Fruttoli, Latte Corpo [Body Milk] (Mleczko do ciała - różne rodzaje)

Fruttoli, Latte Corpo [Body Milk] (Mleczko do ciała - różne rodzaje)

Nawilżające mleczko do ciała, delikatne i przepięknie pachnące. Sprawia, że skóra staje się odżywiona i niesamowicie pachnąca. Dostępne w kilku zapachach: jabłko-banan, truskawka-papaja, gruszka-chilli, jagoda-pomarańcza,kokos-melon, wiśnia-morela.

Sztuczny.

Przekonuję się co jakiś czas, że nie lubię produktów do ciała o jadalnych owocowych zapachach, bo nigdy nie są to zapachy naturalne, choćby nie wiem, jak się postarać. Czasem zdarzają się wyjątki, ale to przypadki bardzo, bardzo rzadkie. Mleczko Athenas wyjątkiem nie jest. Skusiłam się jakiś czas temu na wersję pomarańcza-jagoda, może niezbyt szczęśliwie, bo jestem rozczarowana.

Zapach. Wiadomo, w takich kosmetykach rzecz to ważna, tym bardziej, że zapowiadał się obiecująco, i po śmiesznym opakowaniu i po opiniach w KWC. Obiecujący niestety nie jest, sama chemia, nic wspólnego z pomarańczami ani jagodami w czystej postaci to mleczko nie ma. W zależności od humoru kojarzy mi się albo z bardzo niezdrowymi żelkami owocowymi (humor dobry) albo z odświeżaczem powietrza do toalet (humor zły).
Zapach jest bardzo intensywny, potrafi doprowadzić do bólu głowy, utrzymuje się na skórze bardzo długo. Męczy też bardzo długo.

Pielęgnacja. Myślę, ze adekwatna do doznań fundowanych nam przez zapach - sama chemia. Mam wrażenie strasznej sztuczności, kiedy smaruję się tym mleczkiem, jakby moja skóra miała zaraz zamienić się w plastik. Ma dobry poślizg i dobrze się rozsmarowuje, pokrywa skórę śliską, dziwną warstwą. Nie nawilża wcale, ale to wcale. Podrażniona lub uwrażliwiona skóra (np. po goleniu lub opalaniu) szczypie w kontakcie z tym mleczkiem.

Plusem dla mnie jest pojemność - mała oraz wydajność - również mała, więc nie męczyłam się z nim 100 lat. Na pewno już się nie skuszę.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Smakowity jogurt

Wersja - pomarańcza z jagodami :

- konsystencja dość płynna (jogurt) jednak bez problemu daje się rozprowadzić na skórze
- mleczko bardzo dobrze nawilża
- piękny świeży zapach z dominującą nuta pomarańczy
- zapach pozostaje wiele godzin na skórze ale jest na tyle subtelny i delikatny, że nie koliduje z perfumami

Zdecydowanie polecam !!!

Używam tego produktu od : kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań : 1

Śliczny zapach

Mam wersje chili i gruszka, ślicznie pachnie gruszką, ale myślałam, że zapach będzie bardziej ostry, bo przecież chili, ale zapachu chili wogóle nie czuje sie. Dobrze pielęgnuje, przynajmniej poczułam, że moje nóżki moga być nawilżone, ciało także jest fajne. Małe opakowanie, ale dość wydajne. Chcę kupić jeszcze jakieś, chociaż i są dość drogie jak dla mnie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

jak jogurty owocowe

Skusiłam się na nie w Superpharmie, w promocyjnej cenie. Wybrałam pomarańczę z jagodą i wiśnię z brzoskwinią.
Zapachy są ekstra. Soczyste, owocowe, bez nutki chemii! Utrzymują się na ciele dość długo (przy czym są nienachalne), za co zdecydowany plus. Mnie to dodaje radości i energii :) Podobają mi się obie zakupione wersje.
Wyglądają jak jogurty, opakowania fajnie się prezentują. Słodkie :)
Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, nie jest źle. Bardzo fajnie wygładzają i przyzwoicie nawilżają - nie jest to może jakaś rewelacja, ale jednak dają poczucie komfortu.
Dla wszystkich fanek owocowych kosmetyków!

Edytuję recenzję i odejmuję gwiazdkę... Balsamy nie spełniają jednak moich oczekiwań pielęgnacyjnych, po dłuższym czasie zaczęła mi przeszkadzać lejąca się konsystencja. Nie wiem, od czego to zależy, ale czasami słabo się wchłaniają i rolują na skórze.
Trzy gwiazdki za zapachy. Za pielęgnację powinny być dwie..

Używam tego produktu od: paru mies.
Ilość zużytych opakowań: po połowie obu opak.

Idealne na poprawę humoru

Mam mleczko truskawka-papaja i pomarańcz-jagoda. Zapachy mają śliczne, bardzo owocowe, bez chemii. Wyglądają jak jogurty. Opakowanie jest małe, ale całkiem wydajne. Mleczka są dość wodniste, dobrze się rozprowadzają i bardzo szybko wchłaniają, są bardzo lekkie, żadnej denerwującej warstwy nie zostawiają. Przez jakiś czas zapach pozostaje na skórze. Mój faworyt to pomarańcz-jagoda, pachnie jak guma do żucia :) Boski.
Mam również żel do ciała truskawka-papaja. Ma ciemnoczerwony kolor (ekstra), jest wodniste i świetnie się pieni. Można stosować jako płyn do kapieli. Niestety nie pachnie zbyt długo na ciele.

Ogólnie polecam, poprawiają humor. Kupię jeszcze jakąś wersję jak spotkam (w promocji w SuperPharm 8,39zł).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

super zapach

W aptece kupiłam kiedys rozkosznie pachnące żele, a ostatnio skusiłam sie na mleczka tejże firmy. Maja przyzwoite ceny ( zależy gdzie, ja akurat przepłaciłam ;)), śliczne, kolorowe opakowania. 150 ml to nie dużo, ale wystarczy, by przetestowac różne wersje. Wyglądaja, jak jogurty owocowe, a zapachami nie ustepuja drozszym kolegom - Voglia di czy Aquolinie...Tak samo rozkosznie owocowo! Mam wesje z kokosem, wiśnia i truskawką. Zapachy są dośc intensywne, jakis czas zostaja na skórze. Mleczka maja lekka konsystencję, szybko sie rozsmarowuja, szybko wchłaniają. Nawilzaja srednio - to kosmetyk dla mało wymagającej skóry, stosowany gównie dla -
poprawienia sobie humoru. W tej roli - sprawdza się znakomicie :)

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, mam jeszcze 2

jest dobrze

Gruszka i chilii- zapachowo mój faworyt!
Wydaje sie,ze moze bedzie "smierdziec" bo i owszem niespotykane polaczenie, ale musze przyznac,ze mi jak najbardziej odpowiada wiec jestem na tak:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

fajne

Po pierwsze i anjwazniejsze mleczka sa do kupienia w superpahrm a nie tylko w internecie:)
Mam jabłkowo-bananowe. Bardzo pieknie pachnie, tak świeżo. Mleczko ma bardzo delikatna konsystencję ale dobrze nawilża i na długo. Dość szybko się wchłania. Ma małe opakowanie idealen na podróż. Jest bardzo wydajne-nawet to male opakowanie na długo starcza.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1