Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Boombaaa!

Jeśli chodzi o tusze tej firmy jestem bardzo zadowolona, niestety nie mogę tego samego powiedzieć o podkładach.
Zacznijmy od tego, że tusz przyciąga swą uwagę samym opakowaniem, jest dość nietypowe ale ładne!
Po drugie tusz ma fajną szczoteczkę, która pefrekcyjnie rozdziela każdą rzęsę. Dzięki niej włosy są ekstremalnie wydłużone a zarazem pogrubione. Co ważne rzęsy zyskują na mega objętości.
Produkt nie kryszy się, nie pozostawia grudek, ani nie skleja rzęs. Nie mam ponim alergii (co w przypadku tuszy dość często mi się zdaża szczególnie Rimell i Eveline)

Niezmiennie od lat

Najlepszy tusz. Zdarzyło mi się go zdradzić pare razy jednak zawsze do niego wracam. Rozdzielone, długie, grube i super podkręcone. ????
Wytrzymały, idealny.
Jeśli lubisz sylikonowe szczotki to zakochasz się po uszy ????

nie nie nie

Niestety ale jestem zawiedziona. Zwłaszcza, że kocham tusz 2000calorie tej marki. Niestety, tusz Masterpiece skleja rzęsy, słabo je wydłuża, jedynie pogrubia, tworząc przy tym "pajęcze nóżki". Efekt jest na prawde słaby. Tusz podczas dnia osypuje się więc trzeba zerkać w lusterko co jakiś czas. Nie wiem skąd tyle pozytywnych ocen.

Jeden z ulubionych

Uwielbiam ten tusz i lubię do niego wracać. Daje mi wszystko, czego oczekuję, przepięknie rozdziela, wydłuża i pogrubia. Rzęsy wyglądają cudownie, niektórzy nawet stwierdzili, że są jak sztuczne! Zdecydowanie polecam.

Na plus

Na co dzień używam innego tuszu tej firmy i jestem bardzo zadowolona, jednak ostatnio mojego tuszu w drogerii zabrakło, więc wzięłam ten na próbę i w sumie nie żałuje. Fajna klasyczna szczoteczka dobrze pogrubia rzęsy, nie daje im efektu sztuczności i ich nie skleja. Nie podrażnia oczu, nie kruszy się. Tusz jest też dość trwały, nie trzeba poprawiać w ciągu dnia rzęs pomalowanych rano.

Bardzo lubię

Jest to jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs. Po aplikacji błyskawiczny efekt pogrubienia, daje na rzęsach piekna intensywna czern, utrzymuje się dosyć dlugo, nie kruszy sie w ciągu dnia ani nie rozmazuje na dolnej powiece z czym mam zawsze problem. Jedyny minus to ze czasem skleja rzesy

dla mnie podpasował!!

Max Factor od zawsze miał dobre mascary, i ta mnie nie zawiodła. Tusz spisał się świetnie !!
Szczoteczka podkreśla i rozdziela każdą rzęsę ekstremalnie ją wydłużając, dobrze radzi sobie również z pogrubieniem rzes. dodaje objętości. Nie rozmazuje się, nie pozostawia grudek, jest mega wydajny i super podkreśla oko!! JAk dla mnie booomba

Nie jest zły, ale...

O tym tuszu słyszałam tyle dobrego, że najzwyczajniej na świecie musiałam go kupić. Zakupiłam więc go na jeden z moich najważniejszych dni, czyli na mój ślub.Zaznaczę tylko, że ja do tuszy się nie przywiązuję, za każdym razem kupuję nowy. Nie ma tuszu idealnego dla wszystkich, jeszcze takiego nie zrobili :)
Tusz w eleganckim czarno-złotym opakowaniu. Szczoteczka sylikonowa, dosyć wąska. Nawet fajnie rozczesuje rzęsy. Jednak nie widziała takiego efektu WOW! jakiego się spodziewałam. Ot, rzęsy pomalowane, wydłużone, pogrubione. Tak jak większość . Żeby mieć efekt mocno podkreślonych rzęs, trzeba się nieźle namachać szczoteczką. Tusze używam maksymalnie dwa miesiące, ponieważ każdy tusz dobrze maluje, kiedy jest świeży. Ten trochę się kruszy, ale ja chyba mam ten problem ze wszystkimi. Zdążyłam się przyzwyczaić :) Co muszę przyznać, to że nie skleja rzęs, nie rozmazuje się.
Jednym słowem troszkę się zawiodłam. Nie jest zły, ale szału nie ma.

ŚREDNI

Nie był najgorszy,ale na pewno nie zdziałał cudów z moimi wtedy jeszcze słabymi rzęsami.Z tego co pamiętam,najbardziej byłam zadowolona z rozdzielania. Spodziewałam się więcej po tej marce.Aczkolwiek miewałam gorsze...

polecam

Mam dwa tusze:czarny oraz brązowy (ten drugi to jedna wielka pomyłka,ale dlatego,że kupiłam już przestarzały,brr.).Tusz wyraznie różni się od poprzedniej wersji,nie tylko kolorem szczoteczki.Bardziej spektakularniej wydłuża rzęsy.Pogrubia,delikatnie podkręca.Na początku,gdy jest jeszcze nowy,trzeba troszkę uważać,gdyż nabiera na szczoteczkę za dużo tuszu przez co może troszkę sklejać rzęsy,ale to trwa tylko chwilkę,pózniej jest super.Dodatkowo pojemność tego tuszu jest sporo większa-ma aż 7,2 ml.Polecam :)

Mój obecny ideał

Zanim sięgnęłam po pierwszy Masterpiece Max, używałam 2000 Calorie i miałam poczucie, że to optymalny tusz - trwały, bezproblemowy w aplikacji, w dobrej cenie. Na promocji skusiłam się jednak na Masterpiece Max i do był strzał w 10 - od teraz kupuję go regularnie. To czym mnie przekonał, to te wszystkie cechy, które ma 2000 Calorie (no może poza ceną) plus możliwość dobrego wydłużenia, rozdzielenia i podkreślenia rzęs. Na start powleka każdą rzęsę osobno, bez sklejania i ładnie wydłuża, a kiedy chcę mocniejszego efektu, nakładam drugą warstwę i mam firankę super podkreślonych rzęs. Już kilka razy spotkałam się z pytaniem, czy mam zagęszczone rzęsy - a to efekt Masterpiece :)
Mam dość głęboko osadzone oczy, co sprawia, że jestem wymagająca wobec tuszu - jeśli nie jest super trwały, od razu mam efekt "pandy" i niestety doświadczyłam tego na wielu tuszach, od Bourjois po Diora. To też sprawia, że sceptycznie podchodzę do nowinek, ale na razie nie mam potrzeby nic zmieniać.

Dobry ale nie ten jedyny!

Dobry tusz do którego co jakiś czas lubię wracać.
Opakowanie eleganckie i poręczne.
Szczoteczka super wyprofilowana ,bardzo wygodna do malowania ,
choć ja nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami
ta się sprawdza. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy ,co
do pogrubienia to uważam że efekt jest zbyt mało widoczny.
Kolor mocno czarny ,taki jak lubię.
Tusz jest trwały ,utrzymuje się na rzęsach cały dzień ,
nie kryszy się się , nie grudkuje , nie obsypuje. , nie skleja rzęs.
Wydajny ,choć z czasem gęstnieje i wysycha w opakowaniu.
Łatwo się zmywa.

Mój ulubiony tusz

Ten tusz jest niezastąpiony. Moje rzęsy po pomalowaniu są długie i gęste. Tusz nie skleja rzęs i nie kruszy się. Czasami maluje rzęsy innymi tuszami, ale nie dają one takiego efektu jak ten. Bardzo lubię w nim szczoteczkę - super rozczesuje rzęsy.