Biotherm, Sense Matte

Biotherm, Sense Matte

Nawilżająco-matujący podkład do cery tłustej. Pozostawia jedwabistą powłoczkę. Dzięki specjalnym składnikom cera jest długotrwale matowa. Zapewnia średnie krycie. Beztłuszczowy, niekomendogenny, do skóry wrażliwej. Zawiera filtry przeciwsłonmeczne SPF 15.

Cena: ok. 2EUR / 30ml

Moze byc

Kupiłam go w Hiszpanii za jakies 30 euro. Nie narzekam, chociaz jak na Biotherma to spodziewałam sie czegos odrobine lepszego. Kryje delikatne niedoskonałosci, ładnie matowi, ale na jakas godzine. Takze trzeba sie równiez zaopatrzyc w puder prasowany, co by stosowac lekkie poprawki w ciagu dnia. Generalnie nie jest zle.

Używam tego produktu od:1 rok

ZŁY

Witam.
Nie kupujcie, szkoda kasy. Nie matuje, nie kryje przebarwień i zmian skórnych. W moim przypadku był sprawcą pryszczy. Używałam jedynie przez tydzień, tyle z nim wytrzymałam na mojej twarzy.
Nędza

Używam tego produktu od:1 tyg

średnio

wady:
-podkreśla skórki
-miejsca tłuste szybko zaczynają się świecić a te przesuszone stają się jeszcze bardziej suche
-twarz po nałożeniu wygląda jak maska, jednowymiarowa płaszczyzna pokryta średniej jakości farbą
-krycie - raczej dla cery bez problemów
-okropnie podkreśla zmarszczki

zalety:
-? ja nie zauważyłam żadnej

Zupełnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

zaskoczyl mnie na plus!

Bardzo fajny podklad, fajnie kryje conieco a przy tym jest leciutki, nie zapycha ;)
Po aplikacji czuje ze oddycham ;)
Bardzo trwaly, przy mojej mieszanej cerze w kierunku do tlustej utzrymuje sie dobre kilka godzin bez zarzutu, matuje, oj to mu trzeba przyznac!
Czesto mam tak ze podklady mnie zapychaja i wtedy automatycznie moje pory produkuja taka ilosc sebum, ze wygladam jak polana olejem, o zgrozo!
Sense Matte nie wywoluje tego efektu, daje mat natychmiastowy ktory sie dluugo utrzymuje ;)
Bardzo dobrze sie stapia ze skora, jest niemal niewidoczny, bardzo naturalnie wyglada i nie tworzy maski.
Mimo tego ze nie ma mojej ulubionej pudrowej konsystencji bardzo go lubie, i stosuje na codzien do pracy.
Bardzo sie ciesze ze tak mi przypadl do gustu ten podklad, bo mam go z wymianki, wzielam go nie wiedzac o nim w ogole nic, a i odcien wziety w ciemno bardzo mi przypasowal jest idelany ;)
Swietnie sie naklada, obecnie nakladam go na Nivea aqua sensation, albo Loreal Derma Genesis- bezproblemowo ;) buzia jest gladka I aksamitna .
Polecam goraco, bo to swietny podklad!

Duzy plus za filtr SPF ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

NIEWIDOCZNY, A KRYJE :)

Niesamowity efekt - podkład jest BARDZO DELIKATNY, a mimo to delikatnie kryje, matuje, sprawia, że pory stają się niewidoczne i prześlicznie ujednolica koloryt cery. Jest przy tym kompletnie niewidoczny na twarzy:) ! Pierwszy raz spotkałam się z takim efektem:)
Mały minus, bo podkeśla troszkę suche skórki na twarzy, no i większych wyprysków nie ukryje ;) Ale na lato będzie idealny:)
Poza tym kolory podkładu są bardzo jasne, o kilka tonów jaśniejsze niż na paletce, co przy mojej opalonej buźce jest minusem:(

Ale Bardzo go polecam !

Używam tego produktu od: tydzień

Nic specjalnego

Zgadzam sie ze zdaniem poprzedniczki - zadna rewelacja.
Kupilam go zachecona Waszymi opiniami i sie delikatnie rozczarowalam.
Fakt, nie zatyka porow, nie wysusza, kryje delikatnie, nie tworzac na twarzy maski.
Ale.. ale matuje slabo, zdecydowanie za slabo. Gdy go mam na buzce, caly czas mysle o tym, ze zaraz bede musiala ja otraktowac sypkim matujacym, co w niektorych okolicznosciach bywa deprymujace.
Do tego maly wybor kolorystyczny.

Używam tego produktu od: pol roku

zadna rewelacja

Jestem fanka Biothermu dlatego bez chwili zastanowienia kupilam ten podkladn noi niestety jak dla mnie zupelne nieporozumienie.Na poczatku wydawal sie fajny w dotyku wrecz aksamitny ale pozniej dostawalam nerwicy gdy tylko mialam go rozsmarowywac,nie dosc ze ciezko sie rozprowadzal to kazda skorke bylo jeszcze bardziej widac w dodatku byl dosc widoczny i czulam sie jak w masce ale moze to dlatego,ze nie mam tlustej skory a kupilam go raczej w celu ukrycia malych niedoskonalosci.Uzywalam 135 kolor dosc fajny.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Dobry ale mnie nie matuje

Lubie ten podklad. Nie nalezy do tanich, ale udalo mi sie znalezc kolor 110! A tak sie sklada, ze jest on identyczny z kolorem mojej cery i to nie jest bez znaczenia. Z tego powodu wybaczam mu to, ze mnie nie matuje. Ladnie i naturalnie za to prezentuje sie na buzi. Jest w miare trwaly i nie zapycha porow. Z czystym sumieniem daje 4 gwiazdki. Gdyby producent nie upieral sie ze matuje to dlabym pewnie i piec!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze

najlepszy podkład matujący

Testowalam juz bardzo duzo podkładow,pudrów matujących i ten okazał sie najlepszy ze wszystkich.Matuje przez prawie cały dzień bez uzycia bazy matującej i to w te okropne upały, łatwo sie rozprowadza,ładnie kryje, nie ściera się, nie zapycha,duża gama kolorów-czego można chcieć więcej:)). Mały minusik za to ,że trzeba uważac, żeby nie nałozyc zbyt dużo bo wtedy jest widoczny na twarzy, ale za to matawienie wszystko mu wybaczę:))

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Zakupiłam jak byłam w Belgii, bardzo mi się spodobał, ponieważ jest lekki, nie zatyka porów, dobrze dobrany kolor - 115. Nie matuje może za dobrze, jak na moją tłustą cerę (ale z pomocą dobrych kremów już jest ok :) ) Dobrze się go nosi, w ogóle go nie czuć na twarzy. Zrobiłam zapasy i kupiłam jeszcze 2.

Używam tego produktu od: ponad roku

świetny!

Zgadzam się całkowicie z poprzedniczką, sense matte jest jednym z najlepszych w kategorii podkładów matujacych.
Zalety:
-delikatna konsystencja, idealne stopienie z cerą,
-bardzo dobre zmatowienie, bez efektu przesuszenia i bez podkreślania suchych skórek,
-dość dobre krycie,
-całkiem niezła trawłość.
Wady (tylko jedna :-):
-niedostępny w Polsce (może ktoś w końcu zrobi coś w tej sprawie??), polecam szukać na lotniskowych duty-free, kosztuje trochę taniej niż podano niżej.Używam tego produktu od:używałam przez pół roku jakiś czas temu

Uwielbiam

Mam odcień baaardzo jasny,110.Uwielbiam go.Jest leciutki,pudrowy,nie czuć go na twarzy,matuje,pięknie wyrównuje koloryt,delikatnie kryje.Twarz po nim jest bardzo świeża.Jest bezzapachowy,nie zatyka porów.Bardzo lubię kolorówkę Biothermu.Produkty są o niebo lepsze od innych wysokopółkowych a znacznie tańsze.Aha.Podkład kosztuje około 27 euro,nie 2 ;) .Polecam.Używam tego produktu od:.dość dawna
Ilość zużytych opakowań:drugie