Picnic gloss

Picnic gloss

Błyszczyk do ust w małym okrągłym pudełeczku. Występuje w kilku owocowych zapachach, m.in.: jabłuszko, porzeczka itd.

Cena: 9.00 zł

okropny

Zdecydowanie nie wart ceny(kosztował około 10złotych).Nie dawał żadnego efektu,żadnego połysku,nic.Przy nakładaniu zbierał się w grudki i ciężko go było rozprowadzić.Niewydajny,opakowanko takie zwykłe,proste.Jedynym plusem był przyjemny truskawkowy zapach(były dostępne też inne wersje).Nawet gdyby znów pojawił się w sprzedaży nie kupiłabym go.Używam tego produktu od:używałam kiedyś

nie, zdecydowanie nie...

Kiepski, trwałość beznadziejna. Zapach sztuczny, jednym słowem firma wypuściła bubel. Szkoda że nie pierwszy.

Nie wiadomo co

tak jak ich perfumy w kremie.<BR>Bardzo trudno uzywac tego blyszczyka, pachnie sztucznie, a na ustach trzyma sie krociutko.<BR>Wlasciwie to nigdy nie spotkalam blyszczyka o takiej dziwnej konsystencji, ale zdecydowanie tradycyjne sa lepsze.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

nie ma sensu

Kupiłam toto,bo zagnało mnie akurat do Ives Rochera i kupując jakiś balsam zgarnęłam przy okazji ten błyszczyk do koszyczka.Pachnieć-pachnie niby tym owocem co trzeba,jednak mnie nie bardzo ten zapach podchodzi.Ciężko się aplikuje,bo jest bardzo twardy-mam to wydłubywać paznokciem czy co?Do tego tworzą się jakieś grudki,nie nawilża i znika po chwili na dodatek szczypie w usta.Kto to wymyślił?