Vichy, Lipo-Metric (Wyszczuplający żel rzeźbiący sylwetkę)

Vichy, Lipo-Metric (Wyszczuplający żel rzeźbiący sylwetkę)

Lipo-Metric ma podwójne działanie wyszczuplające - redukuje nadmierne centymetry i dopasowuje powłokę skórną.
Podwójna innowacja VICHY w dziedzinie wyszczuplania (składniki o uzupełniającym się działaniu):
1. Adrenalyse-S - usuwa nagromadzony tłuszcz i blokuje przekształcanie preadipocytów w aktywne komórki magazynujące,
2. Aminokine-G - uaktywnia syntezę włókien kolagenu, aby wymodelować powierzchnię skóry.
Skuteczność kosmetyku wyszczuplającego zapewnia jego regularne stosowanie, dlatego też Vichy proponuje rewolucyjną konsystencję, która dzięki zawartym w składzie drobinkom perłowym, bezpośrednio po aplikacji optycznie wygładza powierzchnię skóry.
Skuteczność odczuwalna natychmiast po użyciu - skóra jest wygładzona, bardziej wyrównana oraz bardziej aksamitna.
Nawilżająca, nieklejąca konsystencja, szybko się wchłania. Pozwala na natychmiastowe założenie ubrania.

Nie nie nie

Kolejny produkt Vichy do ciala, ktory wiecej obiecuje, niz daje.

Obojetna substancja - niezauwalny wplyw na skore.

Pojemnik z pompka nie pozwala wykorzystac calej zawartosci opakowania.

Jestem na nie.

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 2, standardowe

kiepściutki

producent chyba trochę się pomylił w opisie tego kremu!

a i nie zauważyłam żadnych efektów. Na rynku jest mnóstwo lepszych kremów, które można mieć za o wiele niższą cenę.

Krem stanowczo za drogi! Wiem, że sam krem cudów nie zdziała ale ten nie zrobił nic a nic. Nie wyszczupla, nie ujędrnia. O redkcji celulitu można zapomnieć.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo żałuję, że wycoafali go z produkcji

Zacznę od tego, że po żadnym kosmetyku nie schudniemy drogie Panie:) to w odpowiedzi na niektóre opinie dotyczące tego czy innych specyfików ujędrniających.
Ale do rzeczy:
Lipo-metric ujędrnił moje uda tak mocno, że miały w obwodzie 4cm mniej (mierzone) żaden inny już takiego "cudu" nie uczynił, nie mówiąc już o następcy lipo...który dla mnie okazał się kompletnym niewypałem. Lipo -metric stosowałam go codziennie rano i wieczorem przez 3 lata, pomimo tego, że ogólnie ma więcej minusów niż plusów to za sam efekt nadal go uwielbiam, choć teraz już tylko platonicznie:(.

Minusy:
- Wysoka cena
- Konsystencja klejąca
- Mało wydajny przy stosowaniu 2 razy dziennie starczał na 2 tygodnie
- Ciężko się wchłaniał i pozostawiał zielonkawy "silikonowy" kolor co latem było nie do zniesienia!
- Przy końcu opakowania ciężko go było wydostać z butelki
- Ok. miesiąc po zaprzestaniu stosowania skóra zaczęła powracać do punktu wyjścia.
- Wycofany z produkcji

Plusy
+ BARDZO, BARDZO MOCNO UJĘDRNIAŁ! - ja na pewno dalej bym go kupowała

Używam tego produktu od: Styczeń 2009 (1 dostałam na urodziny)
Ilość zużytych opakowań: Nie wiem, nie jestem w stanie zliczyć ale bardzo dużo!

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Wygładzacz nr 1. Ale to wszystko.

Żel jest dobry. Z pewnością to nie jest bubel ani jakieś mazidło o byle zapachu. Skutecznie wygładza skórę. I to jest wyraźny efekt! Skóra początkowo jest lepka, napięta, po chwili kosmetyk się wchłania,dając wrażenie ujędrnienia, staje się miła w dotyku, gładka, napięta. Jestem 100% pewna, że Wasi TŻ z miejsca poczują różnice;-)

Minusy:
- cena
- konsystencja- nie taka jak lubię,
- zapach nieciekawy, kolor jak kolczyki z masy perłowej-nie przepadam za takimi"efektami"
-niespełnione obietnice-ja nie wierzę akurat,że jakikolwiek krem coś wyszczupli-nie mam złudzeń. Tylko uważam, że mogliby to napisać, np. jako "najskuteczniej wygładza"niż mamić bzudrami

