Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Cena już od 26,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

bardzo dobry

Z racji tego, że mam bardzo problematyczne rzęsy tj proste i dość krótkie rzadko mi się zdarza kupować drogie tusze, gdyż zazwyczaj dają taki sam efekt jak te tanie. Wyjątkiem są tusze max factor. To mój drugi tusz tej marki i tak samo jak z poprzednika tak i z tego jestem zadowolona.

+pogrubia
+podkręcą i unosi moje rzęsy nawet bez użycia zalotki
+wydłuża rzęsy
+ma głęboką czerń
+nie kruszy się
+posiada bardzo wygodną szczoteczkę,która rozdziela rzęsy
+ma dobrą konsystencję
+nie zostawia grudek
+nie ma po nim efektu "pajęczych nóżek"
+jest dość trwały
+łatwo się zmywa płynem micelarnym
+nie podrażnia,nie uczula
+ ma dużą pojemność
+ dostępny

-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408816].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień

Kupiłam go skuszona recenzjami na wizażu przy okazji rossmannowej promocji, więc oceniam go za połowę ceny ;)
Mam wrażliwe oczy, które po nieodpowiednim tuszu robią się czerwone, łzawią i następnego dnia mają dużo ropy w kącikach. Reagowały tak na tusze l'oreala z pewnej serii, na wodoodpornego collosala i kilka innych specyfików. Przy tym tuszu ani razu nie zdarzyło się to, co więcej - idąc do pracy na 18 godzin, jedyne co się dzieje z tym tuszem to trochę się kruszy. Co jest chyba jego jedyną wadą. Nakładam 1 warstwę (łącznie) na górne i dolne rzęsy, co świadczy o wydajności produktu. Tyle wystarcza, abym uzyskała pożądany efekt.
Jedyne na co trzeba uważać to, to żeby tusz dobrze wysechł po nałożeniu, inaczej rzęsy skleją się i trzeba ratować szczoteczką ;)

Używam ponad 8 miesięcy i nie zasechł , ani nie jest "mniej wydajny" - ciągle jedna warstwa/oko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373696].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale ma swoje za uszami.

Jestem zadowolona z tego tuszu, pomimo tego, że posiada tradycyjną szczoteczkę za którą ja nie przepadam.

+ nadaje rzęsom ładną, ale naturalną czerń
+ jak w tytule, pogrubia i wydłuża, czyli spełnia główne obietnice producenta
+ nie skleja rzęs
+ nie tworzy owadzich nóżek
+ jest trwały
+ posiada neutralny zapach, nie znoszę tuszy perfumowanych, ani z gatunku tych, które capią atramentem, kurzem
+ dogodna cena promocyjna

- niestety, kiedy tusz gęstnieje, zaczyna sklejać rzęsy, osypuje się (gęstnieje po ok.2,5-3 m-c)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373461].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

Bardzo fajny

+ wydłuża
+ delikatnie pogrubia
+ nie skleja rzęs
+ nie rozazuje się
+ nie daje sztucznego efektu
+ fajna czoteczka
+ ładna czerń

- cena
- lekko się osypuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Do tego tuszu zawsze wracam jak bumerang, po licznych skokach w bok i eksperymentach z innymi markami. To jest jedyny tusz, którego mogę być pewna, że stworzy idealny efekt na rzęsach. Lubię go też za to, że nie muszę się jakoś bardzo mocno przykładać do malowania a i tak rzęsy wyglądają pięknie. Gdyby jeszcze tylko minimalnie lepiej wydłużał i pogrubiał.... Ale niestety, ideał najwyraźniej nie istnieje, a ja w razie potrzeby nakładam po prostu 3cią warstwę :)

PLUSY:
- nie skleja, niezależnie od ilości warstw
- pięknie rozdziela
- nie zostawia grudek, nie tworzy owadzich nóżek
- neutralny zapach
- trochę pogrubia
- nie osypuje się
- stosunek ceny do jakości. Kosztuje połowę Helenek i Lancome'ów, a efekt równie dobry jak nie lepszy.

