Eau Demaquillant Express

Eau Demaquillant Express

Preparat ten to demakijaż i tonizacja w jednym i prostym geście. Usuwa makijaż z oczu i twarzy oraz tonizuje skórę dzięku wyciągowi z zielonej herbaty. Nie wymaga spłukiwania.

Poniżej oczekiwań

Jestem jakość głupio uzależniona od marki Payot i nie mam większych oporów przed zakupem i testowaniem kolejnych produktów. Nie mogę też odżałować zniknięcia kilku produktów tej marki (RIP).

Lubię produkty do expresowego demakijażu jako "emergency" w sytuacjach, gdy jestem w takim stanie, iż demakijaż wydaje się rzeczą prawie niewykonalną.

Wady:
- Produkt jest niewydajny. Znika w oczach i trzeba go dużo użyć by zmyć makijaż
-Paskudny aplikator w postaci otworka na końcu butelki. Ani ten płyn wylać na wacik(otwór jest wąski), ani wyciskać z butelki (jest dość twarda). Wydobywam więc go chlapiąc na wacik i przy okazji na wszystko wokoło.
- Pozostawia uczucie niedomycia na twarzy
-Cena nieadekwatna do wydajności

Zalet:
+Wygodny sposób na demakijaż
+Kojący zapach i ładny kolor

Podsumowując: Bardzo przeciętny produkt, który nie spełnia swojej roli jako komfortowy superszybki płyn do demakijażu.
Nie jestem zadowolona z tego produktu. Niedoścignionym wzorem był YSL Eau Demaqilante, który posiadał same zalety i jedną, małą wadę - cenę(ale za to jaką miał wydajność).Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania i resztę oddałam znajomej