Oriflame, 24H Active Protection Original Roll-on Deo (Dezodorant kulkowy)

Oriflame, 24H Active Protection Original Roll-on Deo (Dezodorant kulkowy)

Niezastąpiony na co dzień. Gwarantuje świeżość i ochronę przed poceniem. Uniwersalny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Bezalkoholowy.

taki sobie

nie ulega watpliwości, że takie antyperspiranty nie są najskuteczniejsze, bo lepsze od nich są te w sztyfcie. ale przejdźmy do konkretów: ten łatwo sie rozsmarowuje, jest dość gęsty ale na szczęście szybko wysycha(choć to pojęcie względne-ok. 5 min). co do skuteczności-hmmm.....kiedy jest zimno i człowiek sie nie poci intensywne, może być. jednak na upały ani na siłownię nie polecam, bo tu się nie sprawdza-pod pachami mokro i czuć pot, niestety. długość działania też nie powala-ok.6-8 h.zapach typowy, delikatny i nie czuć go na ciele.podsumowując: nie do zadań specjanych i raczej dla tych, którzy sie słabo pocą;)

Używam tego produktu od:2 mies.

oj nie!

Niby ma chronić 24 godziny ale tak naprawdę chroni tylko kilka godzin!! Do tego zostawia białe ślady, nie tylko na bluzce ale pod pachami gdzieniegdzie, obrzydliwość :( Zapach taki sobie, ale nie najgorszy. Kupiłam w promocji więc strata nie aż taka duża.
Używam tego produktu od: wystarczająco długo*...

*-czytaj: zgodnie z kodeksem :P

biełe ślady!

jeden z lepszych antyperspirantów jakie używałam. jednak i tak nie daje rady z moim wyjątkowo silnym poceniem;p
białe ślady w tym wypadku wyjątkowo uporczywe, można im jednak zaradzić użwywając go po założeniu bluzki i nie razem z czarnymi ciuchami ;p

i cena jaką jest wart to tylko ta promocyjna: 6.90. więcej bym nie dała;p

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

taki sobie

kupiłam w promocji za 6.90, ale i tak żałuję. w moim przypadku się nie sprawdził. brudzi ubrania, zbija się (co dziwne), zapach nie bardzo. jest dość skuteczny i to chyba jedyny plus.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

straszny

Jakoś mi nie podpasował. Zostawia białe ślady, klei się :confused: i ma zapach totalnie mi nieodpowiadający.
Na szczęście jest tani, a ja go jeszcze kupiłam w promocji, więc od biedy mogę to jakoś przeboleć..
Odnośnie pocenia się-sprawuje się tak jak reszta zwykłych antyperspirantów. Nic specjalnego.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: ...

nie znam skuteczniejszego

to ardzo dobry dezodoratn, ma przyjemny delikatny zapach, który w żadnym wypadku nie kłóci się z perfumami. schnie co prawda bardzo dłguo (nawet 15 minut!!!) ale za to możesz mieć pewność, że wciągu dnia nie spotka Cię przykra niespodzianka w postaci mokrych plam na bluzce, co latem się dość często zdarza. mi nie brudzi obrań, ale może dlatego, że jak już wyschnie to strzepujęspod pach tą białą warstewkę ( to nie zmniejsza skuteczności tego dezodorantu).
także śmiało go polecam osobom, które mają problemy z nadmierną potliwością i takim, które mają rano trochę czasu, aby poczekać aż kosmetyk wyschnie. ja ten czas zawsze pozytkuje na zrobienie makijażu i wyprasowanie ubranek :) także dla chcącego nic trudnego

Używam tego produktu od:kilki miesięcy

Skuteczny ale brudzi.

Zamówiłam z ciekawości, poza tym lubię świeże zapachy :) Dezodorant jest bardzo skuteczny ale niestety mocno brudzi ubrania, nawet jak porządnie wyschnie! Dlatego nie kupię go więcej. Wracając do zapachu to jest z kategorii morskich. Nawet ładny.

Używam tego produktu od: kilu dni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.