Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Niestety

Dla mnie nie. Niestety nie jestem posiadaczką pięknych rzęs, bo o ile są bardzo długie, to niestety rosną w dół, więc szukam przede wszystkim czegoś trwałego, co nie będzie się szybko osypywać i czegoś, co pogrubi moje rzęsy. Ten tusz kompletnie mnie zawiódł. W miarę okej rozdziela, ale to tylko tyle, nic więcej mi nie daje. Nie jest do tego najtańszy, więc miałam większe oczekiwania. Moja siostra również go używała i ona natomiast była zadowolona, ale jednak jest posiadaczką pięknych długich i gęstych rzęs, na których większość tuszów będzie dobrze wyglądać.

Kiedyś był okej, teraz - bardzo średni

Bardzo dobrze rozczesuje rzęsy, ale poprzednie jego wersje były bardziej spektakularne (mówię o produktach sprzed kilku lat). Wydłuża, pogrubia - podkręcenie jest praktycznie niewidoczne. Za cenę drogeryjną - nie polecam, za 20 zł na allegro - da się żyć.

Nie podzielam zachwytów.

Bardzo lubię tusze Max Factor, ten jednak nie przypadł mi do gustu. Jego niewątpliwym atutem jest to, że ładnie rozdziela rzęsy. To dla mnie podstawa i tu muszę przyznać, że się dobrze sprawdził. Jeśli chodzi o wydłużanie rzęs miałam wrażenie, że dobrze sobie z tym radzi. Jednak jak się przyjrzałam to, część rzęs była tak dość tępo zakończona. Ponadto mam obok siebie kilka krótszych rzęs i o ile Clum Defy, którego ostatnio często używam sobie z nimi radzi, wydłużając je, to przy Masterpiece ta "szpara" rzuca się w oczy. Myślę więc, że moje początkowe wrażenie, że tusz ładnie wydłuża rzęsy wiązało się z tym, że mam je naturalnie długie. Jeśli chodzi o pogrubienie - trochę trzeba się namachać. A niestety przy drugiej warstwie rzęsy robią się sztywne. Niestety też, gdy zrobiłam sobie drzemkę w ciągu dnia, osypał się.

Makijaż z kosmetykami Bell

Super tusz

Idealny tusz dla moich cienkich delikatnych rzęs. Super wydłuża.pogrubia nadaje im bardziej wyrazisty wygląd po użyciu widać że mam rzęsy.pieknie wymalowane.

Idealny dla krótkich rzęs

Moim zdaniem idealnie wydłuża rzęsy nawet najkrótsze. Wystarczy mała ilość aby zobaczyć zadowalający efekt! Ma silikonową szczoteczkę, dzieki której łatwo sie pracuje z tuszem. Kolor - głęboka czerń która sie spodoba sie większości z nas.

jest OK

produkt zgodny z opisem.
Bardzo ładnie rozdziela rzęsy.
Efekt który daje na oczach wygląda przyzwoicie.
Jednak trochę się osypuje.
Na promocji cena w sam raz.
Możliwe, że jeszcze kiedyś się spotkamy...

Średniawka

Jak dla mnie to takie 3, nie byłam nim jakoś super zachwycona wolę mojego ukochanego loreala ♥ Ten taki meh, nic ciekawego, maluje, coś robi ale to nie jest to, może to ta szczoteczka mi nie leży? Sama nie wiem.

Bardzo dobry tusz ale ta cena

Skusiłam się na niego ze względu na dużo pozytywnych opinii na Wizażu. Tusz ma silikonową szczoteczkę, świetnie wyprofilowaną, nie da się nią zrobić sobie krzywdy. Jestem bardzo zadowolona z efektu , rzęsy są ładnie pogrubione bez grudek oraz lekko wydłużone. Duży plus, że ten tusz jakby rozczesuje moje rzęsy, nie osypuje się i łatwo się go zmywa. Jednak nie ukrywam, że wolałabym go kupić ponownie na promocji a nie w standardowej cenie.

Zbyt delikatny efekt jak na taką cenę

Skleja rzęsy, mino rozczesani ich przed aplikacją. Trochę wydłuża rzęsy ale niestety jest to bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny. Przy 2 warstwach zdarza się, że powstają nieestetyczne grudki. Sama aplikacja bezproblemowa, tusz dobrze rozprowadza się na rzęsach, nie zawsze "łapie" końcówki rzęs. Łatwo się zmywa.

Bardzo dobry tusz do rzęs

Jeden z najlepszych tuszy do rzęs. Bardzo dobra szczoteczka, trwałość, efekt na rzęsach. Latwo nałożyć tusz na całe rzęsy. Spełnia obietnice producenta
POLECAM

Bardzo dobry!

Tusz polecam każdemu kto chce uzyskać naturalny efekt. Pogrubia i wydłuża rzęsy ale nie przesadnie. Bardzo łatwy w aplikacji, nie brudzi powieki, nie sypie się. Idealnie rozczesuje rzęsy, jak mało który tusz. Dość wydajny, nie wysycha zbyt szybko w porównaniu do innych tuszów. Polecam, na prawdę warto go wypróbować :)

jeden z lepszych

Naprawdę dobry tusz, który robi wszystko, co powinien. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Szczoteczka jest precyzyjna i dobrze rozprowadza produkt. Nie osypuje się i jest również bardzo trwały w opakowaniu. Starcza na bardzo długo przy codziennym stosowaniu. Do tego nie podrażnia, nie uczula i łatwo się zmywa.