Avon, Longest Lashes Ever Mascara (Ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs)

Avon, Longest Lashes Ever Mascara (Ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs)

Rzęsy długie jak nigdy dotąd.
Najpierw pokryj rzęsy bazą zawierającą mikrowłókna, dzięki którym rzęsy staną się niewiarygodnie długie. Następnie nałóż tusz, który również zawiera mikrowłókna - rzęsy będą dłuższe nawet o 80%.

Cena: 29,90zł / 2x4,5ml

Kiepski

To chyba najgorszy tusz jaki do tej pory miałam. Bardzo skleja rzęsy i tworzy grudki. Efekt jest raczej słaby, nie zauważyłam wdłużenia rzęs. Na pewno już więcej go nie kupię

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

noł:D

Mimo ładnego opakowania, niczym innym ,co może być miłe i ładne nie zaskakuje. Tusz nie dość ,że nie wydłuża rzęs, to na dodatek sprawia ,że wyglądają na mokre i cienkie. Biała baza pod czarny tusz, niewiele daje, raczej niepotrzebnie ujmuje tylko czasu.

Używam tego produktu od:miesiąca

Extra!!!

Swietny tusz, jak dla mnie obok wycofanego juz dawno Extreme Volume najlepszy z Avonu. Baza swietnie pogrubia, podkreca i wydluza, tusz poteguje ten efekt i rzesy sa rewelacyjne. Zarowno baze jak i tusz nakladam kilkoma warstwami, na poczatku nie umialam sie poslugiwac baza i bylam rozczarowana - potem zachwycona! Mialam 2 czarne i 2 sliwkowe - sliwkowy jest moze ciut szarawy, ale ogolnie podoba mi sie, daje delikatniejszy i bardziej naturalny (ale tylko w sensie koloru) efekt. Tusz nie osypuje sie i dlugo trzyma, a zmywanie nie jest zadnym problemem. Niestety wszystko ma swoje minusy i w tym przypadku jest to fakt, ze baza po pewnym czasie wysycha i juz nie daje tak fajnego rezultatu, poza tym jak to bywa w przypadku podwojnych tuszy - pojemnosc jest dosc mala. Ja swoje 4 egzemplarze zakupilam za niska cene w ofercie netto - jak to zwykle bywa, to co swietne zostaje dosc szybko przez Avon wycofane. Bardzo zaluje, ze nie moge go juz kupic i mam nadzieje, ze Avon w koncu wprowadzi jakis tusz z baza, bedacy godnym nastepca tego.

Używam tego produktu od: rok albo dwa?

Avon Mark - relacja

Bardzo dobry

Kupując ten tusz nie sądziłam, że będzie taki super. Tusz rewelacyny. Wydłuża jak się da :) Spodobał mi się od razu. Teraz niestety nie ma go w katalogu ale zostaje internetowa sprzedaż. Inne tusze z Avonju nie działały tak jak ten. Jestem najbardziej za!!!
Polecam!

Używam tego produktu od: dawna

Super !

Kupiłam go nie wierząc zbytnio w efekty, jakie producent sugerował w katalogu ALE okazał się świetny !!!!!!

Zaczęłam używać go przed końcem wakacji, a kiedy wróciłąm do szkoły przyjaciółki zachwycały się nam długością moich rzęs , tak je wydłużył ;)

niestety to co dobra szybko mija po ok 1,5 miesiąca "biała" baza wyschła i już tak nie wydłużała, szybko się skończyła, ale po rozcieńczeniu z wodą odżyła na pare dni. Niestety potem musiałam go wyrzucić z powodu średnich efektów tzn. rzęsy miały już mniejszą długość i sklejały się.

Jednak po tych prawie 2 miesiącach cudownych rzęs zasługuje na 4 gwiazdki ! ;D

Używam tego produktu od:2 miesiące

Coś pięknego!!

Wymarzony tusz.Poprostu świetny tego kosmetyku szukałam od lat. Miałam duży problem z dobraniem odpowiedniego dla mnie tuszu do rzęs mam geste ale krótkie i sztywne rzęsy. Ten tusz świetnie je rozczesuje a przede wszystkim ekstremalnie wydłuża! jest bardzo wydajny nie gęstnieje. Nie kruszy sie na rzęsach.Daje cudowny efekt podkreślonych oczu :D cana w porównaniu do efektu jest naprawde niska. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:8miesiecy

Miłe zaskoczenie

Jestem posiadaczką odcienia Plum który fajnie wygląda na moich nie czarnych rzęsach. Baza jest bardzo dyskretna ponieważ nie trzeba się specjalnie starać aby ją pokryć tuszem. Działanie wydłużające jest widoczne, przy czym rzęsy nabierają lekkości - ja nie cierpię grubych rzęs lubię długie i "chude" i taki efekt daje ten tusz co mnie bardzo cieszy :) Szczoteczka trochę nieporęczna bo ma za krótki "patyczek" ale jakby miała dłuższy to całe opakowanie byłoby dość długie :P Nie osypuje się ani nie rozmazuje. Jestem zadowolona i powtórzę zakup :)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najlepszy!

Pamiętam pierwszą wersję- byłam oszołomiona- nie tylko wydłużał ale i pogrubiał rzęsy, efekt teatralny. Na nowej też się nie zawiodłam- rzęsy do nieba, wzmocnione. Spojrzenie pełne głębi!

Używam tego produktu od: 2ch lat

znośny

rzeczywiście - extremalne wydłużenie to ściema.
włoski, które są zawarte w bazie (mam starszą wersję tuszu - z przeźroczystą bazą) i które mają się niby przyczepiać do rzęs i je wydłużać to jakiś żart. w ogóle nie spełniają swojej roli.

sam tusz nie jest zły. nie kruszy się, ładnie podkreśla rzęsy.
ale generalnie nie jest wart swojej ceny, więc zapewne już się w niego nie zaopatrzę. Używam tego produktu od:mam kilka miesiecy

nic nie warty

przychylam sie do recenzji Emilkaa.
tusz nic nie warty, nie zauwazylam zadnego super wydluzajacego dzialania tej bialej bazy - jedyne co ona robi to marnuje czas rano gdy sie ja naklada...
w dodatku wydaje mi sie ze ten tusz nie tylko nie wydluza rzes, ale w dodatku je wyszczupla! po umalowaniu sie wygladam jakbym miala 2x mniej rzes niz bez mascary...
dno!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwsze... i na tym koniec!

W porzadku

Jeden z lepszych tuszy avonu. Na początku bardzo sklejał rzęsy, ale nauczyłam się go aplikować i jestem zadowolona. Na moich rzęaach trzyma się cały dzień. Jestem posiadaczką dość długich rzęs, a ten tusz dość skutecznie je dodatkowo wydłuża. Ogólnie tak na 4

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bleeeeeeeeeeeeeeeee

hmmm.....myslalam ze placac za tusz 21,90 to moge sie czegos po nim spodziewac,ale jednak nie

przede wszystkim nie lubie dwufazowych tuszy,ale pomyslalam,ze dla wydluzenia rzes przecierpie to,jednak on zupelnie nie wydluza moiuch rzes.OWszem mam dlugie,ale chcialabym miec jesczze dluzsze

po jego uzyciu gdzies po godzinie badz dwoch zaczynaja mi niemilosiernie lzawic oczy

zeby tego bylo malo to po calym dniu tusz sie rozmazuje

a i nie polecam go na dszczowe dni

nie polecam

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1