Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Maybelline New York wprowadza na na rynek masowy innowacyjny produkt do brwi. Najnowsza technologia długotrwałego makijażu daje efekt wystylizowanych brwi, który utrzymuje się aż do 3 dni*. Żelowa formuła oraz wyjątkowy aplikator ułatwiają samodzielną aplikację.
Dostępny w 3 odcieniach dopasowanych do Polek: light, medium i dark.
*Samoocena wśród 192 kobiet.

Ciekawa nowość

Przyznam szczerze, że bardzo się bałam pierwszego użycia. Trochę dziwny ten pędzelek i ciężko mi się nim operowało. Odliczałam 20 minut w niemałym stresie, bojąc się czy da się to w ogóle ściągnąć z brwi i co po tym zostanie. Jakie miłe było moje zaskoczenie, gdy produkt łatwo się ściągnęło, a brwi wyglądały naprawdę dobrze. Niestety na ściągniętej resztce zobaczyłam bardzo dużo moich brwi, co jest dla mnie największym minusem,bo i tak mam ich mało.

I tak, i nie

Produkt z początku bardzo przypadł mi do gustu.
Jest bardzo wygodny w użyciu. Pędzelek jest precyzyjny a sam sposób aplikacji bajecznie prosty.
Używałam odcień dark brown, który świetnie dopasował się do mojego naturalnego koloru brwi. Barwi włoski, ale także skórę. Bardzo mnie to ucieszyło, bo na takim efekcie właśnie mi zależało. Niestety efekt barwienia skóry jest tylko do najbliższego kontaktu z wodą co jest dla mnie mocnym rozczarowaniem.
Niestety henna daje zdecydowanie lepsze efekty.
Produkt na pewno nie utrzymuje się trzy dni. Próbowałam, nawet dłużej potrzymać go na brwiach, ale niestety efekt taki sam..
Wielka szkoda.
Jeżeli chodzi o jednodniowy, ewentualnie dwudniowy efekt (przy delikatnym demakijażu tych okolic) sprawdzi się dobrze.
Produkt jest średnio wydajny.
Cena regularna zdecydowanie na minus.

Tatto Brow

Maybelline Tattoo Brow to najciekawsza jeśli chodzi o formułę nowość marki. Uwielbiam wszelkie produkty do brwi i testowałam już chyba wszystko – kredki, pomady, cienie czy woski. Tym razem mamy do czynienia z gęstym żelem, który aplikujemy na brwi, zostawiamy na 20 minut lub 2h, a w efekcie mamy cieszyć się podkreślonymi brwiami przez nawet 3 dni. Tattoo brow dostępny jest w trzech odcieniach – mój to Dark Brown –
5g. Niewiele, ale to też tego typu kosmetyk, którego zużywamy niewiele. Rzucając się na niego w drogerii, miałam przed oczami idealną wizję: raz na kilka dni nakładam sobie żel na brwi, trzymam 20 minut i przez kilka dni nie muszę nic z nimi robić. Brzmi zbyt dobrze? Słusznie, bo tak dobrze nie jest. Żel ma gęstą, lepką konsystencję i naprawdę szybko zostawia pigment. Po śladzie który widzicie na zdjęciu, brązową plamkę miałam na dłoni przez następnych kilka dni. Aplikacja na brwi nie sprawia problemu – choć trzeba uważać, by nie wyjechać poza pożądane krawędzie i ostateczny kształt jaki chcemy uzyskać. Generalnie całość przypomina typową, żelową maseczkę peel off. Po nałożeniu zastyga dość szybko, ale o co chodzi z tym czasem trzymania: 20 minut lub nawet 2h? Okazuje się, że aplikując na krótszy czas, możemy liczyć tak naprawdę na jednodniową trwałość. Dopiero trzymając to cudo na brwiach dwie godziny, całość powinna wytrzymać do trzech dni. Niestety, już efekt końcowy na samym początku nie jest obiecujący. Na plus działa fakt, że w odróżnieniu od henny – żel pokrywa i brwi, i przestrzenie pomiędzy nimi, kształt jest więc poprawiony i widoczny. Na minus – odcień jest niezbyt naturalny – na początku lekko rudy, z czasem przechodzi w dziwnie żółtawy. Krycie jest bardzo słabe, więc jeśli mamy w brwiach ubytki – to one będą delikatnie zabarwione, ale nadal widać będzie że tam są. Co więcej, już następnego dnia efekt wyparował – mimo że nie szorowałam twarzy jakoś intensywnie. Być może warto z nim popróbować, ale z drugiej strony – za pięć dych to już jakieś ryzyko, a szanse na to by jednak było super – są marne.

Makijaż ślubny

Mieszane uczucia.

