Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Sprawdź ceny produktu

Maybelline New York wprowadza na na rynek masowy innowacyjny produkt do brwi. Najnowsza technologia długotrwałego makijażu daje efekt wystylizowanych brwi, który utrzymuje się aż do 3 dni*. Żelowa formuła oraz wyjątkowy aplikator ułatwiają samodzielną aplikację.
Dostępny w 3 odcieniach dopasowanych do Polek: light, medium i dark.
*Samoocena wśród 192 kobiet.

Ciekawy, ale niedopracowany

Tatuaż do brwi peel-off wydał mi się ciekawym rozwiązaniem i w istocie tak jest, jednak nie sprawdza się tak jak powinien.

Aplikacja początkowo była dla mnie problematyczna, bo tusz ma formę gęstego, ciągnącego się żelu, ale szybko ją opanowałam. Łatwo można pokryć brwi a także miejsca z ubytkiem brwi - dla mnie jest to bardzo istotne, bo jedna brew zaczyna mi się dalej niż druga, więc muszę wyrównywać szczególnie to miejsce. Dodatkowo jedna jest naturalnie bardziej prosta, a druga bardziej wygięta więc chcąc mieć bardziej proste konieczne jest dodanie koloru w tym miejscu.

Brwi ładnie chwytają kolor, a skóra subtelniej dzięki czemu efekt wygląda naturalnie i nie jest przerysowany.

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie dwie sprawy:
- kolor nie utrzymuje się 3 dni jak obiecuje producent. Już następnego dnia kolor jest jaśniejszy a miejsca ubytków słabiej wypełnione - tatuaż zmywa się po prostu w trakcie mycia twarzy, a nie umiem myć tak, aby ominąć brwi

- kolor (mam brązowy) zmywa się na ... rudawy

U mnie się nie sprawdził

Byłam zachwycona kiedy maybelline wydało tusz do brwi w wersji peel-off. Lubiłam się bawić henną, więc była to dla mnie nowa zabawka.
Niestety cena jest bardzo wysoka, więc byłam rozdarta czy wydać tyle pieniędzy na ten gadżet.
Złapałam go na przecenie w hebe, jakoś 30 zł.
Na początku byłam zadowolona. Pędzelek jest całkiem precyzyjny, jakieś drobne niedociągnięcia można poprawić pędzelkiem do henny. Nakładałam go szybciej niż hennę. Przydał mi się bardzo na wakacjach. Niestety po jakimś czasie od otwarcia zmienił kolor! Daje rudawo-zielony efekt. Jestem załamana, ponieważ jest to dość drogi produkt i wiem, że zostało mi go jescze sporo w opakowaniu.

Nie wart swojej ceny

Kosmetyk nie spełnił swojego zadania. Pomimo trzymania na brwiach ponad dwie godziny, następnego dnia nie było już po nim śladu. Co więcej, zmywając się, kolor jasny brązowy stał się rudy.
Za tę cenę zdecydowanie nie kupię go ponownie.

Używa produktu od: próbka

ŻENADA

Dla mnie okropny ...!!!
1.Calosc zmyla sie praktycznie odrazu mimo trzymania 2H
2.Mimo to mam wrazene ze zabarwil na okropny jasnobrazowy kolor moje brwi co zmywa sie dopiero po paru dniach

Zabaweczka

Kupiłam za grosze przy okazji jakiejś promocji w Rossmann i cieszę się, że nie wydałam na to zbyt wiele kasy. Produkt jest dobry, uratował mnie kilka razy przed jakimś wielkim wyjściem, Brwi to mój konik, muszą być perfekcyjne. Ja akurat mam dobrze dobrany odcień ciemnego brązu. U mnie nie wychodzi rudy. Efekt jest jak na samodzielną zabawę zadowalający i nie mam zastrzeżeń. Trzeba go zostawić do całkowitego wyschnięcia wtedy łatwo da się go zdjąć. Wygrała ciekawość ale raczej więcej nie kupię. Wolę iść na profesjonalną hennę.

Wspaniały produkt o zbyt ciepłym odcieniu

Produkt zakupiłam na promocji w Rossmannie. Urzekła mnie obietnica producenta, która zapewniała trwałość makijażu brwi nawet do trzech dni. Produkt posiada dość wygodny pędzelek, który ułatwia prezycyjną aplikację produktu. Sam tusz nie ma zbyt lejącej konsystencji, przez co nie ścieka po całej twarzy. Da się go rozprowadzić równomiernie, nie pozostawia smug i prześwitów. W całym produkcie widzę jedynie kilka wad, jedną z nich jest cena. Produkt ma niewielką pojemność, a jego cena jest dość wysoka. Występują tutaj trzy odcienie produktu, żałuję bardzo, że nie zakupiłam ciemniejszej wersji (mój kolor to ten najjaśniejszy), ponieważ już po kilku godzinach odcień brwi staje się rudy, a następnie wyciera się na żółto. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń - jest to mój hit!

Hit czy Kit?

Zdecydowanie kit, na początku byłam bardzo podekscytowana możliwością przetestowania tego produktu , więc z niecierpliwością czekałam na -55% obniżke w Rossmanie ponieważ stała cena tego produktu jest dość wysoka.

