Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX

Cena już od 26,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

jeden z lepszych

Jeden z najlepszych tuszy drogeryjnych. Byłam mu wierna przez kilka lat.
Starcza na bardzo długo, ładnie wygląda na rzęsach, szczoteczką trzeba się nauczyć posługiwać żeby efekt był fajny. Jedyny minus jaki znalazłam to to, że zaraz po otwarciu jest zbyt rzadki i ciężko się nim maluje, dopiero po jakimś czasie jak lekko zgęstnieje robi się ekstra. Większość tuszy tak ma więc się nie czepiam ;)
Mimo iż jakiś czas temu porzuciłam go dla Loreal so coture to na słynnych promocjach w rossmannie -50% zawsze go kupuje i co jakiś czas do niego wracam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

A miało być tak pięknie

Moja pierwsza recenzja i niestety nie będzie to pieśń pochwalna na temat tego tuszu. Kupiłam zachęcona oczywiście pozytywnymi komentarzami na wizażu i YT. Bardzo długo używałam 200calorie i mam pewien sentyment do Max Factor, dlatego postanowiłam mu dać szansę. Główny zarzut to nie robi tego co obiecuje, nie wydłuża i nie pogrubia. Rozczesuje rzęsy, ale też nie tak ładnie jak million lashes. Szczoteczka kłuje i wydaje mi się, że tusz przeszedł jakąś zmianę, bo opakowanie nie wygląda już tak luksusowo i szczoteczka nie jest koloru różowego, więc chyba doszło do zmiany i to na niekorzyść.
Plusem jest to, że się nie osypuje, ale można się nim podczas malowania ubrudzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241916].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepszy tusz

Ten tusz poza ceną wg mnie nie ma żadnych minusów.
+ pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy
+ jest mega wydajny
+ łatwo dostępny
+ rzęsy są wyraziste- wiele osób zwracało mi na to uwagę

Jedynym minusem jest cena w drogeriach, przez internet można go kupić nawet za połowę ceny. Drugi minut to nie jest wodoodporny i dość łatwo można go rozmazać przy łzawiących oczach.

Tak czy siak to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam okazję kupić i na długie lata zostanie nr 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238633].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Napisanych recenzji: 8

Chyba już ulubiony na zawsze

Do kupna tego kosmetyku, zachęciły mnie - a jakże :) - opinie na wizażu! I jest super. Rzęsy są piękne, długie, pogrubione. Nic nie odbija mi się na górnej powiece (czego nie cierpię!!), nawet jak jest mega upalny dzień. Daje piękny, naturalny efekt :). Nie osypuje się ani trochę. Szczoteczką się bardzo dobrze operuje. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń... No może oprócz ceny :)

PLUSY:
- wydłuża i pogrubia rzęsy
- nie odbija się na górnej powiece
- szczoteczka łatwa do operowania
- daje naturalny efekt
- nie skleja rzęs

MINUSY:
- cena, ale da się przeżyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233141].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Dobry tusz, ale nic wyjątkowego

Kupiłam ten tusz zachęcona recenzjami, na promocji w Rossmannie. Przyznam szczerze, że wymagałam od niego nieco więcej i niestety zawiodłam się.
Tusz ma zgrabną szczoteczkę, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie lubię dużych.
Spodziewałam się świetnego wydłużenia i pogrubienia na moich prostych, cienkich rzęsach. Niestety efekt wyszedł dość średni. Nie zauważyłam podkręcenia, ani zbyt dużego wydłużenia.
Dla mnie cena jest dość wysoka za tusz który daje tak zwyczajny efekt który mogłabym osiągnąć również tuszem za 10/20 zł.
Dodatkowo zauważyłam, że dość szybko wysycha, co również jest ogromnym minusem.
Jednym plusem poza szczoteczką jest dla mnie to, że nie odbija się tak często na dolnej powiece, co zdarza mi się niemal zawsze przy innych tuszach ze względu na dość głęboko osadzone oczy.
Jednak nie daje takiego efektu jaki chciałabym osiągnąć. Będę szukać dalej mojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196333].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 90

