Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Mehhhhh ...

Kupiłam ... opakowanie piękne ... szczoteczka mi nie leży ... nie działa na moje rzęsy ... szczoteczkę mówię kategorycznie NIE ... sama formuła tuszu ok ... chociaż uważam ze jest gorszy niż „tuszowy” brat 2000 kalorii ... obsypuje się ... No po prostu nie ... a dodam ze do najtańszych nie należy ...

Naprawdę dobry!

No, jestem naprawdę zachwycona tym tuszem. Spełnia swoje zadanie - kapitalnie wydłuża i pogrubia - a przy tym ani nie skleja rzęs, ani nie odbija się na powiece, ani się nie rozmazuje.
Dodatkowo jest bardzo trwały, bo jest w stanie utrzymać się od rana do wieczora.
Przy tym jest bardzo wydajny - wystarczy jedno pociągnięcie i już nie trzeba poprawiać.
Jedyną kwestią jest cena, bo jednak nie należy do najtańszych. Ale zdecydowanie warto.

Najlepszy

Tuszu używam od 3 lat i nie zamienię go na żaden inny. Nie skleja rzęs, nie odbija się na powiece, nie rozmazuje się. Tusz utrzymuje się od rana do wieczora na rzęsach. Wystarczy jedno pociągniecię tuszu dla efektu wow.

Niezmiennie od lat

Najlepszy tusz. Zdarzyło mi się go zdradzić pare razy jednak zawsze do niego wracam. Rozdzielone, długie, grube i super podkręcone. ????
Wytrzymały, idealny.
Jeśli lubisz sylikonowe szczotki to zakochasz się po uszy ????

nie nie nie

Niestety ale jestem zawiedziona. Zwłaszcza, że kocham tusz 2000calorie tej marki. Niestety, tusz Masterpiece skleja rzęsy, słabo je wydłuża, jedynie pogrubia, tworząc przy tym "pajęcze nóżki". Efekt jest na prawde słaby. Tusz podczas dnia osypuje się więc trzeba zerkać w lusterko co jakiś czas. Nie wiem skąd tyle pozytywnych ocen.

Boombaaa!

Jeśli chodzi o tusze tej firmy jestem bardzo zadowolona, niestety nie mogę tego samego powiedzieć o podkładach.
Zacznijmy od tego, że tusz przyciąga swą uwagę samym opakowaniem, jest dość nietypowe ale ładne!
Po drugie tusz ma fajną szczoteczkę, która pefrekcyjnie rozdziela każdą rzęsę. Dzięki niej włosy są ekstremalnie wydłużone a zarazem pogrubione. Co ważne rzęsy zyskują na mega objętości.
Produkt nie kryszy się, nie pozostawia grudek, ani nie skleja rzęs. Nie mam ponim alergii (co w przypadku tuszy dość często mi się zdaża szczególnie Rimell i Eveline)

Jeden z ulubionych

Uwielbiam ten tusz i lubię do niego wracać. Daje mi wszystko, czego oczekuję, przepięknie rozdziela, wydłuża i pogrubia. Rzęsy wyglądają cudownie, niektórzy nawet stwierdzili, że są jak sztuczne! Zdecydowanie polecam.

Na plus

Na co dzień używam innego tuszu tej firmy i jestem bardzo zadowolona, jednak ostatnio mojego tuszu w drogerii zabrakło, więc wzięłam ten na próbę i w sumie nie żałuje. Fajna klasyczna szczoteczka dobrze pogrubia rzęsy, nie daje im efektu sztuczności i ich nie skleja. Nie podrażnia oczu, nie kruszy się. Tusz jest też dość trwały, nie trzeba poprawiać w ciągu dnia rzęs pomalowanych rano.

Bardzo lubię

Jest to jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs. Po aplikacji błyskawiczny efekt pogrubienia, daje na rzęsach piekna intensywna czern, utrzymuje się dosyć dlugo, nie kruszy sie w ciągu dnia ani nie rozmazuje na dolnej powiece z czym mam zawsze problem. Jedyny minus to ze czasem skleja rzesy

dla mnie podpasował!!

Max Factor od zawsze miał dobre mascary, i ta mnie nie zawiodła. Tusz spisał się świetnie !!
Szczoteczka podkreśla i rozdziela każdą rzęsę ekstremalnie ją wydłużając, dobrze radzi sobie również z pogrubieniem rzes. dodaje objętości. Nie rozmazuje się, nie pozostawia grudek, jest mega wydajny i super podkreśla oko!! JAk dla mnie booomba

Nie jest zły, ale...

O tym tuszu słyszałam tyle dobrego, że najzwyczajniej na świecie musiałam go kupić. Zakupiłam więc go na jeden z moich najważniejszych dni, czyli na mój ślub.Zaznaczę tylko, że ja do tuszy się nie przywiązuję, za każdym razem kupuję nowy. Nie ma tuszu idealnego dla wszystkich, jeszcze takiego nie zrobili :)
Tusz w eleganckim czarno-złotym opakowaniu. Szczoteczka sylikonowa, dosyć wąska. Nawet fajnie rozczesuje rzęsy. Jednak nie widziała takiego efektu WOW! jakiego się spodziewałam. Ot, rzęsy pomalowane, wydłużone, pogrubione. Tak jak większość . Żeby mieć efekt mocno podkreślonych rzęs, trzeba się nieźle namachać szczoteczką. Tusze używam maksymalnie dwa miesiące, ponieważ każdy tusz dobrze maluje, kiedy jest świeży. Ten trochę się kruszy, ale ja chyba mam ten problem ze wszystkimi. Zdążyłam się przyzwyczaić :) Co muszę przyznać, to że nie skleja rzęs, nie rozmazuje się.
Jednym słowem troszkę się zawiodłam. Nie jest zły, ale szału nie ma.

ŚREDNI

Nie był najgorszy,ale na pewno nie zdziałał cudów z moimi wtedy jeszcze słabymi rzęsami.Z tego co pamiętam,najbardziej byłam zadowolona z rozdzielania. Spodziewałam się więcej po tej marce.Aczkolwiek miewałam gorsze...