Gillette, Venus Breeze, Golarka dla kobiet

Gillette, Venus Breeze, Golarka dla kobiet

Maszynka dla kobiet z serii Venus - Venus Breeze 2 in 1 Razor Plus Shave Gel Bars.
Venus Breeze zawiera ostrze wraz z dwoma wbudowanymi fioletowymi żelowymi paskami. Wystarczy tyko, że zmoczymy wodą ostrze - wówczas przy zatknięciu maszynki ze skóra uwalnia się przezroczysty żel o zapachu, który gwarantuje nawilżenie i poślizg.
Maszynka jest dostępna w zestawie z zapasowym ostrzem i plastikowa podstawka, która można przymocować w łazience. Podstawka jest tak zaprojektowana, by w jej wnętrzu schować 2 ostrza. Ostrza są zapakowane w plastikowe pojemniki, by uchronić paski żelowe przed ewentualnym wysychaniem czy uszkodzeniem.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

ok.

Mam bardzo wymagającą skórę jeśli chodzi o golenie. Większość maszynek powoduje u mnie podrażnienia, więc zdecydowałam się zainwestować w coś lepszego. Padło na Breeze. Jeśli chodzi o samą depilację przebiega ona bardzo przyjemnie. Skóra jest gładka i przede wszystkim dokładnie ogolona. Pod tym względem spełniła swoje zadanie i moje wymagania. Minusem jest na pewno trwałość nawilżających pasków, które szybko się kończą. Maszynka mimo wszystko nadal pozostaje ostra, więc odczepiam paski i używam dalej. Nie odstraszyło mnie to więc będę używać dalej, dopóki nie znajdę lepszej.

zdecydowanie na plus.

Ta maszynka zakończyła moją przygodę z wrastającymi włoskami. Ponadto pięknie pachnie, nie wymaga dodatkowych środków pomocniczych typu żel czy pianka. Wymaga odpowiedniego przechowywania, aby żelowe paski nie odpadły. Megakomfortowe i szybkie golenie. Odejmuję jedną gwiazdkę ponieważ jeśli idzie o bikini trzeba poprawić czymś z mniejszą główką.

polecam

Kolejna rewelacyjna golarka tej firmy. Paski żelowe ,sprawiają ,że do depilacji nie potrzeba już żelu ani pianki. Jest bardzo delikatna i nie podrażnia skóry. Golenie z tą maszynką to czysta przyjemność. Efektowny wygląd.

Bez szału

Od dawna kusiło mnie wypróbować tą maszynkę. Ma ciekawe nawilżające żelowe paski dzięki którym możemy golić się bez pianek/żeli oraz mają uprzyjemnić golenie.

Maszynka jest poręczna, atrakcyjnie wygląda. Pierwsze 2-3 zabiegi przebiegły bardzo pomyślnie, skóra gładka bez podrażnień. Ale przy podejściu do kolejnego zabiegu zauważyłam że paski nawilżające wygięły się i nie przylegały już tak do ciała. A przy kolejnym jeden pasek urwał się.. I tak to jest rozczarowanie.. Maszynka też szybko straciła swoją ostrość i jakość golenia przy 4 zabiegu drastycznie spadła. Za tę cenę wolę kupić opakowanie 6 "jednorazówek" Gillette w których każda maszynka ma taką samą albo i dłuższą przydatność.

Rozczarowanie

Mam maszynkę w wersji Venus Classic. Jako, że rączka pasuje do w zasadzie chyba wszystkich wkładów kupuję różne warianty. Najczęściej właśnie klasyka bo jest dobry i dosyć tani, można kupić spory zapas wkładów za niewielkie pieniądze. Ostatnia szarpnęłam się na wersję breeze, co było o wiele większym wydatkiem za 2szt niż klasyczne ostrza.
No i niestety ale było to duże rozczarowanie.

Wkłady przestały nadawać się do używania błyskawicznie, żadne inne nie posłużyły mi tak krótko. Fajne z założenia paski u góry i doły umożliwiające lepszy poślizg maszynki po skórze odpadły bardzo szybko (namoczyły się jak mydło i odpadły) i spełniały swoją rolę tak naprawdę tylko przy pierwszym-drugim użyciu. Później zostały mi rysujące skórę kawałki plastiku i wkład był już do kosza właściwie. Żadnym innym wariantem nie zacięłam się też tyle razy co właśnie Breezem. Jakoś tak jest wyprofilowana, że np na kolanach czy w innych miejscach okrągłych czy zakamarkach zaciąć się można bardzo łatwo.

Więcej nie kupię!

