Gillette, Venus Breeze, Golarka dla kobiet

Gillette, Venus Breeze, Golarka dla kobiet

Maszynka dla kobiet z serii Venus - Venus Breeze 2 in 1 Razor Plus Shave Gel Bars.
Venus Breeze zawiera ostrze wraz z dwoma wbudowanymi fioletowymi żelowymi paskami. Wystarczy tyko, że zmoczymy wodą ostrze - wówczas przy zatknięciu maszynki ze skóra uwalnia się przezroczysty żel o zapachu, który gwarantuje nawilżenie i poślizg.
Maszynka jest dostępna w zestawie z zapasowym ostrzem i plastikowa podstawka, która można przymocować w łazience. Podstawka jest tak zaprojektowana, by w jej wnętrzu schować 2 ostrza. Ostrza są zapakowane w plastikowe pojemniki, by uchronić paski żelowe przed ewentualnym wysychaniem czy uszkodzeniem.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Porażka.

Dostałam w prezencie. Chodzą pogłoski że kiedyś komuś udało się ogolić tak WIELKA główką okolice bikini dokładnie, jednak mi nie udał się ten wyczyn. Druga wadą jest to, że ostrza są jakby zbyt daleko skóry poprzez obszerna obudowę, ja lubię dobrze docisnąć maszynkę dla idealnej i długotrwałej gładkości a tutaj jest to niemożliwe. Nogi po goleniu owszem są gładkie ale krócej niż gdy gole się "dociśnięta" maszynka. Maszynka sunie po skórze bardzo gładko jakby w ogóle nie golila a jednak zostawia nogi gładkie. Ale to znowu uważam za wadę, gdyż to suniecie zawdzięcza tej całej obudowie. gdyby ostrza były bliżej skóry efekt gładkości byłby dłuższy a podczas golenia byłoby czuć większy opór. Dosłownie miałam wrażenie jakbym samym plastikiem sobie przejeżdżała po nodze, dziwne uczucie. Ruchomosc główki także nie przypadła mi do gustu, podczas golenia czułam jakbym pędzlem smyrala nogi a nie je golila. I faktycznie jak już któraś z Pań zdążyła zauważyć pasek nawilżający dosyć szybko odpada. Z plusów to że jest wydajna, mimo tego całego dyskomfortu który mi sprawiła pozostawia nogi gładkie i nie zacina skóry. Moja ocena 2+.

Prawie idealna, tylko strasznie niewydajna

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ nie zacina
+ bardzo dobrze sunie
+ paski mocne i nawilżające
+ wygodna rączka

minusy:
- niedokładnie goli

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ załączony haczyk do przyczepienia na ścianie
- słaba dostępność
- bardzo słaba wydajność

Prawie ok.

Miałam okazję sprawdzić ów maszynkę. Co mogę wam powiedzieć to fakt, że najbardziej zadowolona jestem z uchwytu do maszynki by przyczepić do ścianki od prysznica. Poważnie świetna sprawa. Jednak jeżeli chodzi o samą maszynkę to początkowo byłam ogromnie zadowolona. Szybkie dogolenie nóg, czy pach dzięki wbudowanym paskom było ok. Zmoczyłam wodą i maszynka gładko poszła po skórze zostawiając ją gładką. Ze względu na dodatki jest większa niż te, które używałam do tej pory ale po 3 czy 4 goleniu już się przyzwyczaiłam. Przejdę teraz do pasków i wody. Jak maszynka wisi na wcześniej opisanym uchwycie to szybko wysycha i nie brudzi się nic dookoła. Jak raz zapomniałam i odłożyłam ją normalnie to nieco się pasek rozpłynął. Na urlop jak znalazł! Mało wozimy, jest jak przyczepić i co ważne skuteczność golenia jest świetna. Myślałam trochę o cenie bo jest dość wysoka, jednak patrząc na to, że nie kupuje żelu do golenia to w gruncie rzeczy cena wychodzi tak samo. Jedna rzecz mi się szczerze nie podoba. Uważam, że za szybko się tępi, i jest to dla mnie dość istotne. Z pewnością kupię ponownie w wypadku jakichkolwiek wyjazdów. Pozdrawiam

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

beznadziejna

Maszynkę kupiłam na jakiejś promocji -50% i całe szczęście, bo za normalną cenę chyba bym się zdenerwowała.

Maszynka jednym słowem jest beznadziejna, bardzo szybko się tępi, paski żelowe urywają się a żel wylatuje i klei wszystko dookoła. Dodatkowo jest bardzo szeroka i ciężko się nią "manewruje" przy bikini.

Niestety maszynka nie jest warta swojej ceny, wracam do depilatora.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

okropna

Maszynka na początku dobrze goli, po kilku goleniach ostrza robią się tępe, a pasek odpada. Z pasków żelowych powstaję maź. Plus jest taki że żel bardzo ładnie pachnie. Maszynka nie jest warta swojej ceny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 maszynki

Dobra

Używałam jej 2-3 razy w tygodniu, teraz przerzuciłam się na depilator który jak dla mnie na nogi lepiej się sprawdza, jednak maszynka służy mi ciągle do bikini. Plusy są takie, że nie trzeba używać do niej kremu do golenia i nie podrażnia skóry. Minus to oczywiście cena.

