Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Cena już od 26,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

jeden z lepszych

Naprawdę dobry tusz, który robi wszystko, co powinien. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Szczoteczka jest precyzyjna i dobrze rozprowadza produkt. Nie osypuje się i jest również bardzo trwały w opakowaniu. Starcza na bardzo długo przy codziennym stosowaniu. Do tego nie podrażnia, nie uczula i łatwo się zmywa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572331].usefull || 0 }}% pomocna.

Drugi z ulubieńców

Kupiłam ten tusz , zachęcona świetnymi recenzjami i fakt, jest świetny jeśli chodzi o dobre rozdzielenie rzęs, co do wydłużenia to nie jest jakieś spektakularne, ale wygląda bardzo naturalnie i troszkę pogrubia, idealny jako tusz na co dzień, utrzymuje się cały dzień i u mnie się nigdy nie kruszył, do tego nakładając go nie narobiłam sobie wszędzie plam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563861].usefull || 0 }}% pomocna.

2000 kcal jest lepszy.

To już trzeci tusz tej firmy, jaki mi wpadł w ręce. To jest bardzo dobry produkt, ale nie pokonał faworyta czyli wersji 2000 Calorie.

Tusz solidnie pogrubia i wydłuża rzęsy, jest też trwały, nie robi pandy pod okiem i nie osypuje się, a przy tym nie jest toporny w zmywaniu, jak np. mascary Maybelline. Po otwarciu potrzebuje jednak kilkunastu dni, żeby nabrać odpowiedniej konsystencji, na początku jest trochę za rzadki i dość słabo podkreśla rzęsy, dopiero jak zgęstnieje lekko, to ładnie podkreśla, tak, jak lubię. W opakowaniu nie wysycha, można go zużyć do końca. Szczoteczka jest silikonowa i nawet wygodna, jednak lepsza jest w Glamour Extension jak dla mnie, bo łatwiej nią dotrzeć do rzęs w zewnętrznym kąciku oka.

Tusz byłby moim zdecydowanym faworytem, gdyby nie to, że jednak wersja 2000 Calorie bije na głowę wszystkie tusze jakie testowałam, także tej marki. Masterpiece nie rozczesuje tak ładnie rzęs i nie powiększa aż tak dobrze, bo lubi skleić rzęsy, zanim osiągnie się nią efekt 2000 kcal. poza tym jest droższy. Więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557641].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

Spodziewałam się czegoś lepszego

W końcu udało mi się go upolować na promocji. I gdyby nie to, uznałabym że sporo przepłaciłam bo tusz jest....zwykły.
Nie zauważyłam super efektu wydłużenia ani pogrubienia. Owszem jest dobry, wygodnie się nakłada, nie kruszy się ale nie kupię go ponownie bo porównywalny efekt uzysuję tańszymi tuszami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552316].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny tusz.

Rewelacyjna szczoteczka.Doskonale rozczesuje rzęsy,nie skleja.Faktycznie intensywnie wyciąga je,są widocznie dłuższe.Szczoteczka dociera do trudno dostępnych miejsc.Nie kruszy się,nie sypie. Wracam do niego co jakiś czas. Jeden z moich ulubionych produktów:):)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549991].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK TAK TAK

Z wielką przyjemnością daję 5 gwiazdek. Drugi po Wonderlashu z Oriflame tusz, który spełnia moje oczekiwania i nie jest rozdmuchanym marketingowo bublem.

Początek był słaby, bo moje oczy podrażnione z powodu alergii źle zareagowały, ale po podleczeniu, spróbowałam jeszcze raz. I to był strzał w dziesiątkę!

+zgrabne opakowanie
+silikonowa szczoteczka ma idealny rozmiar
+piękne wydłużenie i pogrubienie
+trwałość
+brak osypywania i ciemnych cieni na dolnej powiece
+nie ma grudek
+ładnie rozdziela rzęsy
+wydajność do 6 miesięcy, potem trochę słabiej

Wszystkim niezdecydowanym polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543586].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Z maskary jestem zadowolona. Ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia i trochę wydłuża. Jest wydajna, nie skleja rzęs i wygodnie się jej używa. Jak dla mnie nie jest to mega produkt, ale być może kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506776].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale nie najlepszy

Ładnie podkreśla rzęsy- wydłuża, pogrubia, rozdziela. Czerń jest wyraźna ale nie jest jakoś szczególnie wyrazista ( są tuszę, które są bardziej czarne). Miałam chyba go dwa razy i byłam bardzo zadowolona. Nie wracam często do tuszy bo lubię testować ale ten polecam gorąco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505271].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych tuszy

Zdecydowałam się na zakup tego tuszu na promocji. Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii w internecie i postanowiłam sama go sprawdzić. Tusz ma eleganckie, klasyczne opakowanie. Ma ładną, zgrabną szczoteczkę. Jeśli chodzi o efekt, jaki nim uzyskuję to jest dla mnie zadowalający. W zupełności wystarczały mi dwie warstwy kosmetyku do otrzymania pożądanego rezultatu. Rzęsy są wydłużone i pogrubione, nie zauważyłam by były posklejane. Kosmetyk ładnie rozprowadza się na rzęsach. Jest trwały. Wytrzymuje u mnie cały dzień bez kruszenia się, co zdarzało mi się przy innych tuszach. Maskara jest również wydajna, dostępna praktycznie w każdej drogerii. W żaden sposób nie podrażniła moich oczu. Łatwo usuwa się ją przy pomocy chusteczek do demakijażu lub płynu micelarnego. Jednym minusem jest cena, która jest dość wysoka. Jednak można polować na ten produkt na promocjach lub kupować go w internecie, gdzie dostaniemy go trochę taniej. Polecam go do codziennego stosowania, bo fajnie się sprawdza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493516].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tą cene nie

Po przeczytaniu recenzji tutaj postanowiłam zakupić ten tusz na promocji rossmanowej. Niestety trochę rozczarowałam się . efekt nie jest taki jakiego bym sobie życzyła. Na pewno fajnie wydłuża i roszdziela rzęsy jednak tylko to byłoby na plus wraz z silikonową szczoteczką . Zaznaczę również że ja posiadam ten tusz już w opakowaniu z nową szatą graficzną. Niestety pomimo, iż nakładam go na bazę z eveline dosyć ciężko się z tym tuszem współpracuje. Czasem lubią zdążyć się tzw. pajęcze nóżki na rzęsach a bardzo nie lubię tego efektu. Ogólnie jak za tą cenę nie polecam chyba że nagle dostanie olśnienia i zacznie sprawować się lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488551].usefull || 0 }}% pomocna.