Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Maybelline New York wprowadza na na rynek masowy innowacyjny produkt do brwi. Najnowsza technologia długotrwałego makijażu daje efekt wystylizowanych brwi, który utrzymuje się aż do 3 dni*. Żelowa formuła oraz wyjątkowy aplikator ułatwiają samodzielną aplikację.
Dostępny w 3 odcieniach dopasowanych do Polek: light, medium i dark.
*Samoocena wśród 192 kobiet.

Nie wart swojej ceny

Kosmetyk nie spełnił swojego zadania. Pomimo trzymania na brwiach ponad dwie godziny, następnego dnia nie było już po nim śladu. Co więcej, zmywając się, kolor jasny brązowy stał się rudy.
Za tę cenę zdecydowanie nie kupię go ponownie.

Używa produktu od: próbka

ŻENADA

Dla mnie okropny ...!!!
1.Calosc zmyla sie praktycznie odrazu mimo trzymania 2H
2.Mimo to mam wrazene ze zabarwil na okropny jasnobrazowy kolor moje brwi co zmywa sie dopiero po paru dniach

Zabaweczka

Kupiłam za grosze przy okazji jakiejś promocji w Rossmann i cieszę się, że nie wydałam na to zbyt wiele kasy. Produkt jest dobry, uratował mnie kilka razy przed jakimś wielkim wyjściem, Brwi to mój konik, muszą być perfekcyjne. Ja akurat mam dobrze dobrany odcień ciemnego brązu. U mnie nie wychodzi rudy. Efekt jest jak na samodzielną zabawę zadowalający i nie mam zastrzeżeń. Trzeba go zostawić do całkowitego wyschnięcia wtedy łatwo da się go zdjąć. Wygrała ciekawość ale raczej więcej nie kupię. Wolę iść na profesjonalną hennę.

Wspaniały produkt o zbyt ciepłym odcieniu

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmannie. Urzekła mnie obietnica producenta, która zapewniała trwałość makijażu brwi nawet do trzech dni. Produkt posiada dość wygodny pędzelek, który ułatwia prezycyjną aplikację produktu. Sam tusz nie ma zbyt lejącej konsystencji, przez co nie ścieka po całej twarzy. Da się go rozprowadzić równomiernie, nie pozostawia smug i prześwitów. W całym produkcie widzę jedynie kilka wad, jedną z nich jest cena. Produkt ma niewielką pojemność, a jego cena jest dość wysoka. Występują tutaj trzy odcienie produktu, żałuję bardzo, że nie zakupiłam ciemniejszej wersji (mój kolor to ten najjaśniejszy), ponieważ już po kilku godzinach odcień brwi staje się rudy, a następnie wyciera się na żółto. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń - jest to mój hit!

Hit czy Kit?

Zdecydowanie kit, na początku byłam bardzo podekscytowana możliwością przetestowania tego produktu , więc z niecierpliwością czekałam na -55% obniżke w Rossmanie ponieważ stała cena tego produktu jest dość wysoka.

Producent zapewnia nas o 3 dniowej trwałości (może i tak by było , gdyby nie fakt że jednak myjemy twarz)

Żałuję zakupu

Oceniam odcień: DARK
Produkt zainteresował mnie od kiedy tylko pojawił się w drogeriach. Regularnie używam hennę i pomyślałam, że to będzie jej szybszy zamiennik. Niestety nic z tego.
Produkt nakłada się bardzo niewygodnie, nierówno, jest problem z dokładaniem. Szybko zastyga.
Obawiałam się, że może wyrywać włoski, jednak nic takiego się nie stało przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami.
Największym minusem produktu jest to że zostawia skórę RUDĄ. Wygląda naprawdę okropnie na skórze.
Używałam go kilka razy, zawsze zostawiałam żel na inny czas ale za każdym razem byłam tak samo niezadowolona.
Nie widzę żadnych plusów.

Rozczarowanie

Pokładałam w tym produkcie duże nadzieje. Po pierwszym użyciu nie byłam zachwycona, jednak dałam mu jeszcze szansę. Niestety kolejne aplikacje produktu nie zmieniły mojego zdania. Po tak wysokiej cenie spodziewałam się czegoś lepszego. Aplikator zdecydowanie za gruby (ale może to dlatego, że moje brwi są cienkie przy końcach) i musiałam używać swojego, skośnego pędzelka. Formuła jest moim zdaniem zbyt gęsta i dość trudno się nakłada, a "dokładanie" produktu jest problematyczne. Krycie dość niedokładne, mimo iż starałam się rozłożyć tusz równomiernie. Łapie całkiem szybko, więc w razie "pomyłki" najlepiej szybko reagować. Łatwo się zdejmuje i nie wyrywa włosków brwi. Niestety trwałość słaba... Być może osoby z naturalnie gęstymi brwiami uzyskają lepszy efekt, ale na moich cienkich i wybrakowanych nie sprawdził się zbyt dobrze, na pewno nie na tyle, żeby wyjść z takimi brwiami do ludzi, bez dodatkowego pomalowania ich kredką :). Fajne rozwiązanie na wakacyjne wyjście na plażę, kiedy nie chcemy się malować, ale na dłuższą metę raczej bym nie poleciła.

