Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Inebrya, Ice Cream, Volume Shampoo Mela Verde (Zwiększający objętość szampon do włosów delikatnych lub przetłuszczających si)

Szampon dodaje objętości włosom cienkim i ze skłonnością do delikatnego przetłuszczania się. Zawartość Limanthes Alba sprawia, że szampon posiada wyjątkową moc restrukturyzującą i wzmacniającą włosy. Sprawia, że włosy są pełne życia, mają zwiększoną objętość i pięknie lśnią. Ma przyjemny jabłkowy aromat.

Szampon jak wiele innych

Szampon zakupiłam wraz z innymi tej samej firmy. Podczas gdy doświadczyłam aromatów lukrecji oraz krówki w innych szamponach Inebrya, tutaj zapachniało zielonym jabłuszkiem. Jest świeżo, ciekawie. Ale czy tak rewelacyjnie?

Poza zapachem właściwości pielęgnacyjne są na niezbyt wysokim poziomie. Szampon myje jak każdy inny, po jakimś czasie zaobserwowałam wysuszenie skóry głowy.

Podczas gdy przy szamponie Inebrya Dry T jestem wstanie wydać kolejne pieniądze dla genialnego zapachu lukrecji, tutaj mogę śmiało odpuścić. Wolę szampony Joanny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

piekne zapachy

Szamon, jak cala seria przecudnie pachnie! Ten lukrecja i pieprzem!
Myl wlosy lagodnie, dobrze oczyszczal, nie przesuszal.
Ogolnie calkiem pozytywnie go wspominam.
jednak sam szampon to za malo- zawsze trzeba miec do kompletu odzywke z tej samej serii.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki