Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Średniawka

Jak dla mnie to takie 3, nie byłam nim jakoś super zachwycona wolę mojego ukochanego loreala ♥ Ten taki meh, nic ciekawego, maluje, coś robi ale to nie jest to, może to ta szczoteczka mi nie leży? Sama nie wiem.

Bardzo dobry tusz ale ta cena

Skusiłam się na niego ze względu na dużo pozytywnych opinii na Wizażu. Tusz ma silikonową szczoteczkę, świetnie wyprofilowaną, nie da się nią zrobić sobie krzywdy. Jestem bardzo zadowolona z efektu , rzęsy są ładnie pogrubione bez grudek oraz lekko wydłużone. Duży plus, że ten tusz jakby rozczesuje moje rzęsy, nie osypuje się i łatwo się go zmywa. Jednak nie ukrywam, że wolałabym go kupić ponownie na promocji a nie w standardowej cenie.

Zbyt delikatny efekt jak na taką cenę

Skleja rzęsy, mino rozczesani ich przed aplikacją. Trochę wydłuża rzęsy ale niestety jest to bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny. Przy 2 warstwach zdarza się, że powstają nieestetyczne grudki. Sama aplikacja bezproblemowa, tusz dobrze rozprowadza się na rzęsach, nie zawsze "łapie" końcówki rzęs. Łatwo się zmywa.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Bardzo dobry tusz do rzęs

Jeden z najlepszych tuszy do rzęs. Bardzo dobra szczoteczka, trwałość, efekt na rzęsach. Latwo nałożyć tusz na całe rzęsy. Spełnia obietnice producenta
POLECAM

Bardzo dobry!

Tusz polecam każdemu kto chce uzyskać naturalny efekt. Pogrubia i wydłuża rzęsy ale nie przesadnie. Bardzo łatwy w aplikacji, nie brudzi powieki, nie sypie się. Idealnie rozczesuje rzęsy, jak mało który tusz. Dość wydajny, nie wysycha zbyt szybko w porównaniu do innych tuszów. Polecam, na prawdę warto go wypróbować :)

jeden z lepszych

Naprawdę dobry tusz, który robi wszystko, co powinien. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Szczoteczka jest precyzyjna i dobrze rozprowadza produkt. Nie osypuje się i jest również bardzo trwały w opakowaniu. Starcza na bardzo długo przy codziennym stosowaniu. Do tego nie podrażnia, nie uczula i łatwo się zmywa.

Drugi z ulubieńców

Kupiłam ten tusz , zachęcona świetnymi recenzjami i fakt, jest świetny jeśli chodzi o dobre rozdzielenie rzęs, co do wydłużenia to nie jest jakieś spektakularne, ale wygląda bardzo naturalnie i troszkę pogrubia, idealny jako tusz na co dzień, utrzymuje się cały dzień i u mnie się nigdy nie kruszył, do tego nakładając go nie narobiłam sobie wszędzie plam :)

2000 kcal jest lepszy.

To już trzeci tusz tej firmy, jaki mi wpadł w ręce. To jest bardzo dobry produkt, ale nie pokonał faworyta czyli wersji 2000 Calorie.

Tusz solidnie pogrubia i wydłuża rzęsy, jest też trwały, nie robi pandy pod okiem i nie osypuje się, a przy tym nie jest toporny w zmywaniu, jak np. mascary Maybelline. Po otwarciu potrzebuje jednak kilkunastu dni, żeby nabrać odpowiedniej konsystencji, na początku jest trochę za rzadki i dość słabo podkreśla rzęsy, dopiero jak zgęstnieje lekko, to ładnie podkreśla, tak, jak lubię. W opakowaniu nie wysycha, można go zużyć do końca. Szczoteczka jest silikonowa i nawet wygodna, jednak lepsza jest w Glamour Extension jak dla mnie, bo łatwiej nią dotrzeć do rzęs w zewnętrznym kąciku oka.

Tusz byłby moim zdecydowanym faworytem, gdyby nie to, że jednak wersja 2000 Calorie bije na głowę wszystkie tusze jakie testowałam, także tej marki. Masterpiece nie rozczesuje tak ładnie rzęs i nie powiększa aż tak dobrze, bo lubi skleić rzęsy, zanim osiągnie się nią efekt 2000 kcal. poza tym jest droższy. Więcej nie kupię.

Spodziewałam się czegoś lepszego

W końcu udało mi się go upolować na promocji. I gdyby nie to, uznałabym że sporo przepłaciłam bo tusz jest....zwykły.
Nie zauważyłam super efektu wydłużenia ani pogrubienia. Owszem jest dobry, wygodnie się nakłada, nie kruszy się ale nie kupię go ponownie bo porównywalny efekt uzysuję tańszymi tuszami.

Świetny tusz.

Rewelacyjna szczoteczka.Doskonale rozczesuje rzęsy,nie skleja.Faktycznie intensywnie wyciąga je,są widocznie dłuższe.Szczoteczka dociera do trudno dostępnych miejsc.Nie kruszy się,nie sypie. Wracam do niego co jakiś czas. Jeden z moich ulubionych produktów:):)

TAK TAK TAK

Z wielką przyjemnością daję 5 gwiazdek. Drugi po Wonderlashu z Oriflame tusz, który spełnia moje oczekiwania i nie jest rozdmuchanym marketingowo bublem.

Początek był słaby, bo moje oczy podrażnione z powodu alergii źle zareagowały, ale po podleczeniu, spróbowałam jeszcze raz. I to był strzał w dziesiątkę!

+zgrabne opakowanie
+silikonowa szczoteczka ma idealny rozmiar
+piękne wydłużenie i pogrubienie
+trwałość
+brak osypywania i ciemnych cieni na dolnej powiece
+nie ma grudek
+ładnie rozdziela rzęsy
+wydajność do 6 miesięcy, potem trochę słabiej

Wszystkim niezdecydowanym polecam!

Dobry produkt

Z maskary jestem zadowolona. Ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia i trochę wydłuża. Jest wydajna, nie skleja rzęs i wygodnie się jej używa. Jak dla mnie nie jest to mega produkt, ale być może kupię go ponownie.