MINUSY
- mógłby lepiej pogrubiać i wydłużać
- nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami, ale za ten efekt mogę ją scierpieć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301186].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby nie to osypywanie

Bardzo dobry tusz fajnie rozdziela pogrubia lekko podkręca rzęsy .
Ma bardzo przyjemne w stylistyce eleganckie opakowanie . Szczoteczka jest bardzo fajna z łątwością można dotrzeć do najmniejszych rzęs. Co do samej trwałości tusz nie jest zbytnio trwały osypuje się pod koniec dnia co uważam za duży minus ,gdyż nie jeden tusz który jest dużo tańszy nie robi na moich oczach takiego efektu.Produkt bardzo szybko mi zasechł i musiałam go wyrzucić a nie był tani gdyż kosztował około 50 zł . Ja ponownie nie skuszę się mimo fajnego efektu na rzęsach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278286].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy KWC

Skuszona dobrymi recenzjami sięgnęłam po niego na promocji i nie zawiodłam się. Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża, podkręca. Dobrze tuszuje się również dolną powiekę. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Jest wydajny, nie zasycha szybko. Wytrzymuje w idealnym stanie cały dzień. Mój numer jeden wśród tuszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest moim hitem, ale to bardzo dobry tusz

Zużyłam go już jakiś czas temu, ale dopiero teraz przyszedł czas na recenzję...

PLUSY:
+ nie osypuje się, tusze z Max Factora są dla mnie niezawodne w tej kwestii
+ jest bardzo czarny
+ ma dobrą klasyczną szczoteczkę, którą łatwo się pracuje
+ wydłuża rzęsy, ale nie ma efektu wow, dużo bardziej wydłużają tusze z L'oreala So Couture albo Miss Manga lub też z Essence Lash Mania Reloaded
+ dodaje super objętości rzęsom, czyli pogrubia je od samej nasady
+ nie jest zbyt mokry tuż po otwarciu, więc od razu łatwo się go nakłada
+ nie skleja rzęs jakoś wybitnie, trochę na pewno, jak każdy tusz, a efekt końcowy to kwestia wyczesania i w ogóle techniki nakładania
+ nie rozmazuje się, mimo że nie jest wodoodporny, choć łez nie wytrzyma ;)
+ łatwo dostępny w każdej drogerii

MINUSY:
- u mnie zdecydowanie nie daje efektu wow, jak u innych osób
- nie utrzymuje się na pewno cały dzień, po kilkunastu godzinach noszenia widać, że rzęsy są zdecydowanie krótsze niż tuż po pomalowaniu, ale z drugiej strony nie miałam jeszcze tuszu, który wygląda cały czas tak samo
- jak na tusz niewodoodporny, dość ciężko go domyć, choć i tak łatwiej niż So Couture z L'oreala
- jego cena regularna jest dużo za wysoka, kupiłam go w promocji -50% i nie wyobrażam sobie kupić go bez tej zniżki

Ogólnie tusz jest klasykiem i spodziewałam się po nim nieco bardziej spektakularnego efektu, więc trochę się zawiodłam. Ale poza tym, jest to tusz, na którym można polegać i który rzeczywiście zrobi coś fajnego, jeśli nie oczekuje się efektu sztucznych rzęs. Nie wykluczam powtórnego zakupu, bo malując się nim wiedziałam, że nie stanie się z moim makijażem nic złego nawet po wielu godzinach. Myślę, że jest warty wypróbowania, na pewno daje lepszy efekt niż równie kultowy 2000 Calorie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259558].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych

Jeden z najlepszych tuszy drogeryjnych. Byłam mu wierna przez kilka lat.
Starcza na bardzo długo, ładnie wygląda na rzęsach, szczoteczką trzeba się nauczyć posługiwać żeby efekt był fajny. Jedyny minus jaki znalazłam to to, że zaraz po otwarciu jest zbyt rzadki i ciężko się nim maluje, dopiero po jakimś czasie jak lekko zgęstnieje robi się ekstra. Większość tuszy tak ma więc się nie czepiam ;)
Mimo iż jakiś czas temu porzuciłam go dla Loreal so coture to na słynnych promocjach w rossmannie -50% zawsze go kupuje i co jakiś czas do niego wracam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255866].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie

Moja pierwsza recenzja i niestety nie będzie to pieśń pochwalna na temat tego tuszu. Kupiłam zachęcona oczywiście pozytywnymi komentarzami na wizażu i YT. Bardzo długo używałam 200calorie i mam pewien sentyment do Max Factor, dlatego postanowiłam mu dać szansę. Główny zarzut to nie robi tego co obiecuje, nie wydłuża i nie pogrubia. Rozczesuje rzęsy, ale też nie tak ładnie jak million lashes. Szczoteczka kłuje i wydaje mi się, że tusz przeszedł jakąś zmianę, bo opakowanie nie wygląda już tak luksusowo i szczoteczka nie jest koloru różowego, więc chyba doszło do zmiany i to na niekorzyść.
Plusem jest to, że się nie osypuje, ale można się nim podczas malowania ubrudzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241916].usefull || 0 }}% pomocna.