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 całe +testy

Najlepszy

Rewelacja jesli chodzi 0 dzialanie tego specyfiku i znowu sie powtorze podobnie jak w opinii o Elancylu lipo-reduktorze: Masaze i jeszcze raz masaze, gniesc, ugniatac, lekko szczypac skore, rozbijac, klepac co tylko sie da :D, 10-20 minut dziennie (wiem, wiem, kto ma tyle czasu i checi), mozna tez isc na latwizne, skrocic czas masazu i miejsca dotkniete cellulitem owinac folia spozywcza, preparat szybciej sie wchlonie i lepiej zadziala, do tego rozsadna dieta czyli wyrzucic wszystkie produkty z pozywienia, ktore zatrzymuja wode w organizmie, pijemy ok 2 litrow wody, bardzo wazne, mozemy zastosowac detox, super sprawa w walce z cellulitem.
Dzieki temu produktowi i moim ciezkim wysilkom ;) (zbawienne masaze, cwiczenia, dieta), udalo mi sie zwalczyc pomaranczowa skorke na brzuchu, na udach i pupie, ale uwaga to bylo trzy lata temu. Niestety po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i ciazy, cellulit powrocil jak bumerang. Obecnie ratuje sie cwiczeniami, masazami i rzecz jasna rozsadniejszym odzywianiem sie, ale niestety efekty sa powolniejsze niz wczesniej jak uzywalam wspomagacza z Vichy, ktory obecnie trudno jest dostac w kraju, w ktorym mieszkam i nie wiem czy ten specyfik zostal wycofany czy na jego miejsce wejdzie godny zastepca.
Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Zawartość magicznej szuflady :) c.d

Może tym razem zacznę od zalet :

Lekka konsystencja o błękitnym zabarwieniu
Skóra staje się aksamitna w dotyku
Brak lepkości skóry
Przyjemny zapach

Nie będę mu odejmować gwiazdek za brak pozbycia się niechcianych centymetrów bo jak dla mnie takie kosmetyki nie istnieją kupiłam go w nadziei, iż zredukuję niechciany niekochany nienawidzony cellulit . Po zużyciu prawie 2 butelek(zostało może na 1 smarnięcie) mogę napisać że robi to samo co tańsze odpowiedniki czyli: utrzymuje skórę w dobrej kondycji , lekko napina, nie ma pogorszenia stanu skóry . Dla mnie osobiście to za mało zważywszy na cenę.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

kiepski

Miałam 3 butelki tego żelu, wyszczuplenia nie zauważyłam, jedynie lekko skóra ujędrniona.
Cellulit też nie zniknął.

Sam żel nie wydajny, ciężko zużyć do końca, trzeba później odkręcać butelkę.

Nie polecam. Jedna gwiazdka za konsystencję która mi się podobała i szybko wchłaniała się.

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

ZART!!!

Najgorszy ze wszystkich,niewypal Vichy.Bardzo lubie i cenie ta firme od dawna,wiec jak tylko ten preparat pojawil sie w aptekach pobieglam go kupic...i ledwo co dokonczylam opakowanie-tylko dlatego,ze szkoda mi byloo wyrzucac balsmu za 90 zl do kosza:(Tragedia... Wcale nie pielegnowal,strasznie wysuszal.Nie bede sie wypowiadac na temat dzialania antycellulitowego,bo to byla zenada.Obrzydliwy kolor i lepka konsystencja...wielka pomylka!!!

Używam tego produktu od:uzywalam 2 lata temu?
Ilość zużytych opakowań:ledwo 1

Ok, ale bez rewelacji.

Preparat bardzo ładnie się wchłania. Nieźle nawilża. Super wygładza - i to już po zaledwie kilkukrotnym zaaplikowaniu. Przyjemnie pachnie. Skóra jest napięta, gładka.
wadą preparatu jest jego wałkowanie się przy nałożeniu większej ilości.
Ciężko mi jednak ocenić efekt, bo oprócz wcierania Lipo-Metrica dodatkowo ćwiczę, a pod prysznicem uskuteczniam masaż sizalową rękawicą.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

taki sobie

uzywalam codziennie po kapieli i jedyne co zauwazylam to ze zmniejszyl troche obwod bioder ale cellulitu sie nie pozbylam a mam stopien pierwszy. dobrze sie wchlanial , troche nawilzyl ,ale bez rewelacji wiec szukam dalej.

Używam tego produktu od: uzywalam rok temu

są lepsze

Dostałam w prezencie od męża myślał,że jak drogie to skuteczne.Fajnie nawilża i napina i chyba nic poza tym.Fajne opakowanie.Trochę drogi jak na taki efekt.

Używam tego produktu od:miesiąca

...ale ma przyjemny zapach

Nie wierzę w wyszczuplające działanie tego typu preparatów, ale nabyłam go z nadzieją, że wygładzi mi skórę i trochę chociaż wyrówna to, co pod nią(jestem szczupła, ale mam troszkę celulitu). No i cóż...Nic się nie zmieniło. Ale miło wspominam używanie go, bo pachniał obłędnie :D Może kiedyś będzie mnie stać, żeby wydać 90 zł na balsam tylko dla jego zapachu :D :D
Używam tego produktu od:1 miesiąca