Planet Spa, Japanese Sake and Rice, Regenerating Body Wash & Polisher (Regenerujący żel pod prysznic z peelingiem)

Mycie połączone z masażem skóry pobudzi krążenie i pomoże skórze jak najlepiej korzystać z działania luksusowych składników. Regenerujący żel pod prysznic z peelingiem Sake i Ryż:
- doskonale oczyszcza ciało
- perłowo wygładza skórę
- nawilża i odżywia

raczej żel nie peeling

Ładny zapach, ale jak dla mnie to funkcji peelingu nie spełnia. Wolę typowe peelingi nie żelowe. A ten można traktować jak żel do mycia ale znowu za gęsty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

super

Dostałam go kiedyś w ramach promocji. Bardzo przypadł mi do gustu :)
Przede wszystkim podbił mnie ten intensywny, orientalny zapach - po prostu cudo :) Zużywałam go więcej niż potrzebowałam tylko dla tego zapachu.

Ładnie oczyszcza skórę i jest po prostu przyjemny w użyciu. Minusem jest dla mnie opakowanie - twardy plastik, z którego ciężko wyciskało się produkt, gdy już trochę go zużyłam.

Od dłuższego czasu nie widzę go w katalogach i bardzo żałuję.

jestem za :)

Bardzo przyzwoity kosmetyk, który zachwycił mnie przede wszystkim genialnym zapachem. Bardzo przyjemnie się go używa, jest mega wydajny, wystarczy niewielka ilość, a spełnia swoją funkcję. Opakowanie fakt-trochę nietrafione, ale spokojnie można postawić go do góry nogami i zużyć do ostatniej kropli ;)
Gorąco polecam!!!

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

BARDZO DOBRA DECYZJA

peeling po prostu świetny.
+ma genialny zapach
+dobrze złuszcza stary naskórek
+jest dość wydajny
+nie leje się, ale jego konsystencja pozwala na odwrócenie butelki "do góry nogami" i wydobycie produktu do końca

polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

fajny

Fajny produkt, nie jest to typowy peeling, ale spełnia swoje funkcje. Dobrze myje i lekko ściera naskórek, nie wysusza skóry, dosyć przyjemnie pachnie.
Opakowanie wyjątkowo nietrafione - do poprawki.
Reszta ok, nie rzuca na kolana, ale potrafi umilić prysznic.

Używam tego produktu od 3 m-ce

niezły produkt

Kupiłam go w zestawie i był najlepszym spośród nich kosmetykiem!
Bardzo dobrze wygładzał skórę, do dziwnego zapachu sake
się przyzwyczaiłam, ogólnie jest super.
Wydajny produkt, opakowanie niestety rzeczywiście niezbyt miękkie i trzeba uważać na paznokcie.

moje cudo!

Dla mnie KWC wśród żeli do codziennego użytku.
Dzięki temu, że drobinki peelingu są tak malutkie i nie ma ich zbyt dużo można go spokojnie stosować przy każdej kąpieli. Sama nazwa mówi: żel z peelingiem, także od razu wiadomo, że ilość żelu nad peelingiem będzie o wiele większa;) skóra jest mięciutka, gładka, no i ten zapach - UWIELBIAM!

Mogliby tylko tą buteleczke zmienić:(

Całkiem niezły

Zgadzam sie z poprzedniczkami jets to barzdiej żel pod prysznic niz peeling ale mi to pasuje. Używam go codziennie i moja skóra jest po nim bardzo ładna (łączę z roświetlającym balsamem z tej serii. Zapach ani nie jest cudowny ani odrażający ogólnie w porządku :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

ach ten zapach... :)

Bardzo fajny żel pod prysznic, ale jak już parę osób zauważyło niewiele ma wspólnego z peelingiem...

Cudowny zapach, który utrzymuje się również na skórze;
Małe, delikatne drobinki - jest to raczej delikatny masaż a nie peeling; nie wysusza skóry; podsumowując - bardzo przyjemnie się nim myje :)

Minus - dość mała pojemność za taką cenę, nawet w promocji;

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

raczej żel niż peeling

Faktycznie zdziwiłam się przy pierwszym użyciu, drobinek jest mało i są delikatne, ale w sumie mi to pasuje. Ma piękny kolor i zapach, który długo się utrzymuje na ciele. Minusem jest twarda i mała butelka. Podsumowując: polecam go jako żel po prysznic, jako peeling się nie sprawdza.

Używam tego produktu od:paru dni

peeling???????

Skuszona nowa linia Planet Spa, zakupilam na szczescie na promocji. Dla mnie to nie jest peeling do ciala, a po prostu zel do mycia. Zapach OK, nie powala, ale efektu peelingu zadnego. Zdecydowanie wole znacznie mocniejsze. Za mniejsze pieniadze mozna kupic plyn do mycia z peelingiem Palmolive w duzo wiekszym opakowaniu. Uzylam 4-5 razy a juz ponad polowy buteleczki nie ma. Szkoda pieniedzy.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Jestem zawiedziona

Więc jedynym plusem, jakiego mogłam się w tym produkcie doszukać to przyjemny, ciekawy zapach. Peeling nie spełnia swojego zadania- nie ściera, nie wygładza skóry. To taki rozwodniony żel pod prysznic, w którym jest niewiele drobinek peelingujących. W opakowaniu prezentuje się profesjonalnie, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Do tego również ciekawe- w sensie ładne- ale niepraktyczne, twarde opakowanie. Tandeta.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno