Bouquet Imperial EDC

Bouquet Imperial EDC

Woda kolońska Bouquet Imperial oferuje zarówno świeżość, jak i zmysłowość.
W nucie głowy posiada musujące i słoneczne zestawienie - mandarynkę, limetkę i smagliczkę skalną. W nucie serca znajdujemy owoce i przyprawy - rabarbar, malina, piżmo, kolendra i jerzyny. W efekcie otrzymujemy bogaty, optymistyczny jak słoneczny dzień zapach.
Bez obawy na podrażnienie czy uczulenie można stosować na słońce.
Woda dostępna jest w butelce oraz atomizerze.
W skład linii zapachowej Imperial Bouquet wchodzą: mydło, płyn do kąpieli i dezodorant.

Cena: ok. 35EUR / 100ml

Rekomendacja
na dzień
Nuty
owocowe

Królewska woda kolońska

Zapoznałam się z nią w jej oczyznie, we Francji. Od razu mi sie spodobała, nie ma w sobie bowiem nic z uklepanej kolońskiej wody. Przeciwnie, jej zapach jest bogaszy od niejednej kmpozycji zwanej eau de parfum. Tak jak jej nazwa - Imperial - ma w sobie cos z królewskiego przepychu. Bogactwo składników daje nam piękną, przepojoną słonecznym ciepłem mieszankę. Nazwałabym ten zapach owcowo-kwiatowo-słonecznym. Bardzo radosny, nietuzinkowy, zestawiony trochę na modłe... XIX wiecznych pachnideł (tak mi się rzynajmniej kojarzy!).
Bouguet Imperial bedzie idealny na cały dzień, jak jest długi i szeroki. Jeśli chodzi o wieczór, to raczej na cieplejszą pore roku. Nie należy do wybitnie trwałych.

Zdecydowanie udana woda, dziwne że zyskała miano "kolońskiej" (może ze względu na nienajwyższych lotów trwałość), bo zapachem takowej wcale nie przypomina.

Używam tego produktu od: 2005