Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Świetny samoopalacz dla początkujących

Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z samoopalaczami. Bałam się smug i wyglądu pomarańczy. Ten produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, sprawdził się na mnie i na mojej mamie.

ZAPACH:
bardzo mocny, kojarzy mi się z mocnymi zapachami kwiatowymi w tanich perfumach. Nie jest to zapach nieprzyjemny, ale należy zaznaczyć, że jest bardzo intensywny.

KONSYSTENCJA:
Konsystencja taka jaką obiecał producent- mniej zwarta pianka, w trakcie wcierania w skórę zmienia się w mus, szybko i przyjemnie się ją nakłada.

OPAKOWANIE:
Metalowa puszka z areozolem. Nie ma się do czego przyczepić, wygląda w porządku. Nie mam problemów z zapychaniem się czegokolwiek, ale dbam by nic nie zasychało na aplikatorze.

SKUTECZNOŚĆ:
Skuteczność produktu jest bardzo wysoka. Upragniony efekt opalenizny przychodzi szybko i po nocy z produktem na skórze, budzimy się z przyjemnie zazłoconą skórą. Obie z mamą uzyskałyśmy efekt muśnięcia słońcem po jednej aplikacji.

Podsumowując przyjemny produkt dla początkujących z samoopalaczami, bo bardzo trzeba się postarać by uzyskać smugę na skórze. Dość szybko wchłania się po nakładaniu na skórę co pozwala na uzyskanie równej warstwy, która nie brudzi ubrań. Po jakiś 20 minutach od aplikacji, skóra jest na tyle sucha, że można swobodnie leżeć. Polecam serdecznie, niezależnie od wieku.

Jestem zawiedziona

Formuła pianki bardzo fajna, jest lekka i dobrze się rozprowadza. Kolor dość naturalny, tylko lekko wpada w pomarańcz, ale do zaakceptowania.

Niestety - opakowanie fatalne, bo czy to atomizer się zapycha, czy też uleciał już cały gaz, w każdym razie mam jeszcze pół pojemnika pianki, której nijak nie mogę wydobyć :( Poza tym bardzo mocny zapach, typowy dla samoopalacza, a liczyłam na coś więcej, skoro producent zapewnia na opakowaniu o super zapachu.

Bardzo fajny

Bardzo ładnie opala, zostawia zdrowy i naturalny efekt na skórze. Plusem jest przyjemna aplikacja, konsystencja w formie musu pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu. I zapach jest urzekający.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Z pewnością nie polecam

Ten mus to , w moim odczuciu , nieudany produkt. Nierównomiernie się rozprowadza, nieprzyjemnie pachnie i pozostawia na skórze pomarańczową opaleniznę. Nie tego oczekiwałam. Jedynym plusem jest, zdaje się, widoczne działanie z aplikacji na aplikację.

ZUŻYŁAM MNÓSTWO OPAKOWAŃ

Jest to zdecydowanie samoopalacz, który nadaje się idealnie przed większymi wyjściami (wesele, sylwester, czy po prostu dyskoteka). Spektakularny efekt mamy już po jednym zastosowaniu więc wystarczy, że nałożymy go dzień przed wyjściem (wstawiam zdjęcie po jednym użyciu, a uwierzcie mi, że jestem typowym bladziochem) . Natomiast jest to chyba za mocny samoopalacz na co dzień.

PLUSY:
+ efekt naprawdę mocnej opalenizny jest już po jednym użyciu
+ konsystencja musu/pianki jest bardzo delikatna, bardzo łatwo się rozprowadza i ekspresowo wysycha (nie zostawia tłustej warstwy, jak inne balsamy)
+ opakowanie jest w miarę wygodne i solidnie wykonane

MINUSY:
- samoopalacz jako, że jest naprawdę mocny, śmierdzi niemiłosiernie (nawet po kąpieli)
- wraz z mocnym działaniem samoopalacza przychodzi również łatwość powstawania ewentualnych plam i ich wyrazistość
- wydajność (jest dość drogi - 19 zł w Rossmannie, a starcza zaledwie na kilka razy, jeśli bierzemy pod uwagę posmarowanie nóg, rąk, dekoltu i pleców)
- po jego użyciu nie radzę ubierać białych ubrań!

OK

+ nie wysusza
+ miły zapach
+ ładny brązowy kolor
- tylko pod czarne ciuchy - po pół godzinie od nałożenia nadal barwi jasne ubrania
- Nie jestem specjalistką, ale... jest bezbarwny, więc trudno określić, gdzie już został nałożony, a gdzie będą smugi. Raz mi się udało bez smug za pierwszym podejściem ;)

Świetny!

Do samoopalaczy miałam kilka podejść, zazwyczaj z kiepskimi rezultatami. To, co mnie w nich odrzucało, to przede wszystkim zapach. Jestem bardzo wrażliwa na ten chemiczny zapach ciągnący się za mna. ochyda. Ten samoopalacz nie jest pod tym wględem idealny, ale pozostałe jego walory zupełnie mi to rekompensują. Jest fantastyczny. Nie ma po nim zacieków na skórze, plam i nierówności. Łatwo się nakłada. Rezultat jest niemal natychmiastowy - odrazu koloryt skóry się poprawia, w ciągu godziny mamy piękny kolor. Ale nie jest to produkt do duchej skóry. Mam wrażenie, że odrobinę wysusza. Zresztą, osoby z suchą skórą są skazane na używanie samoopalaczy w kremie, a nie w piance czy sprayu. Używam go drugi sezon i nie rozstanę się z nim na pewno.

Dla mnie OK :)

Kupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu... Wróciłam po kilku ładnych latach do stosowania samoopalaczy i się nie zawiodłam :)

Plusy:
-wydajny
-ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug (po wcześniejszym zrobieniu peelingu oraz nawilżeniu skóry)
-ładny kolor -złoty (nie jestem bladziochem )
-zapach jest znośny, ale charakterystyczny dla samoopalaczy

Minusy:
- nie jest to mus tylko pianka, może trochę za bardzo lejący, ale da się przeżyć :)

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie mus tylko lejąca się pianka

Plusy i minusy :
+pianka jest lekka i łatwo rozprowadza po ciele
+ przyjemny zapach na samym początku
+ bardzo szybko efekt, widoczny po kilku godzinach
+ dobrze rozprowadzony na umyte ciało nie zostawia żadnych smug
- nadaje brązowy odcień, nie pomarańczowy

- niewygodny dozownik
- okropny zapach po godzinie typowy dla samoopalaczy
- opalenizna krótko się utrzymuje na skórze, max 4 dni

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

Bardzo dobry

Mój pierwszy samoopalacz. Tylko niestety... Jako, że byłam kompletnie niewprawiona w nakładaniu, to zniechęciłam się do niego... Fakt... Na mega bladą skórę, bez nawilżenia poprzedniego i peelingu nałożenie trzech warstw było samobójstwem urodowym :)
Ale kiedy już nabrałam wprawy z innymi samoopalaczami, wróciłam do niego, ponieważ poprzedni sprawdzony samoopalacz przestał po prostu opalać.

I zakochałam się w nim! :)

+Piękna naturalna opalenizna
+Świetna konsystencja musu, bardzo wygodnie się nakłada i szybko (o wiele przyjemniej niż w formie balsamu)
+Szybko opala, już po godzinie/dwóch
+Nie śmierdzi, a nawet ładnie pachnie jak dla mnie
+Nie zapycha jakoś szczególnie
+Nie robi plam
+Schodzi równomiernie

-Jedynym minusikiem jest cena, ale w sumie warta produktu :)

Ogólnie super! Tylko trzeba pamiętać o peelingu i nawilżeniu i nie ma mowy o plamach i nierówno nałożonym samoopalaczu.

Dam mu ostatnią szansę

Nie jestem mistrzem w nakładaniu samoopalaczy, mam blady odcień skóry, wręcz trupi, więc od czasu do czasu sięgam po jakiś samoopalacz , zwłaszcza w okresie letnim. Ale w życiu nie spotkałam się jeszcze z tak ciężkim kosmetykiem (w nakładaniu). Wydawało mi się, hmm "pianka" powinna się rozprowadzać dobrze po skórze. Po pierwszym użyciu klapa- posmarowałam wieczorem, odczekałąm aż się wchłonie, a rano wstyd było wyjść z domu! Plamy, plamy i jeszcze raz plamy. Ok, myślę sobie, pewnie moja wina, niewprawiona ręka źle nałożyła kosmetyk.
Zatem podejście drugie i....kolejna klapa. Przeczytałam masę porad jak nakładać samoopalacz- skóra przygotowana, rękawica na dłoni i zaczynamy zabawę. Po raz kolejny klapa!
Dam mu jeszcze ostatnią szansę...nie wiem po co.

Plusy:
- zapach
- kolor opalenizny
- trwałość opalenizny

Minusy:
- ciężki w nakładaniu (nie widać gdzie już było położony, a gdzie nie)
- trwałość opalenizny ( w minusach też bo ciężko się ej pozbyć kiedy zrobi się smugi i plamy!)

lubię

Na wstępie zaznaczam,że tym produktem rozpoczęłam przygodę z samoopalaczami,zatem nie mam porównania z innymi produktami tego typu.

Zaletą tego musu jest jego podwójne zastosowanie,zarówno do buzi,jak i do ciała.
Mimo że mam suchą skórę,nie wysusza mnie ani nie powoduje dyskomfortu.
Rozprowadza się dobrze,o ile wczesniej zadbamy o peeling,to nie powinien zostawić zacieków ani smug.

Daje piękną opaliznę,bez pomarańczowego efektu!!!!
Utrzymuje się kilka dni,ja wykle po 3 dniach robię dokładny peeling i aplikuję go ponownie,efekt uważam za bardzo zadowalający.

Podobno efekt ma być widoczny już po godzinie,ja to uważam za przesadę i dlatego odejmuję gwiazdkę....pierwsze efekty widać po min.3godzinach,a pełny efekt tak po 6 godzinach.

Zapach jest znośny choć mało przyjemny,ale tego nie oceniam,bo na każdej skórze smrodzik utleniania przebiega inaczej.Ponadto jest to charakterystyczne dla samoopalaczy,więc nie można za to dyskwalifikować produktu.

Polecam,zwłaszcza takim niedoświadczonym w samoopalaniu jak ja ;)
Niska cena,świetne działanie i wydajność to niewątpliwe zalety tego musu.
Dodam,że wczoraj zakupiłam i nałożyłam go rekawicą do samoopalczy,i efekt na ciele jest jeszcze lepszy

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu