Intensive Color Creme Radiance, farba do włosów

Intensive Color Creme Radiance, farba do włosów

Farba w kremie przeznaczona dla ciemnych włosów.

Podczas jednej aplikacji formuła Radiance równocześnie delikatnie rozjaśnia i koloryzuje włosy nadając im intensywny, wibrujący kolor. Jednocześnie sprawia, że kolory długo pozostają piękne.

Dostępne 4 kolory: Pasjonujaca Czerwień, Lśniąca Czerwień, Absolutny Fiolet, Olśniewający Brąz

W zestawie 1 tubka z kremem koloryzującym, 2 saszetki z emulsją rozwijającą.

Cena: 12,99zł

NIE NIE NIE

Plusy :

+ cena nie jest wysoka
+ dostepnosc

Minusy :

- podczas trzymania farby na wlosach mocno swedzi glowa (przy uzyciu innych firm czegos takiego nie ma)
- wysusza wlosy
- kolor wychodzi bardzo ciemny (sredni braz wychodzi jak ciemna czekolada)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Bardziej na nie!

Kurcze mieszane uczucie co do tej farby mam.
Z jednej strony moje włosy przypominały kask były twarde przesuszone odporne na wszelkie proby stylizacji... minęły już 4 tygodnie a nawet troszkę nie udało mi się ich przywrócić do formy :-(.. ale jest też druda strona medalu. Kolor wyszedł piękny .... i długo się trzymał a dodam że to kolor Miedż czyli powszechnie wiadomo że szybko się wypłukuje ten jednak został na dłużej. Mimo to nie kupiłąbym jej ponownie. szkoda włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Masakra...

No cóż... Mam oporne włosy. Nie wychodzi żaden kolor, żaden się nie utrzymuje dłużej niż trzy mycia, i tak dalej... Po nałożeniu (przez doświadczoną fryzjerkę!) Olśniewającego Brązu byłam ruda. Taaak... Przez kilka dni... Później spłukał się do obrzydliwego mdłego rudawego koloru i przez dłuższy czas wołali za mną Ryża. I gdzie ta legenda, że Palette wżera się we włosy???

plusy:
- nie znalazłam;

minusy:
- kolor nie wychodzi taki jak powinien.

Używam tego produktu od: używałam 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 na jedno farbowanie

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Masakra

podkusiło mnie... wiedzialam ze palette nie cieszy sie dobra opinia ale cóż moj bład... z czarnych włosów zeszłam do ciemnego brązu fakt mialam jasne odrosty ale w najgorszym wypadku spodziewałam sie odcienia rudości a nie czerwieni!!!!!! nie polecam koloru -olśniewający brąz;/ ładne refleksy na ciemnobrazowych nic poza tym włosy szorskie i czerwone koszmar...

Używam tego produktu od: tydzień

Masakra

Do dziś zastanawiam się, co podkusiło mnie do kupienia tej koszmarnej farby - była to chyba obietnica delikatnego rozjaśnienia moich włosów, co wydawało mi się ciekawą letnią odmianą.
Z bananem na twarzy zakupiłam Olśniewający brąz, i chyba nie muszę już dodawać, co stało się z tymże bananem, gdy po zmyciu farby zobaczyłam swoje odbicie w lustrze. Tak, tak, odrosty miały pomarańczowo-marchewkową barwę, a reszta włosów pomarańczowy poblask. Kompletna KATASTROFA.
Po tygodniu pofarbowałam włosy ciemniejszą,brązową farbą, ale do dziś włosy wypadają i są w nie najlepszej kondycji, jednak chodzenie z taką marchewą na głowie przez dłuższy czas odpadało.
Nie popełniajcie mojego błędu, oszczędźcie swoje włosy i nerwy, i nie kupujcie tej farby

Używam tego produktu od: raz, 3,5 miesiąca temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, i więcej nie będzie

raczej nie kupie ponownie

uzyłam koloru intensywna czerwien, wyszło bardziej malinowo niz czerwono ale byłam zadowolona. Niestety po tygodniu po kolrze został sprany rudy.
Zniszczyła włosy jak kazda inna, nie zawiera odzywki ale mam ich w domu pod dostatkiem, ma dobra konsystencje, nie spływa z włosów.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo dobra

drogie wizażanki:)
czytam wasze opinie na temat tej farby i tak chciałam się podzielić paroma spostrzeżeniami

1. to,że farba nie łapie dokładnie farbowanych na ciemne kolory włosów,a zafarbowuje tylko odrosty, jest wyraźnie napisane w ulotce do niej dołączonej.

2. narzekacie na zniszczone włosy- ale czego się spodziewać po farbie, która ma te włosy rozjaśnić? do tego potrzeba właśnie silniej stężonego utleniacza,a niestety, ta substancja niszczy włosy

3. to,że farba łapie bardziej na odrostach niż na końcówkach- jeśli maluje się włosy jakiś czas, to po pewnym czasie nie "przyjmują" już one farby, niezaleznie od tego ,jak dlugo bedzie sie ją nakladalo, i ile, nie bedzie takiego samego efektu jak na włosach bliżej skóry. a już napewno kiedy maluje się włosy na jaśniejszy odcień.

farby tej (naprzemiennie odcieni świetlista i pasjonująca czerwień) osobiście używam od prawie 3 lat. nie twierdzę,że jest idealna, sama się często denerwuję, bo kolor mi bardzo szybko płowieje a włosy bardzo się niszczą. ale kolor po niej jest naprawdę ładny i w porównaniu do farb z salonów fryzjerskich trzyma sie długo.naturalnie mam średni brąz, a profesjonalne farby u fryzjerek zmywają się po średnio 3-4 myciach z czerwieni wychodzi sraczkowaty brąz. podsumowując-dla mnie jedna z lepszych farb na rynku. szkoda,że obecnie prawie nie do dostania,

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo :)

ogólnie bardzo dobry produkt.

ocena tyczy się olśniewającego brązu.
wszystko pięknie, włosy błyszczące,
nie zauważyłam większych zniszczeń,
niezbyt drażniący zapach i niska cena.
ale...
no właśnie, jest jedno ale.
włosy nie wychodzą ani trochę brązowe
[sprawdzałam na trzech kolorach wyjściowych:
spranym niemalże do naturalnego koloru włosów
ciemnym brązie, czarnym i ciemnym, rdzawym blondzie.]
, za to wychodzą w intensywnym odcieniu rudości,
który mnie osobiście niesamowicie się podoba i
nie przeszkadza mi fakt, że kolor, który wychodzi jest niezgodny z kolorem na opakowaniu.dla mnie nie jest to problem [często eksperymentuję z włosami, co miesiąc inny kolor.], ale dla innych i owszem, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. innych zastrzeżeń nie mam

Używam tego produktu od: półtora roku

Doskonała !!!!!

Miałam bardzo ciemny brąz, farba idealnie pokryła włosy, są jednolite, błyszczące, nie są zniszczone. Farbę łatwo się nakłada. Kolor wychodzi identyczny jak na opakowaniu. Nie zmywa sie tak szybko. Jestem nią wprost zachwycona.

Używam tego produktu od: 02.2010

kolor zdecydowanie tak

Stosowalam farbe fioletowa. NIe zauwazylam zeby zniszczyla mi wloscy - co prawda farbowalam tylko dlugie odrosty i zaledwie dwukrotnie. Zdecydowany plus farby to konsystencja i forma aplikacji. Bez problemu mozna samemu pofarbowac wlosy nawet z tylu! Farba jest zelowa wiec latwo sie rozprowadza i dokladnie pokrywa.

Kolor.. czy to napewno fiolet? hmm ja bym powiedziala ze raczej wpada w fuksje.. ale napewno nie jest to zimny intensywny biskupi fiolet! Dlatego odejmuje gwiazdke.. poprostu nie podobal mi si odcien.. na opakowaniu jagoda.. na glowie jagoda po zdeptaniu..czyli roz. Wedlug obietnic producenta pokrywa ciemne wlosy. Cos w tym jest bo moje naturalne chwycil bardzo mocno a na farbowanych cczarnych pozostawil widoczna poswiate.

Dodam tylko ze ogolnie nie palam sympatia do farb palette.. wiele zlego sie o nich nasluchalam i sama mialam ze 2 wpadki, ale z czystym sumieniem tym razem moge wystawic pozytywna ocene

PS.. duzym plusem jest tez to ze farbe latwo zmyc ze skory :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2, moze 3

ból i szok

kolor piękny . i błyszczy się i w ogóle , ale włosy ... połowa wypadła a druga połowa straciła wszystko co było w nich najlepsze .

dotyczy odcienia czerwieni .

jednym z plusów jest to ze kolor jaki miał wyjść taki wyszedł . i utrzymuje się dłużej niż 3 miesiące - wręcz nie chce zejść:D

a ciągle boje się pofarbować bo po tej farbi doznały takiego szoku że ...

chyba ze masz mega dużo włosów - wtedy polecam ;)

Używam tego produktu od:listopad

Nie taki diabel straszny

Recenzja dotyczy fioletu.

Niszczy włosy - fakt, są szorstkie i przesuszone. Trzeba je porządnie nawilżyć i odżywić. Sam kolor bardzo ok. Stosowałam się do instrukcji tzn. najpierw odrosty, po 20 minutach reszta włosów, przeczesać i trzymać jeszcze 10 minut i kolor pokrył równomiernie.
Trzy gwiazdki za kolor, byłoby więcej, ale nie podoba mi się kondycja moich włosów po użyciu tej farby.

Używam tego produktu od:2 tygodnie temu