Producent zapewnia nas o 3 dniowej trwałości (może i tak by było , gdyby nie fakt że jednak myjemy twarz)

Żałuję zakupu

Oceniam odcień: DARK
Produkt zainteresował mnie od kiedy tylko pojawił się w drogeriach. Regularnie używam hennę i pomyślałam, że to będzie jej szybszy zamiennik. Niestety nic z tego.
Produkt nakłada się bardzo niewygodnie, nierówno, jest problem z dokładaniem. Szybko zastyga.
Obawiałam się, że może wyrywać włoski, jednak nic takiego się nie stało przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami.
Największym minusem produktu jest to że zostawia skórę RUDĄ. Wygląda naprawdę okropnie na skórze.
Używałam go kilka razy, zawsze zostawiałam żel na inny czas ale za każdym razem byłam tak samo niezadowolona.
Nie widzę żadnych plusów.

Rozczarowanie

Pokładałam w tym produkcie duże nadzieje. Po pierwszym użyciu nie byłam zachwycona, jednak dałam mu jeszcze szansę. Niestety kolejne aplikacje produktu nie zmieniły mojego zdania. Po tak wysokiej cenie spodziewałam się czegoś lepszego. Aplikator zdecydowanie za gruby (ale może to dlatego, że moje brwi są cienkie przy końcach) i musiałam używać swojego, skośnego pędzelka. Formuła jest moim zdaniem zbyt gęsta i dość trudno się nakłada, a "dokładanie" produktu jest problematyczne. Krycie dość niedokładne, mimo iż starałam się rozłożyć tusz równomiernie. Łapie całkiem szybko, więc w razie "pomyłki" najlepiej szybko reagować. Łatwo się zdejmuje i nie wyrywa włosków brwi. Niestety trwałość słaba... Być może osoby z naturalnie gęstymi brwiami uzyskają lepszy efekt, ale na moich cienkich i wybrakowanych nie sprawdził się zbyt dobrze, na pewno nie na tyle, żeby wyjść z takimi brwiami do ludzi, bez dodatkowego pomalowania ich kredką :). Fajne rozwiązanie na wakacyjne wyjście na plażę, kiedy nie chcemy się malować, ale na dłuższą metę raczej bym nie poleciła.

Rozczarowanie

Gdy dowiedziałam się o tym produkcie do brwi to wiedziałam że będę musiała go wypróbować. Od jakiegoś czasu polowałam na ten kosmetyk w promocyjnej cenie bo niestety ok. 50 zł za takie maleństwo to zdecydowanie za dużo. W Końcu udało mi się zakupić w promocji w Rossmann (-55 % na kosmetyki)Wybrałam najciemniejszy odcień dark brown ponieważ mam ciemne włosy i chciałam uzyskać podobny kolor. Uradowana od razu wzięłam się do testowania. Na początku nałożyłam na 30 min. żeby efekt w razie wyboru zbyt ciemnego odcienia nie przestraszył ludzi. Sama aplikacja nie należy do łatwych i wymaga nieco wprawy. Pomocne mogą być szablony do brwi (ja nie stosowałam ich) Pędzelek do nakładania produktu jest jakiś niedopracowany i lepiej sprawdził by się tu skośny pędzelek. Sam produkt nakłada się bardzo rzadko i trzeba co chwilę dokładać. Chyba że chcemy uzyskać lekki odcień ale wtedy jego trwałość od razu się skraca. Aplikując tusz na brwi najlepiej być posiadaczką gęstych i grubych brwi ponieważ ja mam zanik brwi na końcach i próbując tam nałożyć miałam mały problem z kształtem bo raz wyszedł ładny łuk a raz gruba kreska. Tutaj wymagana jest wprawa i precyzja. Jeśli chodzi o sam odcień to najgorzej wygląda właśnie tam na końcach gdzie nie mamy włosków. Kolor może wyjść rudy (szczególnie później gdy kolor się zmywa) Trwałość : po nałożeniu na 30 min. tusz utrzymał się 3 dni. Ale tego 3 dnia zrobił się dużo jaśniejszy niż na początku. Po nałożeniu na 2 h tusz trzymał się 5-6 dni ale ten kolor w ostatnich dniach to jakiś dramat. Szczerze to chyba wolę wydać te 30 zł na hennę w salonie kosmetycznym i cieszyć się kolorem przez ponad tydzień i mam pewność że kolor nie rozjaśni się na rudo.

Wielkie rozczarowanie

Szukałam produktu do brwi, który nada im intensywny kolor i sprawi, że będą wyglądać oszałamiająco. Zdecydowanie to nie jest ten produkt. U mnie nie sprawdził się totalnie. Po nałożeniu i ściągnięciu z brwi efektu jakiegokolwiek brak. Kupiłam najciemniejszy odcień i okazał się być zbyt jasny. Moje małe prywatne rozczarowanie.

Fajny pomysł na długotrwały makijaż

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Trzymany w godziny na brwiach utrzymuje się trzy dni. Ja mam kolor dark Brown, który ma mało ciepłych podtonów i ewentualny rudy odcień pojawia się dopiero pod koniec trzeciego dnia. Co prawda aplikator jest niezbyt wygodny, ale ja używam do aplikacji tego produktu zwykłego pędzelka do brwi i jest ok.