Polecam ;-)

Kupując tą maszynkę miałam dylemat, którą wybrać z serii i padło na Breeze. Wbudowane paski żelu, pozwalają na golenie bez użycia dodatkowej pianki czy żelu, golenie dość szybkie i przyjemne, jednak mało wydajne - dość szybko się zużywa żel z tej maszynki, a wkłady nie mało kosztują. Skóra bardzo gładka, nie ma żadnych podrażnień, ani zacięć jak w przypadku zwykłych maszynek. Bardzo dobre ostrze, wygodna i dobrze wyprofilowana rączka, a przy tym ma ładny kolor/pastelowy fiolet/ . Jestem bardzo zadowolona z niej tylko muszę przybrać się do kupienia wkładów i będzie dalej mi dobrze służyć.

Porażka.

Dostałam w prezencie. Chodzą pogłoski że kiedyś komuś udało się ogolić tak WIELKA główką okolice bikini dokładnie, jednak mi nie udał się ten wyczyn. Druga wadą jest to, że ostrza są jakby zbyt daleko skóry poprzez obszerna obudowę, ja lubię dobrze docisnąć maszynkę dla idealnej i długotrwałej gładkości a tutaj jest to niemożliwe. Nogi po goleniu owszem są gładkie ale krócej niż gdy gole się "dociśnięta" maszynka. Maszynka sunie po skórze bardzo gładko jakby w ogóle nie golila a jednak zostawia nogi gładkie. Ale to znowu uważam za wadę, gdyż to suniecie zawdzięcza tej całej obudowie. gdyby ostrza były bliżej skóry efekt gładkości byłby dłuższy a podczas golenia byłoby czuć większy opór. Dosłownie miałam wrażenie jakbym samym plastikiem sobie przejeżdżała po nodze, dziwne uczucie. Ruchomosc główki także nie przypadła mi do gustu, podczas golenia czułam jakbym pędzlem smyrala nogi a nie je golila. I faktycznie jak już któraś z Pań zdążyła zauważyć pasek nawilżający dosyć szybko odpada. Z plusów to że jest wydajna, mimo tego całego dyskomfortu który mi sprawiła pozostawia nogi gładkie i nie zacina skóry. Moja ocena 2+.

Prawie idealna, tylko strasznie niewydajna

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ nie zacina
+ bardzo dobrze sunie
+ paski mocne i nawilżające
+ wygodna rączka

minusy:
- niedokładnie goli

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ załączony haczyk do przyczepienia na ścianie
- słaba dostępność
- bardzo słaba wydajność

Prawie ok.

Miałam okazję sprawdzić ów maszynkę. Co mogę wam powiedzieć to fakt, że najbardziej zadowolona jestem z uchwytu do maszynki by przyczepić do ścianki od prysznica. Poważnie świetna sprawa. Jednak jeżeli chodzi o samą maszynkę to początkowo byłam ogromnie zadowolona. Szybkie dogolenie nóg, czy pach dzięki wbudowanym paskom było ok. Zmoczyłam wodą i maszynka gładko poszła po skórze zostawiając ją gładką. Ze względu na dodatki jest większa niż te, które używałam do tej pory ale po 3 czy 4 goleniu już się przyzwyczaiłam. Przejdę teraz do pasków i wody. Jak maszynka wisi na wcześniej opisanym uchwycie to szybko wysycha i nie brudzi się nic dookoła. Jak raz zapomniałam i odłożyłam ją normalnie to nieco się pasek rozpłynął. Na urlop jak znalazł! Mało wozimy, jest jak przyczepić i co ważne skuteczność golenia jest świetna. Myślałam trochę o cenie bo jest dość wysoka, jednak patrząc na to, że nie kupuje żelu do golenia to w gruncie rzeczy cena wychodzi tak samo. Jedna rzecz mi się szczerze nie podoba. Uważam, że za szybko się tępi, i jest to dla mnie dość istotne. Z pewnością kupię ponownie w wypadku jakichkolwiek wyjazdów. Pozdrawiam

beznadziejna

Maszynkę kupiłam na jakiejś promocji -50% i całe szczęście, bo za normalną cenę chyba bym się zdenerwowała.

Maszynka jednym słowem jest beznadziejna, bardzo szybko się tępi, paski żelowe urywają się a żel wylatuje i klei wszystko dookoła. Dodatkowo jest bardzo szeroka i ciężko się nią "manewruje" przy bikini.

Niestety maszynka nie jest warta swojej ceny, wracam do depilatora.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

okropna

Maszynka na początku dobrze goli, po kilku goleniach ostrza robią się tępe, a pasek odpada. Z pasków żelowych powstaję maź. Plus jest taki że żel bardzo ładnie pachnie. Maszynka nie jest warta swojej ceny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 maszynki

Dobra

Używałam jej 2-3 razy w tygodniu, teraz przerzuciłam się na depilator który jak dla mnie na nogi lepiej się sprawdza, jednak maszynka służy mi ciągle do bikini. Plusy są takie, że nie trzeba używać do niej kremu do golenia i nie podrażnia skóry. Minus to oczywiście cena.