Jessica Simpson Dessert Treats, Deliciously Kissable Candy Fragrance

Jessica Simpson Dessert Treats, Deliciously Kissable Candy Fragrance

Pojemność 29,5 ml

Woda perfumowana sygnowana przez Jessicę Simpson o smaku i zapachu cukiereczków. Słodki i smakowity zapach, dla lubiących słodycze i niespotykane kompozycje zapachowe.

Cena: ok.35zł / 29,5ml

Sztuczne cukierki:/

Hmmm.. no właśnie coś nie dokońca cukiereczki.. niby cukierki, ale jakieś takie kwaskowate (?) Buteleczka całkiem ok i fajna pojemność (idealna do torebki;) ), w smaku.. jak tanie cukierki;) perfumy nie utrzymują się długo. Tak jak ktoś wspomniał - coś dla małej dziewczynki, ale nie dla kobiety. Niby słodkie, ale jakieś takie chemiczne. Na początku nawet mi się podobały, ale po głębszej analizie stwierdzam, że nic szczególnego.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 29,5ml

Zapaszek dla przedszkolaka

Według mnie to atrakcja raczej dla małej dziewczynki. Pachnie DOSŁOWNIE jak landrynka (jak już wspomniała poprzedniczka zapach zupełnie płaski), tak samo się klei, woń nietrwała. Dla mnie bez rewelacji, kosmetyk nie do użytku, dla gadżeciary- żeby na półeczkę postawić.

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

trwałośc lepsza niż w cupcake

Trwałość dużo lepsza niż w wodzie o zapachu babeczek, zapach jak dla mnie gorszy. Takich landrynkowych zapachów (zbliżonych) na rynku duzo. Klejuch. Zdecydowanie szybciej się nudzi, niż jego "brat", ale przecież gusta są różne ;)

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Starzenie się skóry - dieta

Zbyt cukierkowy

Kupiłam ten produkt, bo słyszałam o nim pozytywne opinie. Po zaaplikowaniu jednej dawki poczułam, że się cała lepię!!! Co prawda, zawartość można było zlizać, bo była z dodatkiem cukru, ale....no wiadomo. Powinien to zrobić ktoś inny...Zawiodłam się na zapachu, czuć go tylko, gdy się jest blisko danej osoby, jak dla mnie zbyt delikatny i jednocześnie zbyt słodki. Flakonik świetny jednak na randki, ale dla samej siebie bym go po raz drugi nie kupiła.Używam tego produktu od: 1 rok

nie dla mnie

Niewypał, moim zdaniem. Mam jeszcze wersje Hula Girls ( owoce tropikalne) - i ta jest bardziej "strawna".
Opakowanie paskudne, kiczowate do bólu. Zapach słodki - równiez do bólu ;), płaski, dla mnie raczej niejadalny. Trwałośc - bardzo słaba. Słodkie na skórze, ale to raczej docenia panowie...
Przetestowałam pare razy i oddałam bratanicy...

Używam tego produktu od:pare tygodni
Ilość zużytych opakowań:część pierwszego