Jestem zawiedziona

Niestety jestem bardzo rozczarowana tym tuszem. Kupiłam go, jak wszystkie inne moje tusze, w sprawdzonej drogerii internetowej. Spodziewałam się czegoś lepszego niż to, co dostałam...Opakowanie ładne, cena w drogerii przysteępna. Niestety sam tusz to taki...bubel jak dla mnie. Niby czarny, ale nie do końca..Cieżko mi nim wymodelować rzęsy, a mam proste i sztywne- ale tusz z Lovely ten żółty daje radę. Nie pogrubia rzęs, tylko je strasznie oblepia..efekt owadzich nóżek mamy jak w banku. I to co w mojej opinii dyskwalifikuje ten tusz całkowicie: strasznie sie osypuje i to juz w godzinę po aplikacji!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195913].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Extra!

Zawsze kupowałam tusze z grubą szczoteczką , ten dostałam w prezencie. Spróbowałam i się zakochałam. Wydłuża, lekko pogrubia. nie zostawia grudek ani się nie sypie. Daje radę w zimie i w upały. Długo się trzyma i nie plączę rzęs.
Plusy:
-wydłuża
-pogrubia
-nie sypię się i nie zostawia grudek
-ładne opakowanie
Minusy:
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190448].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 64

Bardzo dobry

Bardzo dobry tusz, silikonowa szczoteczka pięknie rozdziela rzęsy, sam produkt nakłada się równomiernie. Widoczny efekt już po jednej warstwie. Jeśli ktoś lubi dramatyczne rzęsy to można nałożyć więcej warstw gdyż dobrze się nim to buduje. Nie spływa gdy jest mokry (deszcz, łzy itp.), dopiero jak się go przetrze ale wiadomo że nie jest to tusz wodoodporny. Łatwo się zmywa za co też go lubię. Niestety po jakimś czasie używania produkt gęstnieje, bardziej skleja rzęsy i zostawia grudki. Pod koniec dnia się osypuje. Najlepszy jest więc jak jest nowy, a z czasem komfort użytkowania spada. Jest to na minus tym bardziej że mam go mniej niż 3 miesiące. Jak się nie uważa to może się odbić na powiece. Uważam że cena nie jest adekwatna do jakości, używałam wiele tańszych produktów które nosiło się równie dobrze albo i lepiej. Dlatego też odejmuję gwiazdkę za cenę. Jeśli zależy wam na niezawodnym tuszu to możecie sięgnąć po niego w ciemno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157581].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

OK

Tusz lekko wydłuża i pogrubia ale skleja rzęsy w kempki i robi się efekt pajęczych nóżek.Po rozczesaniu ich grzebykiem do rzęs fajnie się rozdzielają i tusz daje fajny widoczny efekt

+ wydajność
+ lekkie wydłóżenie, pogrubienie i podkręcenie
+fajna slikonowa szczoteczka
+trwały , trzyma się na rzęsach cały dzień, nie osypuje się i nie rozpływa się na deszczu
+fajnie utrzymuje efekt podkręcenia po użyciu zalotki

- skleja rzęsy (ale da się je łatwo rozczesać po nałożeniue tuszu )
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156266].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 132

wszystko pięknie ale nie na dolne rzęsy

Zacznę od tego że rzęsy mam średniej długości i raczej jest ich mniej niż wiecej. Nie chce mi się przyczepiać na co dzień sztucznych bo by to drogo wyszło dlatego szukam dobrego tuszu i używam zalotki.

Ten tusz jest na pewno jednych z lepszych jakie używałam gdyby nie cena pewnie od razu bym go kupiła ponownie a tak to szukam dalej KWC wśród tanioszków

Plusy:
+ładnie pogrubia i trochę wydłuża

+czerń bez zarzutu

+wydajny
starcza na długo mam go już 4 miesiące i nie kruszy się nie odbija na górnej powiece

+ nie osypuje się

+nie odbija na górnej powiece

+nie ma problemów ze zmyciem

Minusy:

- odbija się na dolnej powiece może nie od razu czy po chwili ale po kilku godzinach ma się ciemną otoczkę pod okiem, do dolnych rzęs się nie nadaje wcale

-cena jest wysoka

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117676].usefull || 0 }}% pomocna.