Yogurt Body Mousse (Jogurtowa pianka do ciała)

Yogurt Body Mousse (Jogurtowa pianka do ciała)

Delikatna pianka jogurtowa o smakowitym aromacie ananasa, wanilii, kokosa, moreli, shake`a truskawkowego, wiśni lub owoców leśnych. Doskonale nawilża i odżywia wrażliwą skórę. Dzięki zawartości YOGURTENE, koncentratu elementów obecnych w jogurcie (białek i kwasu mlekowego) daje efekt nawilżenia i odżywienia całego ciała.

przeciętnie dobry

Miałam piankę, kremik raczej o zapachu kokosu. Dość przyjemny zapach, ale tu liczyłam na więcej, średnia wydajność średnia pielęgnacja. Na plus można mu policzyć, że nie zapycha - czasem zdarza mi się, że jakies mazidło objawia się krostkami na dekolcie. Tfu, tfu odpukać!
Zużyłam z umiarkowaną przyjemnością i satysfakcją.
Mam jeszcze piankę o zapachu owoców leśnych. Może ta wersja mnie oczaruje bardziej?

Używam tego produktu od:juz nie

budyń poziomkowy?

Posiadam wersję owoców leśnych,które dla mnie pachną po prostu poziomkowo :-)
Owszem jest to bardzo sympatyczne mazidło do ciała,łatwo się rozprowadzające,jak ktoś napisał konsystencja budyniu,szybko wchłaniające,ale tego co producent obiecuje na opakowaniu,czyli głębokiego odżywienia skóry nie dostrzegłam wogóle.Wydaje mi się też,że zapach utrzymuje się nieco krócej na skórze,niż w przypadku balsamów aquollliny.
Zaletą niewątpliwie jest opakowanie,świetna sprawa na wyjazd,bo zajmuje mało miejsca.
Uważam,ze ralacja cena,pojemność,jakość nie pozostawia zbędnych złudzeń co do właściwej oceny tego kosmetyku i że na 4 * powinien być jeszcze bardziej udoskonalony...

Używam tego produktu od:jakieś 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jam jest ciacho!

Mam obecnie niewymienioną w zgłoszeniu piankę o zapachu owoców cytrusowych, jakiś rok wcześniej używałam pianki waniliowej.

Oba zapachy bardzo przyjemne, choć rzeczywiście podczas samej aplikacji nieco chemiczne. Za to już po użyciu, zapach ociepla się, łagodnieje, robi się miękki i jakoś tak... puchaty. Dodatkowo dość długo utrzymuje się na ciele nie będąc jednocześnie irytująco natrętnym, w przeciwieństwie do zapachu analogicznych musów Farmony.
Szczególnie ciepła, otulająca wanilia zasługuje na uwagę (jeśli ktoś lubi wanilię, oczywiście - bo nutki waniliowe można wyczuć i w piankach owocowych).

Konsystencja idealna, wchłanialność doskonała, efekt nawilżenia i odżywienia ciała dostateczny z lekkim wskazaniem na mierny. Wydajność kiepska.

Szkoda, bo to smakowite uczucie bycia słodkim ciasteczkiem jest całkiem miłe. Szczególnie, kiedy nie sypia sie samemu. :)

Podsumowując: jest to produkt sprawiający mnóstwo radości, ale czy dobry?
Ma to przecież być forma balsamu do ciała, nie perfum w kremie, więc sama przyjemność użytkowania, moim zdaniem, nie wystarcza.

Używam tego produktu od: w sumie będzie ze 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

WŁOSY lokówka

średnio

Tak jak pianki z linii tadycyjnej tak i te maja dziwne sztuczne zapachy. Nawet jeden z moich ulubionych zapachów owoców lesnych jest chemiczny:( Po Aquolinie spodziewałam sie głównie pieknych zapachów ale sie zawiodłam.
Pianka jest gesta, wydajna, dobrze nawilża.
Jednak za te cene wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbki

waniliowa rozkosz

Pianka jest bardzo dobra, godna polecenia! Ja jestem zadowolona. Posiadałam wersję waniliową. Niestety już dawno jej nie mam. Teraz jestem na etapie testowania różnych tego typu specyfików w poszukiwaniu tego ideału i robienia sobie przyjemności :)

Zapach jest cudowny, bradzo apetyczny, nie przypomina mi nic sztucznego, wydaje się być taki zmysłowy i naturalny :) Dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i cudownie pachnącą.
I jedynym minusem może być tutaj cena, choc ja nigdy sobie nie żałowałam takich rozkoszy dla duszy i ciała :) Żyje się tylko raz...;)

Polecam miłośniczkom słodziutkich, apetycznych woni! :DUżywam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 nie ostatnie! Chętnie wypróbuję też inne zapachy!

ananasek

niestety muszę się zgodzić z przedmówczynią...główną zaletą tej pianki jest jej zapach:) mam wersję ananasową i naprawdę pachnie smakowicie.oprócz tego ma fajną konsystencję (budyń), dobrze się rozsmarowuje i wchłania. jest również wydajna.

niestety właściwości nawilżające i odżywcze zostawiają wiele do życzenia :( szczególnie za taką cenę!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 125 ml

tylko zapach

Kosmetyki tej firmy kupuje co jakis czas, głównie żele pod prysznic i tylko ze względu na upojne zapachy. Testowałam jednak i balsamy i pianki do ciala - te ostatnie w postaci probek. Opisac można krótko: typowa Aquolina!
Ładne opakowania, rozkosznie jadalne zapachy, wysoka cena, srednia wydajnośc, słaba pielęgnacja. Pianki są lekkie, dobrze sie rozsmarowują, szybko wchłaniaja. Nawilżenie małe i tylko zaraz po zastosowaniu.
Podsumowując - ładnie pachnący gadżet dla mało wymagającej skóry.Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek