Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Nie jest zły, ale...

O tym tuszu słyszałam tyle dobrego, że najzwyczajniej na świecie musiałam go kupić. Zakupiłam więc go na jeden z moich najważniejszych dni, czyli na mój ślub.Zaznaczę tylko, że ja do tuszy się nie przywiązuję, za każdym razem kupuję nowy. Nie ma tuszu idealnego dla wszystkich, jeszcze takiego nie zrobili :)
Tusz w eleganckim czarno-złotym opakowaniu. Szczoteczka sylikonowa, dosyć wąska. Nawet fajnie rozczesuje rzęsy. Jednak nie widziała takiego efektu WOW! jakiego się spodziewałam. Ot, rzęsy pomalowane, wydłużone, pogrubione. Tak jak większość . Żeby mieć efekt mocno podkreślonych rzęs, trzeba się nieźle namachać szczoteczką. Tusze używam maksymalnie dwa miesiące, ponieważ każdy tusz dobrze maluje, kiedy jest świeży. Ten trochę się kruszy, ale ja chyba mam ten problem ze wszystkimi. Zdążyłam się przyzwyczaić :) Co muszę przyznać, to że nie skleja rzęs, nie rozmazuje się.
Jednym słowem troszkę się zawiodłam. Nie jest zły, ale szału nie ma.

ŚREDNI

Nie był najgorszy,ale na pewno nie zdziałał cudów z moimi wtedy jeszcze słabymi rzęsami.Z tego co pamiętam,najbardziej byłam zadowolona z rozdzielania. Spodziewałam się więcej po tej marce.Aczkolwiek miewałam gorsze...

polecam

Mam dwa tusze:czarny oraz brązowy (ten drugi to jedna wielka pomyłka,ale dlatego,że kupiłam już przestarzały,brr.).Tusz wyraznie różni się od poprzedniej wersji,nie tylko kolorem szczoteczki.Bardziej spektakularniej wydłuża rzęsy.Pogrubia,delikatnie podkręca.Na początku,gdy jest jeszcze nowy,trzeba troszkę uważać,gdyż nabiera na szczoteczkę za dużo tuszu przez co może troszkę sklejać rzęsy,ale to trwa tylko chwilkę,pózniej jest super.Dodatkowo pojemność tego tuszu jest sporo większa-ma aż 7,2 ml.Polecam :)

Mój obecny ideał

Zanim sięgnęłam po pierwszy Masterpiece Max, używałam 2000 Calorie i miałam poczucie, że to optymalny tusz - trwały, bezproblemowy w aplikacji, w dobrej cenie. Na promocji skusiłam się jednak na Masterpiece Max i do był strzał w 10 - od teraz kupuję go regularnie. To czym mnie przekonał, to te wszystkie cechy, które ma 2000 Calorie (no może poza ceną) plus możliwość dobrego wydłużenia, rozdzielenia i podkreślenia rzęs. Na start powleka każdą rzęsę osobno, bez sklejania i ładnie wydłuża, a kiedy chcę mocniejszego efektu, nakładam drugą warstwę i mam firankę super podkreślonych rzęs. Już kilka razy spotkałam się z pytaniem, czy mam zagęszczone rzęsy - a to efekt Masterpiece :)
Mam dość głęboko osadzone oczy, co sprawia, że jestem wymagająca wobec tuszu - jeśli nie jest super trwały, od razu mam efekt "pandy" i niestety doświadczyłam tego na wielu tuszach, od Bourjois po Diora. To też sprawia, że sceptycznie podchodzę do nowinek, ale na razie nie mam potrzeby nic zmieniać.

Dobry ale nie ten jedyny!

Dobry tusz do którego co jakiś czas lubię wracać.
Opakowanie eleganckie i poręczne.
Szczoteczka super wyprofilowana ,bardzo wygodna do malowania ,
choć ja nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami
ta się sprawdza. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy ,co
do pogrubienia to uważam że efekt jest zbyt mało widoczny.
Kolor mocno czarny ,taki jak lubię.
Tusz jest trwały ,utrzymuje się na rzęsach cały dzień ,
nie kryszy się się , nie grudkuje , nie obsypuje. , nie skleja rzęs.
Wydajny ,choć z czasem gęstnieje i wysycha w opakowaniu.
Łatwo się zmywa.

Mój ulubiony tusz

Ten tusz jest niezastąpiony. Moje rzęsy po pomalowaniu są długie i gęste. Tusz nie skleja rzęs i nie kruszy się. Czasami maluje rzęsy innymi tuszami, ale nie dają one takiego efektu jak ten. Bardzo lubię w nim szczoteczkę - super rozczesuje rzęsy.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Tusz naprawdę warty swojej ceny. Jak najbardziej pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy. Nie kruszy się w ciągu dnia, nie skleja rzęs i jest trwały. Stosuję go od kilku lat. Czasami kupuję inny i szybko wracam do tego, bo uważam, że w tej cenie nie ma lepszego!

Super produkt

Tusz kupiłam jakiś czas temu , i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) pieknie podkreśla i wydłuża rzęsy , a co najważniejsze nie skleja ich :) Trzyma się bez kruszenia cały dzień . Polecam wszystki bardzo serdecznie .

Najlepszy!

Tusz pieknie rozczesuje i nigdy nie skleja rzes. Utrzymuje sie cały dzien i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł !!
Co prawda używam odżywki ale moje rzesy nie sa spektakularne same w sobie. Tusz idealny na dzien!!!

Rozczarowanie

Kupiłam ten tusz mając duże nadzieje, niestety zawiodłam się. Rzeczywiście, ładnie rozdzielał i wydłużał rzęsy, jednak nie zauważyłam żadnego spektakularnego efektu pogrubienia i "sztucznych rzęs". Do tego bardzo mała wydajność - dość szybko wysechł, a wcześniej zaczął się osypywać, co przy tuszu za takie pieniądze nie powinno mieć miejsca.

Mój numer 1

Nie zliczę ile opakowań już zużyłam. To chyba o czym świadczy :) Mam długie rzęsy, średnio gęste, lekko podkręcone. A z tym tuszem.. wyglądam jakbym miała naturalnie sztuczne :) Spełnia wszystkie obietnice! Najlepszy efekt daje już lekko podeschnięty. Zawsze gdy zachce mi się przetestować coś nowego to wracam do niego z podkulonym ogonem. :P

Polecam <3

Ten tusz był moim absolutnym ulubieńcem zanim na rynku pojawiła się aktualna miłość z MAYBELLINE i wówczas MAX FACTOR został zdradzony. Jednak stara miłość nie rdzewieje i na pewno jeszcze po niego sięgnę :)