenia poprzedniego i peelingu nałożenie trzech warstw było samobójstwem urodowym :)
Ale kiedy już nabrałam wprawy z innymi samoopalaczami, wróciłam do niego, ponieważ poprzedni sprawdzony samoopalacz przestał po prostu opalać.

I zakochałam się w nim! :)

+Piękna naturalna opalenizna
+Świetna konsystencja musu, bardzo wygodnie się nakłada i szybko (o wiele przyjemniej niż w formie balsamu)
+Szybko opala, już po godzinie/dwóch
+Nie śmierdzi, a nawet ładnie pachnie jak dla mnie
+Nie zapycha jakoś szczególnie
+Nie robi plam
+Schodzi równomiernie

-Jedynym minusikiem jest cena, ale w sumie warta produktu :)

Ogólnie super! Tylko trzeba pamiętać o peelingu i nawilżeniu i nie ma mowy o plamach i nierówno nałożonym samoopalaczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028493].usefull || 0 }}% pomocna.

Dam mu ostatnią szansę

Nie jestem mistrzem w nakładaniu samoopalaczy, mam blady odcień skóry, wręcz trupi, więc od czasu do czasu sięgam po jakiś samoopalacz , zwłaszcza w okresie letnim. Ale w życiu nie spotkałam się jeszcze z tak ciężkim kosmetykiem (w nakładaniu). Wydawało mi się, hmm "pianka" powinna się rozprowadzać dobrze po skórze. Po pierwszym użyciu klapa- posmarowałam wieczorem, odczekałąm aż się wchłonie, a rano wstyd było wyjść z domu! Plamy, plamy i jeszcze raz plamy. Ok, myślę sobie, pewnie moja wina, niewprawiona ręka źle nałożyła kosmetyk.
Zatem podejście drugie i....kolejna klapa. Przeczytałam masę porad jak nakładać samoopalacz- skóra przygotowana, rękawica na dłoni i zaczynamy zabawę. Po raz kolejny klapa!
Dam mu jeszcze ostatnią szansę...nie wiem po co.

Plusy:
- zapach
- kolor opalenizny
- trwałość opalenizny

Minusy:
- ciężki w nakładaniu (nie widać gdzie już było położony, a gdzie nie)
- trwałość opalenizny ( w minusach też bo ciężko się ej pozbyć kiedy zrobi się smugi i plamy!)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014811].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Na wstępie zaznaczam,że tym produktem rozpoczęłam przygodę z samoopalaczami,zatem nie mam porównania z innymi produktami tego typu.

Zaletą tego musu jest jego podwójne zastosowanie,zarówno do buzi,jak i do ciała.
Mimo że mam suchą skórę,nie wysusza mnie ani nie powoduje dyskomfortu.
Rozprowadza się dobrze,o ile wczesniej zadbamy o peeling,to nie powinien zostawić zacieków ani smug.

Daje piękną opaliznę,bez pomarańczowego efektu!!!!
Utrzymuje się kilka dni,ja wykle po 3 dniach robię dokładny peeling i aplikuję go ponownie,efekt uważam za bardzo zadowalający.

Podobno efekt ma być widoczny już po godzinie,ja to uważam za przesadę i dlatego odejmuję gwiazdkę....pierwsze efekty widać po min.3godzinach,a pełny efekt tak po 6 godzinach.

Zapach jest znośny choć mało przyjemny,ale tego nie oceniam,bo na każdej skórze smrodzik utleniania przebiega inaczej.Ponadto jest to charakterystyczne dla samoopalaczy,więc nie można za to dyskwalifikować produktu.

Polecam,zwłaszcza takim niedoświadczonym w samoopalaniu jak ja ;)
Niska cena,świetne działanie i wydajność to niewątpliwe zalety tego musu.
Dodam,że wczoraj zakupiłam i nałożyłam go rekawicą do samoopalczy,i efekt na ciele jest jeszcze lepszy

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013179].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony samoopalacz

Używam go od 2 lat, jestem bardzo zadowolona, jest moim drugim w kolejności ulubionym samoopalaczem. Pierwszy niestety został wycofany ze sprzedaży (Sublime Broze Loreal).

Plusy:
Piękny odcień opalenizny
Łatwa aplikacja
Bardzo wydajny
Przyjemny zapach
Długo się utrzymuje

Minusy:
Delikatnie wysusza skórę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010444].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo udany produkt :)

Używam tego samoopalacza długo , bardzo długo . Sama już nie pamiętam od kiedy - 4 lata?
Używam go rano na buzię i dekolt.
Bardzo przyjemnie się go aplikuje.
Daje ładny naturalny efekt jeśli nie przesadzimy z ilością.
Wydajny. Nawet bardzo. Przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 4 miesiące :)

Używam tego produktu od: 4- 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995996].usefull || 0 }}% pomocna.

działa, ale wysusza na wiór 😔

Plusem tego produktu jest to, że działa tzn. Opala, co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste w przypadku samoopalaczy 😀
* kolor opalenizny na plus
*Intensywnosc opalenizny również
*Aplikacja-dobry poślizg
* Niezła wydajność jak na spray

Niestety, minusów sporo:
- wysusza skórę na wiór, samoopalacze z reguły wysuszają, ale ten robi to wybitnie. Łokcie i kolana po użyciu mam jak nosorożec, łydki swędzą i palą!
- multum parabenów o udowodniowym działaniu hormonalnym, tego się po lirene nie spodziewałam
- duszący zapach, nie dla wrażliwców

Cóż jeśli przy nim zostanę to ze względu na intensywny kolor, z tego powodu zawyzam ocene 😋minusy mnie zniechęcają do użytkowania. A szkoda 😒

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995176].usefull || 0 }}% pomocna.