Happy Time, Kremowy żel pod prysznic z mleczkiem bambusowym, o zapachu kwiatu pomarańczy (stara wersja)

Kremowy żel z odżywczym mleczkiem bambusowym otula miękką pianką, dając wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry, a delikatny zapach kwiatu pomarańczy pobudza zmysły.

Nivea to jednak Nivea :)

Wzięłam się za żel, który od dawna chodził mi po głowie. MArka Nivea po raz kolejny udowodniła mi, że ich kosmetyki są solidne i chce się do nich wracać. Żel ma przepiękny zapach, dobrze się pieni i mycie nim to czysta przyjemność.

Konsystencja: biała o lekkim zabarwieniu perłowym, trochę lejąca, więc trzeba uważać, by żel nie uciekł. Szybko się pieni, zmywając nie pozostawia tłustej warstwy.

Działanie: jakież inne działanie może spełniać żel jak tylko myć i odprężać? Ten oprócz tego pozostawiał skórę gładką i miękką. Nie wysuszał, więc jeśli jeden czy dwa dni pod rząd nie użyjemy balsamu to świat się nie zawali ;). Przyjemnie relaksował po męczącym dniu, orzeźwiał. Będzie odpowiedni dla osoby z wrażliwą skórą.

Zapach: jest mega relaksujący a jednocześnie pobudzający, przpomina mi takie cukierki pomarańczowo śmietankowe, nie utrzymje się na skórze.

Opakowanie: szata graficzna wpada w oko, jest czytelna. Klips dobrze zabezpiecza produkt, nie wylał mi się w kosmetyczce. Może jedynie sprawić problem odwrócenie go do góry dnem by zużyć do końca.

Dostępność: jest szeroko dostępny, w większości drogerii, ja kupiłam w zestawie w Biedronce.

Plusy:
- zapach
- powstaje mega piania
- dobrze myje
- relaksuje i odpręża
- nie przesusza skóry
- pozostawia miękką i gładką skórę

Używam tego produktu od: Prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.

SUPER!!

Wreszcie zanalazłam swój idealny żel pod prysznic! Zapach niesamowity i utrzymuje sie naprawdę bardzo długo na skórze a do tego bardzo wydajny. świetnie się pieni i skóra jest mięciutka w dotyku. Naprawdę polecam każdemu! Idealny na jesień :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Naprawdę dobry!

Jak dla mnie ma same plusy:
idealnie się pieni,
pięknie pachnie,
ma bardzo dobrą, kremową konsystencję,
wydajny
poręczne opakowanie
dobra cena przy zakupie dużego opakowania (dość często można znaleźć w promocji)

Mój ulubiony żel i moim zdaniem najlepszy z Nivei. Jak zmienili formułę i żel nawilża stał się jeszcze lepszy!

Używam tego produktu od: wiele wiele lat
Ilość zużytych opakowań: 8 może więcej

Makijaż Maybelline

Może być

Kupiłam ten żel, ponieważ był w promocji, a potrzebowałam czegoś na szybko (za butelkę 750 ml zapłaciłam ok 8 zł).

Plusy:
- dobrze się pieni
- nie wysysza skór
- jest wydajny

Minusy
- zapach - na początku mi się podobał, ale kiedy użyłam go w kąpieli to skojrzył mi się czymś chemicznym. To go od razu dyskwalifikuje, ponieważ zapach jest istony dla żelu

oki

Ma fajną kremową konsystencję, ogólnie przyjemny w aplikacji
Kolejna rzecz to zapach - delikatny i lekko odświeżający,nie utrzymuje się na skórze.

Faktycznie nie przesusza skóry, pieni sie jak każdy inny płyn pod prysznic - normalnie :), całkiem wydajny.

Kupiłam go w promocji 9,99zł za 500ml więc nie ma co narzekać :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Happy time pod prysznicem

Bardzo fajna kremowa konsystencja, nie za gęsta.
Przepiękny pomarańczowy zapach, umila kąpiel.
Moim zdaniem zapach jest największym plusem tego produktu, ponieważ bardzo mi odpowiada.
Skóra po tym żelu pod prysznic jest nawilżona, ale uważam, że użycie balsamu przy skórze suchej jest niezbędne po kąpieli/prysznicu.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dla samego zapachu warto kupić

pierwsza i podstawowa rzecz... ten zapach mnie uwodzi za każdym razem:) miłość od pierwszej pianki:) Świetnie się pieni i starcza na długo. Może to z miłości do zapachu, ale wg mnie skóra była po nim jakby odżywiona i milsza w dotyku. Zapach odpręża i świetnie działa na zmysły:p

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Idealny!

Ten produkt ma same plusy.Jest idealnym żelem pod prysznic.

Plusy:
+zapach-po prostu pięknyyyyyyyy
+kremowa konsystencja
+pieni się
+wydajny
+dostępność

Jednym słowem polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 500 ml

Cudowny

Zdecydowanie mój ulubiony żel pod prysznic. Ma przyjemną konsystencję, jest gęsty i wydajny, pięknie pachnie i nie wysusza skóry. Polecam wszystkim :)
Szkoda, że jak na żel pod prysznic jest dość drogi.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Szczęśliwe miejsce

Jest to najcudowniejszy żel jaki można kupić. Może go idealizuję (o ile można idealizować żel pod prysznic) ale mało mnie to interesuje. Zapach podbił moje serce, kojarzy mi się z wakacjami i najszczęśliwszymi chwilami w moim życiu więc chcąc nie chcąc, używając go przenoszę się do mojego "szczęśliwego miejsca". Może to dziwne ale kupuję go bardzo rzadko. Chyba boję się, że gdybym używała go częściej, znudziłby mi się. Okej trochę odpłynęłam, już wracam. *-*
Myślę, że jest fantastyczny nie tylko pod względem wpływu na psychikę :D
Pozostawia skórę miękką, gładką, nawilżoną i czystą. Taki gorący prysznic, to najlepszy sposób na udane zakończenie lub energiczne rozpoczęcie dnia.

Rewelacja!

Wspaniały żel, cudowny rozkoszny zapach, pozwalający sie chwilę relaksu pod prysznicem, zapach kojarzy mi sie z wakacjami, lecz używam go zimą, akurat kupiłam go w promocji 6,99/250ml, cudownie się pieni, nawilża, nie potrzebuje używać po nim żadnego nawilżacza,wydajny, czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Tego dziś chcę

Zapach od razu mnie uwiódł, dlatego postanowiłam kupić 500 ml w bardzo przystępnej cenie 13 zł.

Kąpiele z nim stają się przyjemniejsze - zapach pięknie się unosi, a sam żel dokładnie oczyszcza ciało.

Jest wydajny (mam go ok. 3 miesiące i końca naprawdę nie widać).

Niestety nie zauważyłam żadnych właściwości nawilżających, zostawia on jedynie powłoczkę na skórze, która sprawia wrażenie nawilżonej skóry. Za to odejmuję pół gwiazdki.

Pragnę również zauważyć, że nie widzę przesadnej różnicy między starą a nową wersją.

Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml zużyte w 1/3