Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Jestem zawiedziona

Formuła pianki bardzo fajna, jest lekka i dobrze się rozprowadza. Kolor dość naturalny, tylko lekko wpada w pomarańcz, ale do zaakceptowania.

Niestety - opakowanie fatalne, bo czy to atomizer się zapycha, czy też uleciał już cały gaz, w każdym razie mam jeszcze pół pojemnika pianki, której nijak nie mogę wydobyć :( Poza tym bardzo mocny zapach, typowy dla samoopalacza, a liczyłam na coś więcej, skoro producent zapewnia na opakowaniu o super zapachu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609941].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Bardzo ładnie opala, zostawia zdrowy i naturalny efekt na skórze. Plusem jest przyjemna aplikacja, konsystencja w formie musu pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu. I zapach jest urzekający.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580441].usefull || 0 }}% pomocna.

Z pewnością nie polecam

Ten mus to , w moim odczuciu , nieudany produkt. Nierównomiernie się rozprowadza, nieprzyjemnie pachnie i pozostawia na skórze pomarańczową opaleniznę. Nie tego oczekiwałam. Jedynym plusem jest, zdaje się, widoczne działanie z aplikacji na aplikację.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576231].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja ciąża

ZUŻYŁAM MNÓSTWO OPAKOWAŃ

Jest to zdecydowanie samoopalacz, który nadaje się idealnie przed większymi wyjściami (wesele, sylwester, czy po prostu dyskoteka). Spektakularny efekt mamy już po jednym zastosowaniu więc wystarczy, że nałożymy go dzień przed wyjściem (wstawiam zdjęcie po jednym użyciu, a uwierzcie mi, że jestem typowym bladziochem) . Natomiast jest to chyba za mocny samoopalacz na co dzień.

PLUSY:
+ efekt naprawdę mocnej opalenizny jest już po jednym użyciu
+ konsystencja musu/pianki jest bardzo delikatna, bardzo łatwo się rozprowadza i ekspresowo wysycha (nie zostawia tłustej warstwy, jak inne balsamy)
+ opakowanie jest w miarę wygodne i solidnie wykonane

MINUSY:
- samoopalacz jako, że jest naprawdę mocny, śmierdzi niemiłosiernie (nawet po kąpieli)
- wraz z mocnym działaniem samoopalacza przychodzi również łatwość powstawania ewentualnych plam i ich wyrazistość
- wydajność (jest dość drogi - 19 zł w Rossmannie, a starcza zaledwie na kilka razy, jeśli bierzemy pod uwagę posmarowanie nóg, rąk, dekoltu i pleców)
- po jego użyciu nie radzę ubierać białych ubrań!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448421].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

+ nie wysusza
+ miły zapach
+ ładny brązowy kolor
- tylko pod czarne ciuchy - po pół godzinie od nałożenia nadal barwi jasne ubrania
- Nie jestem specjalistką, ale... jest bezbarwny, więc trudno określić, gdzie już został nałożony, a gdzie będą smugi. Raz mi się udało bez smug za pierwszym podejściem ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223306].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Do samoopalaczy miałam kilka podejść, zazwyczaj z kiepskimi rezultatami. To, co mnie w nich odrzucało, to przede wszystkim zapach. Jestem bardzo wrażliwa na ten chemiczny zapach ciągnący się za mna. ochyda. Ten samoopalacz nie jest pod tym wględem idealny, ale pozostałe jego walory zupełnie mi to rekompensują. Jest fantastyczny. Nie ma po nim zacieków na skórze, plam i nierówności. Łatwo się nakłada. Rezultat jest niemal natychmiastowy - odrazu koloryt skóry się poprawia, w ciągu godziny mamy piękny kolor. Ale nie jest to produkt do duchej skóry. Mam wrażenie, że odrobinę wysusza. Zresztą, osoby z suchą skórą są skazane na używanie samoopalaczy w kremie, a nie w piance czy sprayu. Używam go drugi sezon i nie rozstanę się z nim na pewno.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196128].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie OK :)

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu... Wróciłam po kilku ładnych latach do stosowania samoopalaczy i się nie zawiodłam :)

Plusy:
-wydajny
-ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug (po wcześniejszym zrobieniu peelingu oraz nawilżeniu skóry)
-ładny kolor -złoty (nie jestem bladziochem )
-zapach jest znośny, ale charakterystyczny dla samoopalaczy

Minusy:
- nie jest to mus tylko pianka, może trochę za bardzo lejący, ale da się przeżyć :)

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134391].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mus tylko lejąca się pianka

Plusy i minusy :
+pianka jest lekka i łatwo rozprowadza po ciele
+ przyjemny zapach na samym początku
+ bardzo szybko efekt, widoczny po kilku godzinach
+ dobrze rozprowadzony na umyte ciało nie zostawia żadnych smug
- nadaje brązowy odcień, nie pomarańczowy

- niewygodny dozownik
- okropny zapach po godzinie typowy dla samoopalaczy
- opalenizna krótko się utrzymuje na skórze, max 4 dni

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059601].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mój pierwszy samoopalacz. Tylko niestety... Jako, że byłam kompletnie niewprawiona w nakładaniu, to zniechęciłam się do niego... Fakt... Na mega bladą skórę, bez nawilżenia poprzedniego i peelingu nałożenie trzech warstw było samobójstwem urodowym :)
Ale kiedy już nabrałam wprawy z innymi samoopalaczami, wróciłam do niego, ponieważ poprzedni sprawdzony samoopalacz przestał po prostu opalać.

I zakochałam się w nim! :)

+Piękna naturalna opalenizna
+Świetna konsystencja musu, bardzo wygodnie się nakłada i szybko (o wiele przyjemniej niż w formie balsamu)
+Szybko opala, już po godzinie/dwóch
+Nie śmierdzi, a nawet ładnie pachnie jak dla mnie
+Nie zapycha jakoś szczególnie
+Nie robi plam
+Schodzi równomiernie

-Jedynym minusikiem jest cena, ale w sumie warta produktu :)

Ogólnie super! Tylko trzeba pamiętać o peelingu i nawilżeniu i nie ma mowy o plamach i nierówno nałożonym samoopalaczu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028493].usefull || 0 }}% pomocna.

Dam mu ostatnią szansę

Nie jestem mistrzem w nakładaniu samoopalaczy, mam blady odcień skóry, wręcz trupi, więc od czasu do czasu sięgam po jakiś samoopalacz , zwłaszcza w okresie letnim. Ale w życiu nie spotkałam się jeszcze z tak ciężkim kosmetykiem (w nakładaniu). Wydawało mi się, hmm "pianka" powinna się rozprowadzać dobrze po skórze. Po pierwszym użyciu klapa- posmarowałam wieczorem, odczekałąm aż się wchłonie, a rano wstyd było wyjść z domu! Plamy, plamy i jeszcze raz plamy. Ok, myślę sobie, pewnie moja wina, niewprawiona ręka źle nałożyła kosmetyk.
Zatem podejście drugie i....kolejna klapa. Przeczytałam masę porad jak nakładać samoopalacz- skóra przygotowana, rękawica na dłoni i zaczynamy zabawę. Po raz kolejny klapa!
Dam mu jeszcze ostatnią szansę...nie wiem po co.

Plusy:
- zapach
- kolor opalenizny
- trwałość opalenizny

Minusy:
- ciężki w nakładaniu (nie widać gdzie już było położony, a gdzie nie)
- trwałość opalenizny ( w minusach też bo ciężko się ej pozbyć kiedy zrobi się smugi i plamy!)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014811].usefull || 0 }}% pomocna.