Anew, Pure O2 (Krem silnie dotleniający)

Anew, Pure O2 (Krem silnie dotleniający)

Lekki, rewitalizujący krem z unikalnym kompleksem energizującym komórkowym, zapewniającym maksymalne wykorzystanie tlenu w komórkach skóry. Poprawia mikrocyrkulację komórkową, usprawnia wydalanie toksyn. Zwalcza oznaki starzenia przywracając skórze witalność, gładkość i zdrowy koloryt. Zawiera m.in. karnitynę, algi morskie i plankton, proteiny mleka, olej kukurydziany, wyciąg z nasion słonecznika. SPF 15.

Smutno mi na jego myśl

Gdyby nie to, ze po nim wyskakiwały mi pryszcze to dałabym mu 5 gwiazdek. Krem nie podrazniał mojej skóry, która po jego zastosowaniu była rozjasniona i miekka w dotyku "pełna zycia" po zastrzyku tlenu:P . Bardzo dobrze zachowywal się jako krem pod makijaz ale coż z tego, jak wieczorem miałam niespodzianki na buzi;( Szkoda bo tak bardzo podobal mi się.

super

Mam tłustą cerę i zawsze używałam kremów matujących, które i tak nie matowały :-( . jakis czas temu dostałam próbkę tego kremu i postanowiłam go wypróbować pod makijaż i okazało się, że jest dla mnie po prostu doskonały! co prawda buzia nie jest matowa ale wygląda zdrowo, ma ładny koloryt, nie wyskakują mi po nim żadne niespodzianki (po innych często to się zdarzało a dodam, że używałam chyba wszystkich kremów nawilżających i matujących z tzw. średniej półki ...) jest dobrze nawilżona a tego potrzebuję, ponieważ na noc używam brevoxylu. Jest to mój ulubiony krem :-) i narazie nie zamierzam eksperymentować z innymi ( lubię też krem dotleniający Soraii, jest bardzo podobny ale dla mnie ten z Avonu jest i tak lepszy).
Naprawdę polecam.

dobry

Dobrze sie wchlania, nawilza i odrzywia skore.Jego konsystencja jest super lekka. Jednak, ze posiadam cere sucha to musze stwierdzic, ze ten krem nie pomogl mi wystarczajaco. Po zaaplikowaniu kremu na twarz czuje sie przyjemny efekt penetracji - dotlenienia. ..

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

no, no :)

Szkoda, że miałam tylko jedną próbkę. Dobrze się wchłaniał (choć na twarzy zostawiał leciutki film, a tego nie lubię - odejmujemy), twarz była gładziutka i miała zdrowy wygląd. Chciałabym wypróbować więcej próbek zanim się zdecyduję, bo cena jednak zaporowa (odejmujemy).Ilość zużytych opakowań: ...Jedna próbka na dwa razy.

średniaczek(jednak)

Dobrze nawilża, może faktycznie poprawia koloryt skóry(?).Wygładza ją i delikatnie rozpromienia.Nie ma tu jednak mowy o jakimś spektakularnym rezultacie.Jest po prostu średni,nie ma w nim nic nadzwyczajnego, oprócz nadzwyczaj idiotycznego słoiczka, z którego trudno wyjąć krem, kiedy jest go mało.Dla dwudziestoparoletniej średnio wymagającej skóry bez specjalnych problemów-polecam.Dla skóry 30-letniej(do której jest zresztą adresowany), która oczekuje czegoś więcej-odradzam.
Niestety twarz się po nim świeci jak bombka.No i zapach ma brzydki,jak jakiś środek do dezynfekcji.;)
Oddałam go w końcu swojemu chłopakowi i on jest zadowolony.I mówi, że ładnie pachnie- tak "technicznie", po męsku. ;)

kolejny nijaki

Dla mnie ten krem jest bardzo podobny do Retroactiva tej samej firmy - tak samo nijaki ;) coś nie pasują mi te kremy. Niby nawilżają, wchłaniają się w sumie bez zarzutu, a tak poza tym nic szczególnego. Efektów też jakoś nie widać.

jak effeklar :)

Wiem, wiem, skład ma zupełnie inny, jak też zadanie, ale przy nakładaniu nie mogłam się oprzeć wrażeniu podobieństwa. Pure o2 tak samo jak effeklar pachnie i tak samo lekko szczypie w skórę. Twarz po użyciu - nie powiem, dość ładna, krem szybko się wchłania, ale ponieważ naprawdę nie lubię tego zapachu i szczypania (nie mam wtedy poczucia komfortu) daję temu kremowi na razie 3 gwiazdki.

OK

Dostałam kilka próbek tego kremu i zużyłam je z przyjemnością.Szybko się wchłania ,ma lekką konsystencję a skóra właściwie od razu zyskuje zdrowszy koloryt i jest wypoczęta.