Mam mieszane uczucia co do tego produktu.
Pierwsze wrażenie : estetyczne opakowanie, produkt łatwy w obsłudze, precyzyjny pędzelek, który ułatwia pracę i bardzo ładny efekt od razu po "zabiegu".
Produkt jest łatwy w użyciu i "czysty" - w przeciwieństwie do tradycyjnej henny.
Czas noszenia żelu jest dość długi w stosunku do trwałości produktu na brwiach.
Od razu po jego użyciu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Lubię takie nietypowe rzeczy, gadżety i to trafiło w mój gust.
Jeśli chodzi o sam efekt to w pierwszy dzień brwi są w pięknym ciemnoczekoladowym odcieniu, wyglądają pięknie.
Niestety czar pryska drugiego/trzeciego dnia, kiedy produkt "blaknie" i brwi stają się rude !
Ciężko zatuszować ten rudy odcień nawet ciemniejszym produktem do brwi, trzeba wspomóc się pomadą.
Jeśli produkt będziemy stosować regularnie co 2 dni aby uniknąć efektu rudych brwi to polecam. Brwi w 1-2 dzień wyglądają pięknie.
Mój odcień to dark brown.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Tusz do brwi maybelline kupiłam na promocji w rossmanie, gdybym zapłaciła za niego regularną cenę, byłabym zła... Tusz fajnie się nakłada, barwi włoski i skórę, ale utrzymuje się bardzo krótko, na moich brwiach o wiele lepszy efekt daje henna. Pewnie zużyję to opakowanie w wakacje i już do niego nie wrócę. Myślę, że trzy dni może się utrzymać u kogoś, kto nie stosuje za dużo zmywających kosmetyków (u mnie płyn micelarny, olej, tonik), nie polecam, szkoda pieniędzy

Bez rewelacji

Myślałam,że tusz będzie idealny, jednak mam mieszane uczucia. Aplikacja jest prosta. Pierwsze 2 dni brwi są zaznaczone, jednak jest to naturalne. Mam ciemne brwi, więc gdy tusz zaczyna schodzić( robiąc się rudawy) da się to zauważyć. Myślałam, że będzie utrzymywać się dłużej.

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (Tusz do brwi)

Bardzo sie ciesze,ze moglam go przetestowac.Naklada sie bardzo dobrze,pedzelek do nakladania jest idealny,brwi wygladaja naturalnie.Jedyny minus jak dla mnie toza krotko utrzymuje sie na brwiach U mnie 2 dni

Mieszane odczucia

Preparat łatwo się nakłada, nawet osobie, która nie ma doświadczenia. Nie trzeba mieć super wprawnej ręki, aby go precyzyjnie nałożyć. Nie spływa, dobrze "przykleja" się do brwi. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona. Po 20 min usunęłam Tatto Brown, brwi były o ton ciemniejsze, bardziej wyraźne. Efekt był naturalny, utrzymywał się dwa dni. Następnym razem nałożyłam więcej tuszu i chciałam zostawić na brwiach dłużej. Po około pól godzinie skóra zaczęła mnie mocno piec, pojawił się dyskomfort. Tym razem także ona się zabarwiła, co mi się nie spodobało. W trakcie utleniania Tattoo brwi mają jakąś taką rudawą poświatę, stają się jaśniejsze niż mam naturalne. Ten odcień pomarańczy zniechęcił mnie do tego tuszu, ponieważ rudy to nie mój kolor.

Chyba nie dla rzadkich brwi

Dostałam go do wypróbowania od koleżanki, ona ma dość gęste brwi i uznała to za fajny gadżet.
Moje są raczej rzadkie i jasne więc miałam sceptyczne nastawienie.
Za pierwszym razem dałam go na 30 minut, nakładanie na zewnętrzną stronę brwi wymaga trochę umiejętności, ale aplikacja jest dośc łatwa. Ściąga się też dość łatwo, efekt taki sobie, pieczątka ciemnobrązowa zaraz jak po hennie, tylko, że trzymała się u mnie do 2 dni :) Zjaśniała do barwy jasnobrązowej, która wyglądała dośc specyficznie. Za drugim razem dałam na 40 minut i efekt był podobny, ale trzymał się do 3 dni. Używam olejków do twarzy więc nie spodziewałam się super trwałości.
Nie jest to jednak produkt dla mnie, nie chciałoby mi się co 2,3 dni powtarzać ten zabieg, pieczątka w miejscach gdzie brwi są rzadsze wymaga i tak poprawek makijażem. Także to może i fajny gadżet, ale dla mnie zbędny.

Coś nowego i bardzo fajnego!

Jestem bardzo mile zaskoczona efektami Tattoo Brow firmy Maybelline.
Po pierwsze - łatwość w użyciu - nakładasz pędzelkiem na brwi, czekasz 20 min, ściągasz i efekt Wow! Nie musisz zmywać, brudzić się itp. ewentualne poprawki kształtu zmywałam patyczkiem kosmetycznym.
Po drugie - trwałość! Na co dzień używam cieni do brwi, wiadomo, że po całym dniu cień nie wygląda tak jak po nałożeniu makijażu, można łatwo go sobie zetrzeć dłonią czy ubraniem, tutaj tego problemu nie miałam... Za pierwszym razem tusz nałożyłam na 20 min. i trzymał się ok 36 godzin. Kolor bardzo fajny. Produkt idealny na lato lub siłownię, można przy nim zrezygnować z henny ;)

Wreszcie widać moje brwi

Wytrwale szukałam czegoś co pomoże mi pokazać moje brwi i wreszcie trafiłam ,
Dotychczas stosowałam kredki do brwi ale tak naprawdę już po 2 h efektu nie było już widać a w przypadku Tattoo Brow pełne zaskoczenie .

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint (tusz do brwi)

Maybelline, Tattoo Brow, Easy Peel-off Tint to świetny, innowacyjny produkt. Efekt utrzymuje się około trzech dni. Brwi są ładnie wypełnione, wyglądają naturalnie. Nakłada się go bezproblemowo. Pędzelkiem można łatwo nabrać tusz i nałożyć go na brwi. Opakowanie jest bardzo poręczne, można go wszędzie ze sobą zabrać. Produkt idealny.