Logona, Mascara

Logona, Mascara

Tusz do rzęs bez konserwantów i sztucznych barwników. Nie zawiera parafiny ani silikonu. Bogata w odżywczy olej jojoba.
Kolory: czarny, brązowy, antracyt.

doskonały tusz

Doskonały tusz, który delikatnie podkreśla rzęsy i nie rozmazuje się.
Pięknie pachnie oraz odżywia.
Idealny dla osób noszących soczewki, bo nie podrażnia oka.
Nie skleja rzęs oraz nie powoduje skutków ubocznych w postaci wypadania rzęs, ich kruszenia się.
Polecam osobom, które chcą odratować swoje rzęsy, które są krótkie, rozjaśnione na końcach z powodu stosowania "agresywnych" tuszów do rzęs.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

delikatny efekt

Kupiłam, bo większość tuszy powoduje u mnie łzawienie i podrażnienie oczu, zaczynam je trzeć, i o makijażu mogę zapomnieć po 15 minutach.
Ten tusz jest OK. Nie podrażania-to najważniejsze. Ma dobrą kremową konsystencję, nie zbryla się, nie powoduje na rzęsach grudek, nie osypuje się, nie kruszy, ma miły zapach, nie gęstnieje, szybko wysycha. Szczoteczka OK, gęsta, ładnie rozdziela rzęsy.Tusz bardzo delikatnie podkreśla rzęsy, jest dobry do makijażu dziennego dla pań które szukają naturalnego efektu. Nie pogrubia, nie wydłuża nie podkręca-po prostu podkreśla rzęsy. Mnie matka natura dała ciemne, długie, geste i podkręcone-więc działanie tego tuszu jest jak dla mnie, na dzień, wystarczające. Panie lubiące bardziej wyraźny makijaż nie maja po co po niego sięgać-nie spełni ich oczekiwań. Demakijaż przebiega sprawnie, aczkolwiek trzeba użyć mleczka.
Używam od: 2 miesięcy

Edit: po 4 miesiącach stosowania zaczął mi się na szczoteczce zbierać glut tuszowy, standardowa procedura reaktywacji prawidłowej konsystencji nie powiodła mi się, tzn po dokapaniu kropelki destylatki konsystencja nie zrobiła się znowu kremowa, ale zaczął mi grudkować.
Tuszu da się wciąż używać, tylko trzeba uważać bo się go na szczoteczkę nabiera za dużo i trzeba przed aplikacją na rzęsy szczoteczkę troszkę wytrzeć, bo łatwo się nadprogramowo w okolicach oka umaźgrać. W związku z tym gwiazdkę ujmuję i nie kupię go więcej.

delikatny efekt

Bardzo lubię kosmetyki naturalne i powoli rezygnuję z tradycyjnych kosmetyków.
Oczy mam dość wrażliwe, więc poszukiwałam tuszu, który nie będzie zawierał szkodliwych składników. Mój wybór padł na tusz Logony, kolor anthrazit - niespotykany kolor, który bynajmniej nie przypomina grafitu, ale kolor, który określa się jako "petal", ciemny turkus, morski.
Moje oczekiwania spełnił tylko częściowo - nie podrażnił oczu. Poza tym tuszy na rzęsach prawie nie widać - daje tak delikatny efekt, że polecam go jedynie młodziutkim dziewczynom lub paniom, które lubią super lekki, prawie niewidoczny makijaż. Ja dość mocno podkreślam oczy, a mocne podkreślenie zrobione tym tuszem jest moim zdaniem nie możliwe, nawet po nałożeniu kilku warstw.
Podsumowując:
Plusy - dobry dla alergików, ciekawy kolor, nie zostawia grudek, nie zlepia rzęs.
Minusy (dla mnie - dla kogoś może będą to plusy :)) - nie wydłuża, nie pogrubia, daje efekt prawie niewidocznego podkreślenia.

Używam tego produktu od: kilku mies.