Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Cena już od 26,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Jeden z moich ulubionych tuszy

Zdecydowałam się na zakup tego tuszu na promocji. Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii w internecie i postanowiłam sama go sprawdzić. Tusz ma eleganckie, klasyczne opakowanie. Ma ładną, zgrabną szczoteczkę. Jeśli chodzi o efekt, jaki nim uzyskuję to jest dla mnie zadowalający. W zupełności wystarczały mi dwie warstwy kosmetyku do otrzymania pożądanego rezultatu. Rzęsy są wydłużone i pogrubione, nie zauważyłam by były posklejane. Kosmetyk ładnie rozprowadza się na rzęsach. Jest trwały. Wytrzymuje u mnie cały dzień bez kruszenia się, co zdarzało mi się przy innych tuszach. Maskara jest również wydajna, dostępna praktycznie w każdej drogerii. W żaden sposób nie podrażniła moich oczu. Łatwo usuwa się ją przy pomocy chusteczek do demakijażu lub płynu micelarnego. Jednym minusem jest cena, która jest dość wysoka. Jednak można polować na ten produkt na promocjach lub kupować go w internecie, gdzie dostaniemy go trochę taniej. Polecam go do codziennego stosowania, bo fajnie się sprawdza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493516].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tą cene nie

Po przeczytaniu recenzji tutaj postanowiłam zakupić ten tusz na promocji rossmanowej. Niestety trochę rozczarowałam się . efekt nie jest taki jakiego bym sobie życzyła. Na pewno fajnie wydłuża i roszdziela rzęsy jednak tylko to byłoby na plus wraz z silikonową szczoteczką . Zaznaczę również że ja posiadam ten tusz już w opakowaniu z nową szatą graficzną. Niestety pomimo, iż nakładam go na bazę z eveline dosyć ciężko się z tym tuszem współpracuje. Czasem lubią zdążyć się tzw. pajęcze nóżki na rzęsach a bardzo nie lubię tego efektu. Ogólnie jak za tą cenę nie polecam chyba że nagle dostanie olśnienia i zacznie sprawować się lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488551].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo.

Dobór tuszu do rzęs jest rzeczą szalenie indywidualną. Nie chodzi tylko bowiem o oczywiste różnice między rodzajami rzęs ale też o osobiste preferencje co do efektu.

Dawałam temu tuszowi na przestrzeni lat wiele szans i niestety nie podzielam zupełnie zachwytu. Owszem, szczoteczka pięknie rozdziela rzęsy pokrywając je cienką warstwą produktu. Jej niewielki rozmiar pozwala na dotarcie do nawet najkrótszych włosków i zapewnia ładne wygląd dolnych rzęs. Ale zapewnienie producenta co do wydłużenia i pogrubienia nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Szczoteczka nabiera w mojej ocenie zbyt mało tuszu, który to swoją drogą nie nadbudowuje się na rzęsach wystarczająco. Jego formuła napewno nie jest wydłużającą.

Ponad to nie trzyma dobrze skrętu zalotki, bez niej z kolei nie potrafi samodzielnie "otworzyć" spojrzenia. Wieczorem potrafi kruszyć się z końcówek rzęs przez co wydają się krótsze. Nie jest to dobry produkt. Być może posiadaczki naturalnie grubych, długich rzęs byłyby zadowolone z jego właściwości, być może młode dziewczyny chcące tylko delikatnie przyciemnić oprawę oka również. Dla mnie jednak nie robi nic co usprawiedliwiałoby taką cenę. Dodatkowo dość szybko wysycha w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470597].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Bez szału

Tusz jest dobry, ale nie dołączy do moich ulubieńców. Daje efekt niemalże identyczny z 2000 kalorii za (niczym nieuzasadnioną) wyższą cenę.

+ Ładny kolor
+ Nie podrażnia
+ Nie osypuje się
+ Spełnia obietnice producenta

- Niczym mnie nie zachwycił
- Stosunek jakości do ceny
- Słabej jakości opakowanie (szybko się wyciera)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465007].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Przyjaciółka mi go poleciła. Tusz spełnia swoją rolę, robi to co ma robić, troszkę się odbija niestety ale jeśli przypudruję powiekę, to można uniknąć tego efektu.Fajna szczoteczka, która świetnie radzi sobie z rozczesaniem rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433716].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla cienkich rzęs

Od razu zaczne od tego, ze wydaje mi sie, ze na rzesach grubych i krotkich powinien sie dobrze sprawdzic ;-) moje sa dlugie ale cienkie, latwo sie placza.

