Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Na lato

Polubiłam ren samoopalacz nie tylko za lekka konsystencję ale również ze zapach. Inne samoopalacze strasznie było czuć wręcz aż śmierdziały a tutaj lekki i przyjemny zapach. Nie pozostawia smug, pozostawia ładna opaleniznę, nie zmywa się szybko i świetnie nadaję się do jasnej karnacji.

raczej nie

Nie wiem, może nie umiem nakładać tego typu produktów, ale zawsze gdzieś robi mi się paskudna pomarańczowa smuga.
Przy tym produkcie w dodatku nie umiem rozpoznać, czy to już wystarczająco i równo...?
no cóż, może nie powinnam stosować samoopalaczy? A mogło być tak pięknie..

Dobry produkt, zwłaszcza dla początkujących.

Ojj, ileż ja zużyłam w swoim życiu produktów samoopalających/brązujących. Mimo, iż posiadam ciemną cerę, to lubię podrasowywać to, co dała mi natura - tym bardziej, że z naturalnym słońcem mi nie po drodze (uczulenie i pokrzywka, czyli bolączki chyba każdego atopowca).
Przetestowałam produkt z niemal każdej półki cenowej - no nie wybrzydzam, jestem zdania, że nie cena jest wyznacznikiem jakości ;). Mus Lirene poleciła mi przyjaciółka i od tamtej pory nie rozstaję się z nim w okresie jesienno-wiosennym (na lato wolę coś, co da mocny efekt).
Czym tak bardzo mnie urzekł?

PLUSY:
+Opakowanie: metalowa puszka z aplikatorem, w optymistycznym odcieniu złota - od razu mam skojarzenia z plażą i upalnym latem. Poręczne to, miłe dla oka i ułatwia aplikację.
+Konsystencja: to lekka pianka, która po kontakcie ze skórą zmienia się w mus. Nie spływa, nie lepi się i szybko się wchłania.
+Zapach: kwiatowy, kobiecy, ale jednak intensywny - mnie nie przeszkadza, bo nie jest on nieprzyjemny, ale jest wyczuwalny i trwały.
+Nie podrażnia skóry, nawet taki alergik jak ja może go używać i krzywda mi się nie dzieje.
+Nie zatyka porów - stosuję go również na twarz i nigdy nie miałam po nim wysypu.
+Bardzo łatwo go rozprowadzić, bez smug, plam czy zacieków - jestem pewna, że nawet panie dopiero rozpoczynające swoją przygodę z produktami samoopalającymi nie będą miały problemu z aplikacją - z zachowaniem zasad (peeling, depilacja dzień wcześniej, regularnie nawilżanie, rozprowadzanie partiami, rozpoczynając od dołu, cieniutka warstwa w okolicy kostek, kolan, łokci) można cieszyć się wspaniałą, złocistą opalenizną.
+Kolor jest, jak już wspomniałam, złoty - ani grama pomarańczu czy innych marchewkowo-dyniowych klimatów, o ile nie przesadzimy - wiadomo, że jak ktoś ładuje pół puszki naraz i codziennie, to uzyska efekt daleki od naturalnego ;).
+Opalenizna jest trwała, u mnie średnio 7 dni, z tym, że ja się regularnie peelinguję.
+Schodzi równomiernie, po prostu blednąc, bez łat czy plam.
+Nie brudzi ubrań, nawet jasnych.
+Po aplikacji szybko się wchłania - kwadrans i można się ubierać.
+Nie wysusza skóry.
+Wydajny, puszka starcza mi średnio na dwa miesiące.
+Niska cena - około 18 zł.
+Dostępność.

MINUSY:
-No niestety, po jakiejś godzinie od aplikacji zamiast egzotycznego aromatu kwiatów mamy smrodek samoopalacza. Dobrze, że schodzi po prysznicu, ale jednak jest i jest to dość uciążliwe.

Reasumując:to dobry produkt, dający śliczny, naturalny efekt złocistej skóry, w dodatku delikatny dla skóry, wydajny i niedrogi. Zapaszek charakterystyczny ma, ale myślę, że decydując się na regularne używanie tego typu kosmetyków, trzeba się z tym po prostu pogodzić ;).

Polecam, bo warto.

Świetny samoopalacz dla początkujących

Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z samoopalaczami. Bałam się smug i wyglądu pomarańczy. Ten produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, sprawdził się na mnie i na mojej mamie.

ZAPACH:
bardzo mocny, kojarzy mi się z mocnymi zapachami kwiatowymi w tanich perfumach. Nie jest to zapach nieprzyjemny, ale należy zaznaczyć, że jest bardzo intensywny.

KONSYSTENCJA:
Konsystencja taka jaką obiecał producent- mniej zwarta pianka, w trakcie wcierania w skórę zmienia się w mus, szybko i przyjemnie się ją nakłada.

OPAKOWANIE:
Metalowa puszka z areozolem. Nie ma się do czego przyczepić, wygląda w porządku. Nie mam problemów z zapychaniem się czegokolwiek, ale dbam by nic nie zasychało na aplikatorze.