Jestem na nie.

Opakowanie łatwe do otwarcia, schludne, ładne dla oka. Rączka maszynki jest bardzo ładna oraz praktyczna - nie wyślizguje sie. Łatwo zamontowałam całość, więc przejdźmy do punktu kulminacyjnego - a więc najważniejsze GOLENIE. W skrócie: Maszynka oraz efekty nie różnią się od tej za 5 zł. Samo golenie bardzo łatwe i na początku przyjemne. Sądziłam tak dopóki żel nie zaczął się rozpuszczać, zrobiła się z tego jedna wielka maź. Po zabiegu nogi były i następnego dnia również, gładkie i miłe w dotyku, ale maszynka nie poradziła sobie z włosami. Dodam też że nie były one zapuszczone na całkiem długie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Super

Maszyna bardzo dobrze sobie radzi, nie tepi sie szybko. Posiada pasek zelu, ktory sprawia ze po goleniu skora jest gladka i nawilzona :)
Jedynym minusem jest to, ze maszynka i wklady nie sa takie tanie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

koszmarna

nie sprawdziła się zupełnie. po dwóch tygodniach odpadł \'pasek nawilżający\', po następnym tygodniu okazało się, że ostrza są tępe.

różnicy przy depilacji nie zauważyłam - używałam razem z żelem do golenia, ponieważ jak się okazało, skóra staje się nieprzyjemnie ściągnięta i napięta.

golarka sama w sobie jest wygodna, nie ślizga się w ręce.

podrażniła mi nieznacznie okolice bikini.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 ostrze

straszna lipa

Kupiłam ją, żeby zobaczyć czy jest lepsza od zwykłej Venus i poprzedniej Breeze - pierwszy tydzien byłam zachwycona poślizgiem (chociaż włoski przyklejają się do pasków i trudno ją przez to doczyścić), po czym paski się częściowo rozpuściły bo maszynka leży w dość mokrej strefie, czyli pod prysznicem. Następnie odpadły i została mi teraz maszynka klasy lepszej jednorazówki za 5zł.
Na szczęście do rączki można dobrać inne wkłady.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (2 wkłady z 4)

Koszmar!

Z problemem depilacji borykam się od wielu lat, ponieważ jestem posiadaczką ciemnych i mocnych włosków na niemal całym ciele. Dodatkowo moja skóra jest wrażliwa, zwłaszcza na nogach i każde golenie jest dla mnie olbrzymim stresem.
Myślałam, że dobra golarka z wbudowanymi paskami żelu rozwiąże moje problemy. Niestety. Jest to najgorsza golarka jaką do tej pory miałam.
Po pierwsze, wbudowane paski żelu zupełnie nie spełniają swojej funkcji. Nie da się używac maszynki bez dodatkowego żelu badź pianki. Moja skóra zareagowała bardzo silnym podrażnieniem. Miałam wrażenie jakbym jechała maszynką po zupełnie suchej skórze. Koszmar. Maszynka strasznie rwała włoski. Ponadto nie przylega dobrze do skóry, przez co nie goli dokładnie. Pozostawia króciutkie włoski tuż nad skórą. Jeszcze nigdy nie miałam tak podrażnionej skóry.
Paski szybko sie zużywają, z czasem tracą kształt, wysychają i drapią skórę. Zupełnie nieprzydatne. Oderwałam je. Teraz używam golarki jak zwyczajnej jednorazówki i jest trochę lepiej.
Ostrza dosc szybko się stępiły. Poza tym maszynka ma jeszcze jedną bardzo istotną wadę. Mimo ruchomej główki zacinam się nią za każdym razem. Ani razu nie udało mi się nią ogolic tak, aby się nie zaciąc. I nie jest to kwestia wprawy, ponieważ golę się od wielu lat i używając nawet najtańszych jednorazówek nie miałam takiego problemu.
Zapłaciłam za nią 50 zł i żałuję każdej wydanej złotówki. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiący

Bubel

Ten produkt to jakaś kpina. Kosztuje niemało, a te paski z żelem to jakaś kpina ze strony producenta, który chce naciągnąć naiwne kobietki na "nowość". Maszynka początkowo nie goli zbyt dokładnie, bo nie może idealnie przylegać do skóry przez odstające paski z żelem. Samymi paskami cieszyłam się przez jakieś 2-3 golenia, bo potem najnormalniej w świecie odpadały! Sam żel bardzo maże się po nogach i ciężko go spłukać, nogi są bardzo nim obklejone. Dopiero po odpadnięciu pasków maszynka zaczęła jako-tako golić, chociaż szału nie było.

Nie wiem, czemu ktokolwiek chciałby płacić więcej niż za standardową wersję Venus, po to, żeby pocieszyć się paskami z żelem przez 2 użycia (sic!).

Niestety kupiłam całą paczkę tego wynalazku i musiałam się męczyć przez kilka tygodni, bo jednak szkoda wyrzucać coś za 50 PLN ;/

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 ostrza