Tusz jest zamkniety w eleganckim opakowaniu. Maskara jest kruczoczarna, szczoteczka bardzo wygodna, bez problemu mozna dotrzec do kazdej rzesy. Formula jest mokra - i tu zaczynaja sie schody. Na rzesy od razu naklada sie za duzo tuszu, ktory momentalnie zaczal mi je sklejac w kepki. Musialam sie niezle namachac, zeby je rozczesac. Jedno zamoczenie szczoteczki wystarczylo na pokrycie wszystkich rzes dwoma warstwami.

Efekt jaki uzyskalam bardzo mi sie podobal, ale dopiero po rozczesaniu rzes od nasady FLE Fusion.

Plusy:
+wydluzenie rzes
+kolor
+szczoteczka
+trwalosc
+opakowanie

Minusy:
-sklejanie rzes
-mokra konsystencja (dlugo wysycha na rzesach)
-cena

Ja nie kupie go ponownie, bo za te cene moge nabyc 3 tusze, ktore sie u mnie sprawdza lepiej ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424301].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Genialny tusz, który podkręca, pogrubia subtelnie oraz przede wszystkim pięknie wydłuża moje rzęsy bez efektu pajęczych nóżek. Zdecydowany plus za efekt jaki daje oraz za jego dostępność w wielu drogeriach oraz sklepach Internetowych. Dodatkowo tusz praktycznie się nie osypuje. Idealny na dłuższe wyjścia, do pracy czy na randki ;) możemy być pewne, że wrócimy bez "pandy" pod okiem. Polecam.
Zalety

dostępność
efekt
jakość
nie osypuje się
podkręca rzęsy
subtelnie pogrubia
trwały
wydajny
wydłuż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416701].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Z racji tego, że mam bardzo problematyczne rzęsy tj proste i dość krótkie rzadko mi się zdarza kupować drogie tusze, gdyż zazwyczaj dają taki sam efekt jak te tanie. Wyjątkiem są tusze max factor. To mój drugi tusz tej marki i tak samo jak z poprzednika tak i z tego jestem zadowolona.

+pogrubia
+podkręcą i unosi moje rzęsy nawet bez użycia zalotki
+wydłuża rzęsy
+ma głęboką czerń
+nie kruszy się
+posiada bardzo wygodną szczoteczkę,która rozdziela rzęsy
+ma dobrą konsystencję
+nie zostawia grudek
+nie ma po nim efektu "pajęczych nóżek"
+jest dość trwały
+łatwo się zmywa płynem micelarnym
+nie podrażnia,nie uczula
+ ma dużą pojemność
+ dostępny

-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408816].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień

Kupiłam go skuszona recenzjami na wizażu przy okazji rossmannowej promocji, więc oceniam go za połowę ceny ;)
Mam wrażliwe oczy, które po nieodpowiednim tuszu robią się czerwone, łzawią i następnego dnia mają dużo ropy w kącikach. Reagowały tak na tusze l'oreala z pewnej serii, na wodoodpornego collosala i kilka innych specyfików. Przy tym tuszu ani razu nie zdarzyło się to, co więcej - idąc do pracy na 18 godzin, jedyne co się dzieje z tym tuszem to trochę się kruszy. Co jest chyba jego jedyną wadą. Nakładam 1 warstwę (łącznie) na górne i dolne rzęsy, co świadczy o wydajności produktu. Tyle wystarcza, abym uzyskała pożądany efekt.
Jedyne na co trzeba uważać to, to żeby tusz dobrze wysechł po nałożeniu, inaczej rzęsy skleją się i trzeba ratować szczoteczką ;)

Używam ponad 8 miesięcy i nie zasechł , ani nie jest "mniej wydajny" - ciągle jedna warstwa/oko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373696].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale ma swoje za uszami.

Jestem zadowolona z tego tuszu, pomimo tego, że posiada tradycyjną szczoteczkę za którą ja nie przepadam.

+ nadaje rzęsom ładną, ale naturalną czerń
+ jak w tytule, pogrubia i wydłuża, czyli spełnia główne obietnice producenta
+ nie skleja rzęs
+ nie tworzy owadzich nóżek
+ jest trwały
+ posiada neutralny zapach, nie znoszę tuszy perfumowanych, ani z gatunku tych, które capią atramentem, kurzem
+ dogodna cena promocyjna

- niestety, kiedy tusz gęstnieje, zaczyna sklejać rzęsy, osypuje się (gęstnieje po ok.2,5-3 m-c)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373461].usefull || 0 }}% pomocna.