Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Cena już od 26,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Znasz skład tego produktu?

gdyby nie to osypywanie

Bardzo dobry tusz fajnie rozdziela pogrubia lekko podkręca rzęsy .
Ma bardzo przyjemne w stylistyce eleganckie opakowanie . Szczoteczka jest bardzo fajna z łątwością można dotrzeć do najmniejszych rzęs. Co do samej trwałości tusz nie jest zbytnio trwały osypuje się pod koniec dnia co uważam za duży minus ,gdyż nie jeden tusz który jest dużo tańszy nie robi na moich oczach takiego efektu.Produkt bardzo szybko mi zasechł i musiałam go wyrzucić a nie był tani gdyż kosztował około 50 zł . Ja ponownie nie skuszę się mimo fajnego efektu na rzęsach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278286].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy KWC

Skuszona dobrymi recenzjami sięgnęłam po niego na promocji i nie zawiodłam się. Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża, podkręca. Dobrze tuszuje się również dolną powiekę. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Jest wydajny, nie zasycha szybko. Wytrzymuje w idealnym stanie cały dzień. Mój numer jeden wśród tuszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest moim hitem, ale to bardzo dobry tusz

Zużyłam go już jakiś czas temu, ale dopiero teraz przyszedł czas na recenzję...

PLUSY:
+ nie osypuje się, tusze z Max Factora są dla mnie niezawodne w tej kwestii
+ jest bardzo czarny
+ ma dobrą klasyczną szczoteczkę, którą łatwo się pracuje
+ wydłuża rzęsy, ale nie ma efektu wow, dużo bardziej wydłużają tusze z L'oreala So Couture albo Miss Manga lub też z Essence Lash Mania Reloaded
+ dodaje super objętości rzęsom, czyli pogrubia je od samej nasady
+ nie jest zbyt mokry tuż po otwarciu, więc od razu łatwo się go nakłada
+ nie skleja rzęs jakoś wybitnie, trochę na pewno, jak każdy tusz, a efekt końcowy to kwestia wyczesania i w ogóle techniki nakładania
+ nie rozmazuje się, mimo że nie jest wodoodporny, choć łez nie wytrzyma ;)
+ łatwo dostępny w każdej drogerii

MINUSY:
- u mnie zdecydowanie nie daje efektu wow, jak u innych osób
- nie utrzymuje się na pewno cały dzień, po kilkunastu godzinach noszenia widać, że rzęsy są zdecydowanie krótsze niż tuż po pomalowaniu, ale z drugiej strony nie miałam jeszcze tuszu, który wygląda cały czas tak samo
- jak na tusz niewodoodporny, dość ciężko go domyć, choć i tak łatwiej niż So Couture z L'oreala
- jego cena regularna jest dużo za wysoka, kupiłam go w promocji -50% i nie wyobrażam sobie kupić go bez tej zniżki

Ogólnie tusz jest klasykiem i spodziewałam się po nim nieco bardziej spektakularnego efektu, więc trochę się zawiodłam. Ale poza tym, jest to tusz, na którym można polegać i który rzeczywiście zrobi coś fajnego, jeśli nie oczekuje się efektu sztucznych rzęs. Nie wykluczam powtórnego zakupu, bo malując się nim wiedziałam, że nie stanie się z moim makijażem nic złego nawet po wielu godzinach. Myślę, że jest warty wypróbowania, na pewno daje lepszy efekt niż równie kultowy 2000 Calorie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259558].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

jeden z lepszych

Jeden z najlepszych tuszy drogeryjnych. Byłam mu wierna przez kilka lat.
Starcza na bardzo długo, ładnie wygląda na rzęsach, szczoteczką trzeba się nauczyć posługiwać żeby efekt był fajny. Jedyny minus jaki znalazłam to to, że zaraz po otwarciu jest zbyt rzadki i ciężko się nim maluje, dopiero po jakimś czasie jak lekko zgęstnieje robi się ekstra. Większość tuszy tak ma więc się nie czepiam ;)
Mimo iż jakiś czas temu porzuciłam go dla Loreal so coture to na słynnych promocjach w rossmannie -50% zawsze go kupuje i co jakiś czas do niego wracam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255866].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie

Moja pierwsza recenzja i niestety nie będzie to pieśń pochwalna na temat tego tuszu. Kupiłam zachęcona oczywiście pozytywnymi komentarzami na wizażu i YT. Bardzo długo używałam 200calorie i mam pewien sentyment do Max Factor, dlatego postanowiłam mu dać szansę. Główny zarzut to nie robi tego co obiecuje, nie wydłuża i nie pogrubia. Rozczesuje rzęsy, ale też nie tak ładnie jak million lashes. Szczoteczka kłuje i wydaje mi się, że tusz przeszedł jakąś zmianę, bo opakowanie nie wygląda już tak luksusowo i szczoteczka nie jest koloru różowego, więc chyba doszło do zmiany i to na niekorzyść.
Plusem jest to, że się nie osypuje, ale można się nim podczas malowania ubrudzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241916].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz

Ten tusz poza ceną wg mnie nie ma żadnych minusów.
+ pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy
+ jest mega wydajny
+ łatwo dostępny
+ rzęsy są wyraziste- wiele osób zwracało mi na to uwagę

Jedynym minusem jest cena w drogeriach, przez internet można go kupić nawet za połowę ceny. Drugi minut to nie jest wodoodporny i dość łatwo można go rozmazać przy łzawiących oczach.

Tak czy siak to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam okazję kupić i na długie lata zostanie nr 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238633].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba już ulubiony na zawsze

Do kupna tego kosmetyku, zachęciły mnie - a jakże :) - opinie na wizażu! I jest super. Rzęsy są piękne, długie, pogrubione. Nic nie odbija mi się na górnej powiece (czego nie cierpię!!), nawet jak jest mega upalny dzień. Daje piękny, naturalny efekt :). Nie osypuje się ani trochę. Szczoteczką się bardzo dobrze operuje. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń... No może oprócz ceny :)

PLUSY:
- wydłuża i pogrubia rzęsy
- nie odbija się na górnej powiece
- szczoteczka łatwa do operowania
- daje naturalny efekt
- nie skleja rzęs

MINUSY:
- cena, ale da się przeżyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry tusz, ale nic wyjątkowego

Kupiłam ten tusz zachęcona recenzjami, na promocji w Rossmannie. Przyznam szczerze, że wymagałam od niego nieco więcej i niestety zawiodłam się.
Tusz ma zgrabną szczoteczkę, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie lubię dużych.
Spodziewałam się świetnego wydłużenia i pogrubienia na moich prostych, cienkich rzęsach. Niestety efekt wyszedł dość średni. Nie zauważyłam podkręcenia, ani zbyt dużego wydłużenia.
Dla mnie cena jest dość wysoka za tusz który daje tak zwyczajny efekt który mogłabym osiągnąć również tuszem za 10/20 zł.
Dodatkowo zauważyłam, że dość szybko wysycha, co również jest ogromnym minusem.
Jednym plusem poza szczoteczką jest dla mnie to, że nie odbija się tak często na dolnej powiece, co zdarza mi się niemal zawsze przy innych tuszach ze względu na dość głęboko osadzone oczy.
Jednak nie daje takiego efektu jaki chciałabym osiągnąć. Będę szukać dalej mojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196333].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zawiedziona

Niestety jestem bardzo rozczarowana tym tuszem. Kupiłam go, jak wszystkie inne moje tusze, w sprawdzonej drogerii internetowej. Spodziewałam się czegoś lepszego niż to, co dostałam...Opakowanie ładne, cena w drogerii przysteępna. Niestety sam tusz to taki...bubel jak dla mnie. Niby czarny, ale nie do końca..Cieżko mi nim wymodelować rzęsy, a mam proste i sztywne- ale tusz z Lovely ten żółty daje radę. Nie pogrubia rzęs, tylko je strasznie oblepia..efekt owadzich nóżek mamy jak w banku. I to co w mojej opinii dyskwalifikuje ten tusz całkowicie: strasznie sie osypuje i to juz w godzinę po aplikacji!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195913].usefull || 0 }}% pomocna.

Extra!

Zawsze kupowałam tusze z grubą szczoteczką , ten dostałam w prezencie. Spróbowałam i się zakochałam. Wydłuża, lekko pogrubia. nie zostawia grudek ani się nie sypie. Daje radę w zimie i w upały. Długo się trzyma i nie plączę rzęs.
Plusy:
-wydłuża
-pogrubia
-nie sypię się i nie zostawia grudek
-ładne opakowanie
Minusy:
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190448].usefull || 0 }}% pomocna.