Vichy, SkinSet, Stabilizing Hydrating Care (Stabilizujący krem nawilżający do młodej i mieszanej skóry)

Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się. Harmonijny zapach.

LYCOGENE pomaga stymulować odnowę komórkową skóry, aby naskórek mógł się odnawiać równomiernie i regularnie.

Skóra jest jednolita, równa, aksamitna, matowa i nawilżona.

Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.

fajny

krem jest jak najbardziej w porządku
dobrze nawilża
nadaje się pod makijaz
nie pozostawia wyczuwalnej warstwy
nie zapycha

co do cudownych regulujących właściwości to nie liczyłam na nic szczególnego, chcialam bezproblemowego nawilżacza i takim też ten krem jest - w każdym razie skóry w jakiś szczególny sposób nie leczy (mam dość sporo niespodzianek)

i jeszcze jedno, co do matowania - nie rozumiem skąd te wszystkie narzekania na to że krem nie matuje albo matuje za krótko? czy istnieje wogole taki krem który mógłby matowić na dłużej niż 3-4 godziny i nie wysuszyć przy tym skóry??? ja wolę mieć ją dobrze nawilżoną i co jakiś czas posłużyć się bibułką matującą...

Używam tego produktu od: rok

Stworzony dla mnie!

To jest krem z vichy stworzony dla mnie. Nie musze stosowac go co 2 dzien tak jak zelu i toniku z serii normaderm. Kremu skinset uzywalam 2 razy dziennie i swietnie matowil moja mieszana buzke. Nie podraznial, nie zapychal, nadawal sie pod makijaz. Swietny krem. Goraco polecam.

Używam tego produktu od: pol roku

OK

Krem dobrze się wchłania i matuje skóre ale... niestety na krótko. Mam skórę tłustą i po tym kremie spodziewałam się więcej... Dobra baza pod makijaz jednak bez bibułek matujących jest mi ciężko utrzymać zmatowioną twarz Używam tego produktu od: trzeci raz

doskonały.!

Ideał wśród kremów.! Dobrze matuje, nawilża, wygładza cerę. Nadaje się pod podkład. Przy regularnym stosowaniu naprawde reguluje skórę... Przynajmniej moją ;) Niestety, muszę go oszczędzać, bo brak mi funduszy na ponowny zakup... Ale w najbliższej przyszłości(po wpływie gotówki:)) ) napewno po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: no długo, bo oszczędzam ;p
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

w porządku

Mam trądzikową, bardzo wrażliwą i suchą cerę;/ Tego kremu używam na dzień, nie wysusza, może nawet nawilża, po nałożeniu wydaję się, że jest mniej zaskórników, matuje dosyć dobrze, nadaje się pod podkład. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

fajny

Kremik świetnie nawilża poprawia kondycjke skóry, sprawia że jest po nim mięciutka i niesamowicie miła w dotyku:) Nie matuje wogóle, dlatego na lato musze z niego zrezygnować.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

lekki,nawilzajacy...

Mam sucha, delikatna skore, lat 25 wiec juz w sumie nie powinnam go stosowac..;)ale...moje pory i czasami wyskakujace niespodzianki nie dawaly mi spokoju...kupilam go..Jest lekki, slicznie pachnie, nawilza, nadaje sie pod podklad, wydajny..i skuteczny.Pory sie zwezily i nie mam juz niespodzianek na skorze...;)nie wiem jak na tradzikowa cere ale z drobnymi niedoskonalosciami radzi sobie dobrze...Polecam

Używam tego produktu od:2m-cy

Ok:)

Już zupełnie zapomniałam o tym kremie,a jest całkiem dobry. Dość wydajny, starcza na około 4 tygodnie. Przyjemna konsystencja i zapach umilają aplikacje.Co do samego działania-dobrze nawilża,dobry pod makijaz,odrobine stabilizuje,choc krótko,ale działania matującego nie wykazuje. Krzywdy na pewno Wam nie zrobi, a moze pomoc. Polecam.

Używam tego produktu od:roku

extra:)

Mam cerę mieszaną,wrażliwą,z niedoskonałościami.Uważam,że ten krem działa lepiej niż te do cery trądzikowej,bo nie wysusza i nie podrażnia.Buzia jest gładka,a cera dużo mniej się błyszczy:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w1

świetny

Naprawdę mi przypadł do gustu

Moim zdaniem nadaje się jako baza pod podkład, fajnie stabilizuje skórę.

Rzeczywiście idealny dla cery mieszanej

ma tylko jedną poważną wadę - jest mało wydajny, a za tą cenę to spory problem.

ale na pewno kupię ponownie. bo jest idealny dla mojej mieszanej skóry

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

spodziewałam się więcej.

Stosuję ten krem miesiąc i jakoś nie jestem specialnie zachwycona.

+ dobrze matuje
+ dobra baza pod podkład
+ nadaje skórze ładny koloryt
+ nie powoduje powstawania zaskórnikow
+ dobrze nawilża.

Ale spodziewałam się więcej. Skóra dobrze się trzyma, ale nie jest jakoś specialnie ustabilizowana.
Po takiej firmie i za tą cenę oczekiwałam więcej.

Świetny !

Moim zdaniem rewelacyjny produkt :-) Jak każda [no prawie] nastolatka , mam niedoskonałości skórne :-) Ten krem sprawił,że już po tygodniu moja cera stała się jednolita, bez różnego typu niedoskonalości ;P
ZALETY:
* nawilżenie
* przyjemny harmonijny zapach :)
* aksamitna i jednolita cera
* w zaledwie tydzień pomaga zwalczyć niedoskonałości i przywrócic cerze promienność :-)
* nie klei się i nie świeci na twarzy
* szybko się wchłania
WADY :
jak dla mnie => nie ma :DDDD