Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Cena już od 26,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

4/5

Przyjaciółka mi go poleciła. Tusz spełnia swoją rolę, robi to co ma robić, troszkę się odbija niestety ale jeśli przypudruję powiekę, to można uniknąć tego efektu.Fajna szczoteczka, która świetnie radzi sobie z rozczesaniem rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433716].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla cienkich rzęs

Od razu zaczne od tego, ze wydaje mi sie, ze na rzesach grubych i krotkich powinien sie dobrze sprawdzic ;-) moje sa dlugie ale cienkie, latwo sie placza.

Tusz jest zamkniety w eleganckim opakowaniu. Maskara jest kruczoczarna, szczoteczka bardzo wygodna, bez problemu mozna dotrzec do kazdej rzesy. Formula jest mokra - i tu zaczynaja sie schody. Na rzesy od razu naklada sie za duzo tuszu, ktory momentalnie zaczal mi je sklejac w kepki. Musialam sie niezle namachac, zeby je rozczesac. Jedno zamoczenie szczoteczki wystarczylo na pokrycie wszystkich rzes dwoma warstwami.

Efekt jaki uzyskalam bardzo mi sie podobal, ale dopiero po rozczesaniu rzes od nasady FLE Fusion.

Plusy:
+wydluzenie rzes
+kolor
+szczoteczka
+trwalosc
+opakowanie

Minusy:
-sklejanie rzes
-mokra konsystencja (dlugo wysycha na rzesach)
-cena

Ja nie kupie go ponownie, bo za te cene moge nabyc 3 tusze, ktore sie u mnie sprawdza lepiej ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424301].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Genialny tusz, który podkręca, pogrubia subtelnie oraz przede wszystkim pięknie wydłuża moje rzęsy bez efektu pajęczych nóżek. Zdecydowany plus za efekt jaki daje oraz za jego dostępność w wielu drogeriach oraz sklepach Internetowych. Dodatkowo tusz praktycznie się nie osypuje. Idealny na dłuższe wyjścia, do pracy czy na randki ;) możemy być pewne, że wrócimy bez "pandy" pod okiem. Polecam.
Zalety

dostępność
efekt
jakość
nie osypuje się
podkręca rzęsy
subtelnie pogrubia
trwały
wydajny
wydłuż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416701].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

bardzo dobry

Z racji tego, że mam bardzo problematyczne rzęsy tj proste i dość krótkie rzadko mi się zdarza kupować drogie tusze, gdyż zazwyczaj dają taki sam efekt jak te tanie. Wyjątkiem są tusze max factor. To mój drugi tusz tej marki i tak samo jak z poprzednika tak i z tego jestem zadowolona.

+pogrubia
+podkręcą i unosi moje rzęsy nawet bez użycia zalotki
+wydłuża rzęsy
+ma głęboką czerń
+nie kruszy się
+posiada bardzo wygodną szczoteczkę,która rozdziela rzęsy
+ma dobrą konsystencję
+nie zostawia grudek
+nie ma po nim efektu "pajęczych nóżek"
+jest dość trwały
+łatwo się zmywa płynem micelarnym
+nie podrażnia,nie uczula
+ ma dużą pojemność
+ dostępny

-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408816].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień

Kupiłam go skuszona recenzjami na wizażu przy okazji rossmannowej promocji, więc oceniam go za połowę ceny ;)
Mam wrażliwe oczy, które po nieodpowiednim tuszu robią się czerwone, łzawią i następnego dnia mają dużo ropy w kącikach. Reagowały tak na tusze l'oreala z pewnej serii, na wodoodpornego collosala i kilka innych specyfików. Przy tym tuszu ani razu nie zdarzyło się to, co więcej - idąc do pracy na 18 godzin, jedyne co się dzieje z tym tuszem to trochę się kruszy. Co jest chyba jego jedyną wadą. Nakładam 1 warstwę (łącznie) na górne i dolne rzęsy, co świadczy o wydajności produktu. Tyle wystarcza, abym uzyskała pożądany efekt.
Jedyne na co trzeba uważać to, to żeby tusz dobrze wysechł po nałożeniu, inaczej rzęsy skleją się i trzeba ratować szczoteczką ;)

Używam ponad 8 miesięcy i nie zasechł , ani nie jest "mniej wydajny" - ciągle jedna warstwa/oko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373696].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale ma swoje za uszami.

Jestem zadowolona z tego tuszu, pomimo tego, że posiada tradycyjną szczoteczkę za którą ja nie przepadam.

+ nadaje rzęsom ładną, ale naturalną czerń
+ jak w tytule, pogrubia i wydłuża, czyli spełnia główne obietnice producenta
+ nie skleja rzęs
+ nie tworzy owadzich nóżek
+ jest trwały
+ posiada neutralny zapach, nie znoszę tuszy perfumowanych, ani z gatunku tych, które capią atramentem, kurzem
+ dogodna cena promocyjna

- niestety, kiedy tusz gęstnieje, zaczyna sklejać rzęsy, osypuje się (gęstnieje po ok.2,5-3 m-c)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373461].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

+ wydłuża
+ delikatnie pogrubia
+ nie skleja rzęs
+ nie rozazuje się
+ nie daje sztucznego efektu
+ fajna czoteczka
+ ładna czerń

- cena
- lekko się osypuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Do tego tuszu zawsze wracam jak bumerang, po licznych skokach w bok i eksperymentach z innymi markami. To jest jedyny tusz, którego mogę być pewna, że stworzy idealny efekt na rzęsach. Lubię go też za to, że nie muszę się jakoś bardzo mocno przykładać do malowania a i tak rzęsy wyglądają pięknie. Gdyby jeszcze tylko minimalnie lepiej wydłużał i pogrubiał.... Ale niestety, ideał najwyraźniej nie istnieje, a ja w razie potrzeby nakładam po prostu 3cią warstwę :)

PLUSY:
- nie skleja, niezależnie od ilości warstw
- pięknie rozdziela
- nie zostawia grudek, nie tworzy owadzich nóżek
- neutralny zapach
- trochę pogrubia
- nie osypuje się
- stosunek ceny do jakości. Kosztuje połowę Helenek i Lancome'ów, a efekt równie dobry jak nie lepszy.

MINUSY
- mógłby lepiej pogrubiać i wydłużać
- nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami, ale za ten efekt mogę ją scierpieć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301186].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby nie to osypywanie

Bardzo dobry tusz fajnie rozdziela pogrubia lekko podkręca rzęsy .
Ma bardzo przyjemne w stylistyce eleganckie opakowanie . Szczoteczka jest bardzo fajna z łątwością można dotrzeć do najmniejszych rzęs. Co do samej trwałości tusz nie jest zbytnio trwały osypuje się pod koniec dnia co uważam za duży minus ,gdyż nie jeden tusz który jest dużo tańszy nie robi na moich oczach takiego efektu.Produkt bardzo szybko mi zasechł i musiałam go wyrzucić a nie był tani gdyż kosztował około 50 zł . Ja ponownie nie skuszę się mimo fajnego efektu na rzęsach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278286].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy KWC

Skuszona dobrymi recenzjami sięgnęłam po niego na promocji i nie zawiodłam się. Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża, podkręca. Dobrze tuszuje się również dolną powiekę. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Jest wydajny, nie zasycha szybko. Wytrzymuje w idealnym stanie cały dzień. Mój numer jeden wśród tuszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275326].usefull || 0 }}% pomocna.