Rozczarowanie

Gdy dowiedziałam się o tym produkcie do brwi to wiedziałam że będę musiała go wypróbować. Od jakiegoś czasu polowałam na ten kosmetyk w promocyjnej cenie bo niestety ok. 50 zł za takie maleństwo to zdecydowanie za dużo. W Końcu udało mi się zakupić w promocji w Rossmann (-55 % na kosmetyki)Wybrałam najciemniejszy odcień dark brown ponieważ mam ciemne włosy i chciałam uzyskać podobny kolor. Uradowana od razu wzięłam się do testowania. Na początku nałożyłam na 30 min. żeby efekt w razie wyboru zbyt ciemnego odcienia nie przestraszył ludzi. Sama aplikacja nie należy do łatwych i wymaga nieco wprawy. Pomocne mogą być szablony do brwi (ja nie stosowałam ich) Pędzelek do nakładania produktu jest jakiś niedopracowany i lepiej sprawdził by się tu skośny pędzelek. Sam produkt nakłada się bardzo rzadko i trzeba co chwilę dokładać. Chyba że chcemy uzyskać lekki odcień ale wtedy jego trwałość od razu się skraca. Aplikując tusz na brwi najlepiej być posiadaczką gęstych i grubych brwi ponieważ ja mam zanik brwi na końcach i próbując tam nałożyć miałam mały problem z kształtem bo raz wyszedł ładny łuk a raz gruba kreska. Tutaj wymagana jest wprawa i precyzja. Jeśli chodzi o sam odcień to najgorzej wygląda właśnie tam na końcach gdzie nie mamy włosków. Kolor może wyjść rudy (szczególnie później gdy kolor się zmywa) Trwałość : po nałożeniu na 30 min. tusz utrzymał się 3 dni. Ale tego 3 dnia zrobił się dużo jaśniejszy niż na początku. Po nałożeniu na 2 h tusz trzymał się 5-6 dni ale ten kolor w ostatnich dniach to jakiś dramat. Szczerze to chyba wolę wydać te 30 zł na hennę w salonie kosmetycznym i cieszyć się kolorem przez ponad tydzień i mam pewność że kolor nie rozjaśni się na rudo.

Wielkie rozczarowanie

Szukałam produktu do brwi, który nada im intensywny kolor i sprawi, że będą wyglądać oszałamiająco. Zdecydowanie to nie jest ten produkt. U mnie nie sprawdził się totalnie. Po nałożeniu i ściągnięciu z brwi efektu jakiegokolwiek brak. Kupiłam najciemniejszy odcień i okazał się być zbyt jasny. Moje małe prywatne rozczarowanie.

Fajny pomysł na długotrwały makijaż

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Trzymany w godziny na brwiach utrzymuje się trzy dni. Ja mam kolor dark Brown, który ma mało ciepłych podtonów i ewentualny rudy odcień pojawia się dopiero pod koniec trzeciego dnia. Co prawda aplikator jest niezbyt wygodny, ale ja używam do aplikacji tego produktu zwykłego pędzelka do brwi i jest ok.

spodziewałam się czegoś lepszego

Przy tak wysokiej cenie spodziewałam się czegoś lepszego. Nie powiem - zaraz po zdjęciu zaschniętego tuszu moje brwi wyglądają super. Niestety po przemyciu twarzy żelem efekt wyraźnie słabnie, a następnego dnia jest jeszcze gorzej. Kończy się to tak, że muszę pomadą poprawiać kształt i kolor, który z dnia na dzień staje się rudy (mam ciemną karnację). Co prawda łatwiej i szybciej mi uzupełnić brwi niż malować je od nowa, ale nie takiego efektu się spodziewałam. Konsystencję oceniłabym na bardziej żelową i bardzo gęstą, przez co muszę nałożyć tego produktu więcej. Ponadto pędzelek w zestawie jest dla mnie niewygodny. Myślę, że już więcej nie kupię tego produktu.

Drogi i jak się okazało zbędny kosmetyk

Tusz do brwi mieści się w pięknym opakowaniu. Jest ono wykonane naprawdę solidnie. Kosmetyk ma gęstą ciągnącą konsystencję, co nie ułatwia nakładania. Trzeba trochę napracować się pędzelkiem, aby starannie nałożyć tusz.
Po około 30 min. zdejmuję nałożony tusz jak maseczkę typu peel-off. Wszystko w miarę ładnie odchodzi od skóry. Co do działania - nie mogę wypowiedzieć się już tak dobrze. Choć efekt początkowy jest ładny (ale i tak wolę tradycyjną hennę), to niestety po pierwszym umyciu twarzy znika on. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że odcień na brwiach zmienia się na brzydki rudy kolor. Wtedy nie ma innego wyjścia jak poprawiać aplikację. Z przykryciem tej rudości nie radzi sobie kredka do brwi. Niestety nie zawsze mam czas aby na te 30 min nakładać recenzowany tusz. No cóż .... kosmetyk kosztuje naprawdę dużo, bo coś około 50 zł. Cena jest dużo przesadzona i nieadekwatna do jakości kosmetyku. Zawiodłam się i to bardzo. Więcej nie kupię.