SkinSet, 2 in 1 Dermo-Cleansing Lactomousse (Dermooczyszczająca Lakto-pianka 2 w 1)

Odświeżająca konsystencja laktopianki, aby skóra była bardziej miękka, oczyszcza jak żel, usuwa makijaż jak mleczko, o podwójnym zastosowaniu.

Skóra w pełni rozwoju ma zmienne potrzeby:

- rano: usunąć pozostałości z nocy

- wieczorem: pozbyć się zanieczyszczeń i usunąć makijaż.

Stosowana jak żel - skóra jest oczyszczona i promienna.

Stosowana jak mleczko - skóra jest miękka i gładka.

Przeznaczony do młodej, mieszanej skóry.

niezły produkt

Swego czasu to była podstawa mojej codziennej pielęgnacji skóry. Ale niestety pianka ta zaczęła mnie podrażniać, jak zresztą praktycznie wszystkie produkty Vichy. Zauroczenie tym kosmetykiem minęło i zdecydowanie więcej go nie kupię. Jedynym plusem: piękny zapach. Minusy: skład (parabeny i ogromna ilość alkoholu). Ale jeśli ktoś nie ma wrażliwej skóry, to polecam, naprawdę dobrze sobie radzi z niedoskonałościami (w duecie z kremem SkinSet).

Ilość zużytych opakowań: kilka

zależy dla kogo i po co

Jej wielkim plusem jest to, że nie wysusza, a moją cerę wysusza prawie wszystko. Jest całkiem wydajna, w promocji, może jeszcze kiedyś się na nią skuszę, choć nie wiem...nie oczyszcza zbyt dobrze. Miałam ją akurat w momencie, kiedy miałam fazę na malowanie rzęs - absolutnie nie poradziła sobie z tuszem.

Używam tego produktu od: kiedyś przez 2-2,5 miesiąca

Świetna!

Ocena producenta jest przesadzona - nie zastąpi mleczka do demakijażu. Ale wybaczam.
Z wodą oczyszcza skórę fantastycznie. Jest miękka, miła w dotyku, matowa, nawilżona, promienna.
Rewelacja! :D

p.s. trzeba stosować z kremem!

depilacja zalety

Bardzo fajny

Pianka w połączeniu z kremem spełnia swoje zadanie - niweluje zaskórniki, stabilizuje cerę i nie ma po niej niespodzianek. Nie stosowałam jej do demakijażu, więc nie wiem jak się sprawdza w tym celu. Seria Skinset jest dla mnie bardzo udana i myślę, że chyba częściej stosują ją kobiety po 20tce niż nastolatki :D

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:drugie opakowanie

Mam mieszane uczucia

Ogólnie produkt całkiem niezły.
Zalety:
- cudnie pachnie!
- ma fajną, lekką konsystencję
- skóra po nim jest mięciutka i promienna:)
- nie wysusza i nie daje uczucia ściągnięcia
- mniejsza ilość zaskórników, ogólnie gładsza cera
- ładne opakowanie

Wady:
- samodzielnie nie zmywa dobrze makijażu ani jako żel ani jako mleczko (próbowałam osobno i dwa naraz), muszę najpierw umyć twarz innym żelem a dopiero później pianką
- pozostawia dziwny film, nie odnosze przez to uczucia odświeżenia i bez toniku się nie obejdzie;)
- nie jest zbyt wydajny
- jak za tą cenę ma za dużo minusów;/

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

milutka

Miła w użyciu pianka, która zastąpiła tonik ale nie jest na tyle mocna zeby zastąpić płyn do demakijażu. Ma fajna konsystencję, łagodny zapach, nie wysusza i delikatnie oczyszcza. Wydajność przeciętna ( tzn dobra do momentu, aż mój mężczyna nie zaczął jej podkradać) Zagości u mnie na długo.

Miłe uczucie

Dobrze oczyszcza twarz, ma śliczny zapach i co najważniejsze jest delikatny. Mnie bardzo przypadł do gustu. Trochę mi jednak brakuje toniku po myciu twarzy, może kiedyś zrobią?
A i mało wydajna ta pianka, ale to dlatego,ze za dużo jej uzywałam. Polecam

Używam tego produktu od:12 stycznia

ciekawa

Ostatnio polubiłam pianki oczyszczające do twarzy. Ta jest naprawdę ciekawa. Używam jej raczej rano i naprawdę sprawdza się nieźle. Bardzo miły zapach, dobra konsystencja, dobrze oczyszcza, skóra po zastosowaniu nie jest napięta. Dość wydajna. Wygodne opakowanie z dobrą formą dozowania kosmetyku. Naprawdę fajny produkt Vichy.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

całkiem fajna :)

bardzo zdziwiły mnie opinie poprzedniczek :/ dla mnie pianka jest absolutnym hitem ! nie lubię produktów do demakijażu bo większość podrażnia mi buzię - a ten jest świetny ! fakt że jeśli ktoś się łudzi, że przetrze buzie wacikiem z pianka i nie musi jej już myć jakimś żelem to jest w błedzie. natomiast ja bardzo cenie sobię ta piankę i staram się zawsze ją mieć chociażby w wersji mini :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml i w trakcie 3 małego

Nieprzekonująca

Moja skóra nie jest już taka znowu młoda i raczej na pewno nie jest mieszana, a mam powody sądzić że na takowej pianka Skinset spisałaby się jeszcze gorzej. W każdym razie nie przekonuje mnie - nic szczególnego, a pozostawia na skórze denerwującą warstwę, nie sądzę żeby oczyszczała zbyt dobrze. Nie jest to jakaś katastrofa, bo i tak do demakijażu wieczornego używam dwóch produktów (mleczko i żel, w tym zestawieniu pianka zastępuje mleczko), ale do samodzielnego użycia chyba niewystarczająca. A po tej nie taniej w końcu marce można by się spodziewać więcej.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Kolejny bubel Vichy

Marka Vichy jest moja najbardziej znienawidzoną marką apteczną. Ta pianka to po prostu kolejny bubel Vichy. Stosowałam na dwa sposoby - z wodą i jako demakijaż wacikami. Z wodą jeszcze ujdzie, ale dziwnie oczyszcza. Niby czuć świeżość, ale jest ona taka dziwna - skórę mam po tym bardzo napiętą, a chemia wręcz się unosi w powietrzu. Tak, jak Avene czy Bioderma chociaż dają wrażenie, ze sa kosmetykami przyjaznymi skórze, tak Vichy się w to nie bawi i nawet nie kryje obrzydliwego chemicznego zapachu. Czasami mam wrażenie, ze moja skóra płonie pod Skinset. Zaczerwieniała się. A ten drugi sposób to już w ogóle z kosmosu wzięty. Skinset się kompletnie nie nadaje do demakijażu wacikiem. No chyba, ze ktoś lubi na skórze uczycie jakby wycierał się spirytusem.

Wojowałam 2 miesiące. Poddałam się. Skinset ląduje w koszu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

niby co to jest.? ;/

Nie oczyszcza, dziwnie ściąga skórę... Zmywa makijaż.? To chyba jakaś kpina.! Makijaż pozostaje świeży jak zaraz po nałożeniu... Plus za ładny zapach... Opakowanie też niezbyt... Powietrze za szybko ucieka i potem zostaje sama pianka, której już wycisnąć nie można. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 ;/