SKUTECZNOŚĆ:
Skuteczność produktu jest bardzo wysoka. Upragniony efekt opalenizny przychodzi szybko i po nocy z produktem na skórze, budzimy się z przyjemnie zazłoconą skórą. Obie z mamą uzyskałyśmy efekt muśnięcia słońcem po jednej aplikacji.

Podsumowując przyjemny produkt dla początkujących z samoopalaczami, bo bardzo trzeba się postarać by uzyskać smugę na skórze. Dość szybko wchłania się po nakładaniu na skórę co pozwala na uzyskanie równej warstwy, która nie brudzi ubrań. Po jakiś 20 minutach od aplikacji, skóra jest na tyle sucha, że można swobodnie leżeć. Polecam serdecznie, niezależnie od wieku.

Jestem zawiedziona

Formuła pianki bardzo fajna, jest lekka i dobrze się rozprowadza. Kolor dość naturalny, tylko lekko wpada w pomarańcz, ale do zaakceptowania.

Niestety - opakowanie fatalne, bo czy to atomizer się zapycha, czy też uleciał już cały gaz, w każdym razie mam jeszcze pół pojemnika pianki, której nijak nie mogę wydobyć :( Poza tym bardzo mocny zapach, typowy dla samoopalacza, a liczyłam na coś więcej, skoro producent zapewnia na opakowaniu o super zapachu.

Bardzo fajny

Bardzo ładnie opala, zostawia zdrowy i naturalny efekt na skórze. Plusem jest przyjemna aplikacja, konsystencja w formie musu pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu. I zapach jest urzekający.

Z pewnością nie polecam

Ten mus to , w moim odczuciu , nieudany produkt. Nierównomiernie się rozprowadza, nieprzyjemnie pachnie i pozostawia na skórze pomarańczową opaleniznę. Nie tego oczekiwałam. Jedynym plusem jest, zdaje się, widoczne działanie z aplikacji na aplikację.

ZUŻYŁAM MNÓSTWO OPAKOWAŃ

PLUSY:
+ efekt naprawdę mocnej opalenizny już po jednym użyciu
+ konsystencja musu/pianki jest bardzo delikatna, bardzo łatwo się rozprowadza i ekspresowo się wchłania
+ opakowanie jest w miarę wygodne i solidnie wykonane

MINUSY:
- niemiłosierny smród (nawet po kąpieli)
- wraz z mocnym działaniem samoopalacza przychodzi również łatwość powstawania ewentualnych plam i ich wyrazistość
- wydajność (jest dość drogi - 19 zł w Rossmannie, a starcza zaledwie na kilka razy, jeśli bierzemy pod uwagę posmarowanie nóg, rąk, dekoltu i pleców)
- absolutnie nie nadaje się do codziennego stosowania (raczej okazjonalnie, przed jakąś wielką imprezą - pod warunkiem, że macie w planach założyć czarne ubrania)

OK

+ nie wysusza
+ miły zapach
+ ładny brązowy kolor
- tylko pod czarne ciuchy - po pół godzinie od nałożenia nadal barwi jasne ubrania
- Nie jestem specjalistką, ale... jest bezbarwny, więc trudno określić, gdzie już został nałożony, a gdzie będą smugi. Raz mi się udało bez smug za pierwszym podejściem ;)

Świetny!

Do samoopalaczy miałam kilka podejść, zazwyczaj z kiepskimi rezultatami. To, co mnie w nich odrzucało, to przede wszystkim zapach. Jestem bardzo wrażliwa na ten chemiczny zapach ciągnący się za mna. ochyda. Ten samoopalacz nie jest pod tym wględem idealny, ale pozostałe jego walory zupełnie mi to rekompensują. Jest fantastyczny. Nie ma po nim zacieków na skórze, plam i nierówności. Łatwo się nakłada. Rezultat jest niemal natychmiastowy - odrazu koloryt skóry się poprawia, w ciągu godziny mamy piękny kolor. Ale nie jest to produkt do duchej skóry. Mam wrażenie, że odrobinę wysusza. Zresztą, osoby z suchą skórą są skazane na używanie samoopalaczy w kremie, a nie w piance czy sprayu. Używam go drugi sezon i nie rozstanę się z nim na pewno.

Dla mnie OK :)

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu... Wróciłam po kilku ładnych latach do stosowania samoopalaczy i się nie zawiodłam :)

Plusy:
-wydajny
-ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug (po wcześniejszym zrobieniu peelingu oraz nawilżeniu skóry)
-ładny kolor -złoty (nie jestem bladziochem )
-zapach jest znośny, ale charakterystyczny dla samoopalaczy

Minusy:
- nie jest to mus tylko pianka, może trochę za bardzo lejący, ale da się przeżyć :)

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie mus tylko lejąca się pianka

Plusy i minusy :
+pianka jest lekka i łatwo rozprowadza po ciele
+ przyjemny zapach na samym początku
+ bardzo szybko efekt, widoczny po kilku godzinach
+ dobrze rozprowadzony na umyte ciało nie zostawia żadnych smug
- nadaje brązowy odcień, nie pomarańczowy

- niewygodny dozownik
- okropny zapach po godzinie typowy dla samoopalaczy
- opalenizna krótko się utrzymuje na skórze, max 4 dni

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku