Avon, Anew Beauty, Age Transforming Foundation (Podkład przeciwzmarszczkow)

Avon, Anew Beauty, Age Transforming Foundation (Podkład przeciwzmarszczkow)

Technologia Derma Color rozprasza światło, dzięki czemu zmarszczki oraz niedoskonałości cery stają się wyraźnie zmniejszone.
Nowoczesna formuła sprawa, że makijaż jest leciutki i wygląda naturalnie.
Kompleks Derma Color zawiera cząsteczki barwników otoczone kulistymi, mineralnymi drobinkami, dzięki czemu światło - klasyczny 'wróg' ujawniający mankamenty dojrzałej skóry - odbija się tak, jak w przypadku młodej skóry.
Dzięki zaawansowanej technologii podkład ten działa również antystarzeniowo.
Od razu po nałożeniu cera wygląda młodziej, jest gładsza i bardziej jędrna.
Zmarszczki i pory są znacznie mniej widoczne, stymuluje produkcję kolagenu.
Chroni przed powstawaniem oznak starzenia skóry.

zawiódł mnie pod każdym względem

Nie wiem co mnie podkusiło aby kupic ten podkład,Miałam swoj ulubiony od lat i pragnęłam małej zmiany.Obietnice producenta brzmiały zachęcająco.Podkład posiada lejąca konsystencję.Na twarzy prawie go nie widać,Nie wchłania sie w skorę ,lecz tworzy na niej dziwny film,Nie wyrownuje kolorytu .
Minusy
zle kryje
konsystencja
koloryt
problem z wchlanianiem
dziwny zapach

plusy
brak

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe opakowanie

Toż to zwykły krem

Długo przymierzałam się do jego zakupu, aczkolwiek, mam już ulubiony podkład, ktorego używam od lat, kusiła mnie jedynie ciekawość i dlatego kupiłam go z miejsca, gdy był w promocji.

Niestety rozczarował mnie ten podkład, pomimo iż doskonale trafiłam w odcień. Dla mnie to zwykły krem delikatnie rozświetlający, jest kompletnie niewidoczny na twarzy, buzia nie jest zmatowiona, nie ma poprawy kolorytu, nawet jakiegoś konkretnego wygladzenia, upiększenia, o kryciu nie wspomnę. Po prostu wygląda jak po nałożeniu kremu i to najzwyklejszego.
Trochę trzeba odczekać, aż zacznie się wchlaniać i wtopi się w skórę. Niestety ujędrnienia, działania odmładzającego nie zauważam. Być może rzeczywiście działa przeciwzmarszczkowo, bo jest nawilżający, co za tym idzie dobrze się rozprowadza na twarzy nawet bez kremu czy bazy "pod", ma przyjemną rzadką konsystencję i to jest chyba jedyna jego zaleta oprócz odcienia.
Zużyję, bo jest przyjemny, ale jeśli będę chciała zrobić makijaż to jednak pokornie wrócę do mojego Gosha. Podkład ten nie maluje, nie upiększa nawet kremy tonujące typu 2w1 dają lepsze efekty. Niezły krem na dzień dla niemalujących się.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, wydajny

efekt spoconej twarzy

skusilam sie na ten podklad bo kupowalam juz wczesniej kremy z Anew i bylam zadowolona.Jednak tym produktem jestem bardzo rozczarowana jest najgorszy jaki mialam.n-nie matuje!!!!!!-nie kryje!!!\\\\\\\\\\\\\\\\nie rozswietla ,skora po nim jest nieswieza ,jakby spocona, niemilosiernie sie swieci -nie jest to w zaden sposob efekt rozswietlenia,dodam ze mam bardzo sucha skore i nie wyobrazam sobie co musi sie dziac na skorze tlustej lub ze strefą T.Na pewno nie wygladalam po nim korzystniej niz przed nalozeniem.Ten podkad nalezy do drozszych wiec moje rozczarowanie jest tym wieksze ;-(

Avon Mark - relacja

EXTRA

Dla mnie podkład Anew jest rewelacyjny,wolę go bardziej od Revlonu.,Zbyt nie kryje,ale cera po nim jest piękna,wypoczęta.Ma działanie liftingujące, ładnie wygładzona cera po nałożeniu.Jestem zadowolona.... właśnie kończę 2 opakowanie i z penością zamówię następny..

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 30 ml.

nieporozumienie jakieś

Po pierwszym użyciu tego produktu zaczęłam się zastanawiać czy nie trafił mi się przeterminowany egzemplarz. Po nałożeniu tego mazidła, na twarzy tworzy się sucha skorupa, widać wszystkie skórki. Nie da się tego podkładu równomiernie rozsmarować, żeby nie wiem jak się starać. Ani gąbeczka, ani paluszki nie dały rady tym smugom. Próbowałam używać go i na krem i bez kremu i na bazę i ciągle to samo. W ciągu dnia podkład w niektórych miejscach "zanika" i tworzą się plamy. Testowałam go przez 2 tygodnie, gdyż postanowiłam dać mu szansę. Niestety wkrótce wylądował w koszu. Nieporozumienie jakieś. Nigdy więcej. Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie i dałam spokój
Ilość zużytych opakowań: 1/5 w mękach

Najgorszy KWC

Zdecydowanie to jeden z najgorszych podkładów w kremie jakie dotychczas stosowałam. No cóż konsultantka wprowadziła mnie w błąd twierdząc, że ten podkład dobrze kryje. Nie dość, że słabo kryje, to fatalnie się rozprowadza, na mojej twarzy robi smugi i muszę dużo czasu poświęcić aby go równomiernie rozprowadzić. Sprawia wrażenie bardzo wodnistego.
Zapach okropny, podczas nakładania pachnie jak skóra po samoopalaczu.
NIE POLECAM!

Używam tego produktu od:2 TYGODNIE
Ilość zużytych opakowań:1/4

Bardzo dobry :)

Dla mnie podkład jest bardzo fajny, ale do ideału troszkę mu brak :) mam mieszaną cerę, szukałam podkładu średnio-kryjącego, więc dla mnie to strzał w 10 :)

Testowałam setki innych, wysoko i niskopółkowców i dla mnie wcale nie jest gorszy od wielu podkładów których cena sięga 200 zł.

+ cera wygląda na nieskazitelną po jego nałożeniu
+ utrzymuje się cały dzień
+ niewidoczne pory, w ryzach przez cały dzień :]
+ gładka skóra
+ skóra jest delikatna, odświeżona
+ brak efektu maski :D

- jedyny minus - na początku zapach jest średnio przyjemny, po aplikacji po jakimś czasie przestaje być wyczuwalny, ja się przyzwyczaiłam i zupełnie mi nie przeszkadza, cóż, mogę dodać że podkłady Chanel pachną dokładnie tak samo :)

Chciałam jeszcze dodać, że podkład jest podkładem LEKKO/ŚREDNIO KRYJĄCYM, więc nie ma co od niego oczekiwać że będzie nagle krył mocno... to już wina konsultantki lub klientki że nie poinformowała/ nie doczytała, należy się upewnić jaki podkład się kupuje (lekko/mocno kryjący) żeby spełniał on nasze oczekiwania :)

POLECAM :)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1, 2 w trakcie :)

nie dla mnie

Mam suchą cerę, więc potrzebuję podkładu nawilżającego, ten taki nie jest. Widoczne są wyschnięte skórki na nosie i czole - łuszczy się. Poza tym jeżeli chodzi o krycie to muszę powiedzieć, że nie kryje wcale! Nie kupię go więcej ... (chociaż dostałam go gratisowo :p) ...Używam tego produktu od: 2 miesięcy

taki przecietny

podkład wypada w moich oczach niezbyt dobrze , uważam że jest za drogi i zbyt wychwalony przez avon
nie dostalam podraznienia, ani uczulenia, jak poprzednia recenzentka
mam cere sucha i nałożenie tego podkładu bez kremu było straszne, natomiast po dobrym nawilzeniu twarzy ten podkład wyglada i sprawdza sie duzo lepiej
mysle że dla cer np mieszanych tłustych byłby niezły
natomiast kryje raczej słabo
mam odcien cream, z moją skóra stapia się dośc ładnie, daje bardzo naturalne wykończenia - bo włąsnie raczej słabo kryje i nie tworzy maski
generalnie możebyc, ale moim zdaniem jest za drogi jak na swoje działanie

Używam tego produktu od:tygodnia

jestem na nie

Osobiście nie kupuje podkładów z Avonu bo uważam że jest wiele lepszych innych firm, ale ten dostałam jako gratis.

Niestety nie moge o nim powiedzieć niczego dobrego. Nie wiem, może to wina mojej cery ale niestety dostałam uczulenia na ten kosmetyk. Nigdy wcześniej nic tak na mnie nie działało. Skóra po zastosowaniu jest sucha i łuszczy się, mimo że wcześniej nie miałam z tym problemu. Wokól ust zrobiły mi się takie jakby rany od poparzenia (tak to wygląda). Zmarszczki są bardziej widoczne niz przed nałożeniem podkładu, zwłaszcza te w okolicy oczu.

Podsumowując, nie polecam ale jak już napisałam być może on poprostu nie jest dla mnie. Może ktoś inny będzie zadowolony. Dlatego dałam dwie gwiazdki a nie jedną.Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

EDIT: Oddałam podkład siostrze. Jej też złuszcza skóre i wygląda okropnie :(