Jessica Simpson Dessert Treats, Deliciously Kissable Cupcake Fragrance

Jessica Simpson Dessert Treats, Deliciously Kissable Cupcake Fragrance

Pojemność 29,5 ml

Woda perfumowana sygnowana przez Jessicę Simpson o smaku i babeczek śmietankowych. Słodki i smakowity zapach, dla lubiących słodycze i niespotykane kompozycje zapachowe.

Cena: ok.35zł / 29,5ml

Opakowanie cudeńko,zapach...

Zakupiłam już bardzo dawno temu ten zapaszek,ze względu na to,że lubię całą serię tych kosmetyków.Opakowanie jest bardzo słodkie i urocze.Bardzo mi się podoba nakrętka w formie babeczki muffinkowej:)Sam zapach średnio przypadł mi do gustu,ponieważ zdecydowanie jak dla mnie jest za mocno słodki...A po za tym po psiknięciu na skórę-klei się.Także opakowanie na tak,a zawartość na nie:(

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu

trwalosc na1 zapach super

zapach faktycznie to cos smietankowego czy babeczka no nie wiem.. na poczatku gdy przylozylam nos do nadgarska poczulam zapach do ciasta intensywny ale tylko przez10sekund potem juz zoatslo cos smietankowego ladnego i przyjemnego niestety nie trwalo to dlugo:( zapach bardzo mi sie pdooba jest typowo slodki i jadalny ale kupie tylko pod warunkiem ze bedzie trwalszy.a korek super bardzo zabawny;p
.Używam tego produktu od:wczoraj;d
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 30ml

Zabawka

Miałam kilka zapachów (próbki) i we wszystkich główną nutą jest... cukier. To samo czuć też po "zjedzeniu" specyfiku. Mocno przesłodzony, śmiertelnie nietrwały - wąchać go można jedynie bezpośrednio po psiknięciu, po 2 minutach zapach praktycznie znika.
Można spróbować trochę do zabawy, ale zupełnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Eris film 2

Super! W 100% polecam!!! :)

a więc tak....czytałam recenzje innych osób i nie są one wcale takie dobre,ale ja będę broniła tego zapachu. On jest boski! Faktycznie przypomina zapach ciasta,lecz nie jest taki przesłodzony,że nie mozna wytrzymac 5 minut spryskujac sie nim :)Jest bardzo przyjemny :D Przypomina mi zapach wakacji i lata <3 Spróbowałam go na nadgarstku i potwierdzam,że jest słodki-SUPER ! ! ! Jest równiez klejacy,ale nie tak do przesady jak inni sie wypowiadali "koszmarny","nie do wytrzymania" itd. czujemy tylko to klejenie gdy złaczymy ze soba nadgarstki,a na szyi ja nic nie czuję :P Buteleczka jest bardzo ładna i zabawna...miło jest sobie popatrzec na ta babeczke w korku ;) hmm....czy ja wiem czy jest taki nie trwaly? Na mojej skorze utrzymuje sie wystarczajaco dlugo,a jak wywietrzeje to przeciez nie problem sie nim spryskac ponownie :) Mam spryskane nadgarstki i caly czas przykladam je do nos...uzaleznilam sie od tego zapachu-polecam wszystkim w 100%.Jest naprawdę świetny!!!

Używam tego produktu od:kilku dni :)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

2,5* -zapach tak, trwałośc nie

Fajniutki zapach, jednak strasznie nietrwały, klejący... Po ok 20 minutach nie czuć już nic w domu, a co dopiero wyjsć na dwór (wiatr)...Praktycznie nie do uzytku, nie wyobrazam sobie wyjsc gdzies taka poklejona. Szkoda, że nie jest na bazie alkoholu, bo zapewne zużyłabym cały flakon (a może i więcej). Tak, jak ktoś tu wspomniał, to taki rozweselacz :) Może dlatego, że babeczki przypominają mi dzieciństwo...malą dziewczynkę, pieczenie ciast :). Dałabym oczywiście więcej gwiazdek, gdyby nie wady, o których wspomniałam na początku. Flakonu nie oceniam, nie on jest najważniejszy.
Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dziwna taka

No to teraz ja :) Byłam strasznie ciekawa zapachu tej "babeczkowej" wody toaletowej... wiec poprosiłam mojego chłopaka alby mi ją kupił na Mikołaja :) Kusiło mnie też kolorowe opakowanie - to fakt tandetne ale czego sie spodziewać, o to w tym chodzi - ma być słodkie, przesłodzone więc jest :-)

Tak więc co do zapachu to faktycznie jest baaardzo słodki, cukrowy i przebija nuta zapachowa wanilii i jakiś przypraw. Na początku pachnie intensywnie ale po chwili już mniej i mniej i mniej aż prawie wogóle. Jest trochę klejący co da się wyczuć po spryskaniu szyi - nie wyobrażam sobie aby popsikać tą wodą np. sweterek. Na skórze jest faktycznie słodki. Myślę, że na lato będzie dobra bo wówczas nosi się ciuszki odkrywające ciałko :)
Tak wiec czekam do lata a teraz na poprawę humoru (ten zapach rozwesela mnie) spryskuję nadgarstki :)

słodycz ale męcząca

Skusiłam się na ową "babeczkową rozkosz" bo lubię słodkie zapachy, jednak przełamane czymś innym. Ten zapach jest jak wata cukrowa, w większej ilości dusi.Nie ma alcoholu ale ma glicerynę i jest lekko tłustawy (po psiknięciu na szyję się świeci). Co do opakowania to może jest kiczowate ale pasuje do tak teatralnie słodkiego zapachu. Nie jest trwały. dobrze że pojemność jest mała to szybko zużyje, bo na dłuższą metę to się nie da. A co do jadalności to przez przypadek sprawdziłam że ma smak i dlatego pewnie nazwali to "kissable".

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

nie dla mnie

Mogłabym skopiować recenzję wersji cukierkowej, bo w zasadzie niczym sie nie różnia.Obie są słodkie do bólu i płaskie do bólu. W strasznie kiczowatym flakoniku ( ta babeczka w korku!). Bardziej, niz nietrwałe. Słodkie na skórze. Odpowiednie dla dziewczynki lub na randke z szalonym miłosnikiem słodyczy. Kupiłam na allegro - i dobrze, ze były tanie, bo i tak oddałam bratanicy.

Używam tego produktu od:pary tygodni
Ilość zużytych opakowań:kilka psików