Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Krem antybakteryjny do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii oraz zapobiega zmianom grudkowo-krostkowym. Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza pory i zapobiega tworzeniu się zaskórników. Łagodzi podrażnienia oraz nawilża skórę. Nie zatyka porów.
Zawiera:
- Ac.Net - inhibitor 5 a-reduktazy
- Kwas salicylowy w nano-sferach
- Alga Nori
- Wit. C, E, D-panthenol
Krem przeznaczony jest dla osób w wieku 17+.

Dla młodych nastolatków

Już jako młoda nastolatka zmagałam się z trądzikiem, szczególnie w strefie T. Był to mój pierwszy krem, który nie podołał wyzwaniu. Na początku pomagał, ale z czasem zaczął miejscowo zwalczał problemy, i to bardzo rzadko. Generalnie polepszenia cery nie zauważyłam. Pozytywna jego strona to, że nie podrażnił ani nie wysuszył skóry.

Było to możliwe

Używałam kilkanaście lat wstecz, i bardzo lubiłam. Tu krem, tu morderca pryszcze, tu kplpt-- uuu jestem taka dorosła!!!!.
Nie ukrywam, że jako gowniara byłam zachwycona tym profesjonalnym produktem. Potem odstawilam na jakiś czas i wróciłam ale nie skończyłam. Zauważyłam, że wcale nie pomaga mi w taki sposób - o jakim mówi producent. Po kolejnym użyciu pojawiły się pryszcze a skóra zaczynała szaleć. Cera go odrzuciła, więc ja tym bardziej
Hmmm z produktami Ziaja tak już mam, albo używam albo wrzucam. Na młodą skórę dawał radę, później na starszej narobił bałaganu. Może producent ma rację - tylko antybakteryjne ataki na młode pokolenie

Antybakteryjne działanie

Stosowałam go w okresie kiedy miałam problem z niedoskonałościami które lubiły od czasu do czasu zaatakować moją brodę albo czoło a strefa T świeciła się bardziej niż zwykle.
Krem jest bardzo atrakcyjny cenowo a ja słyszałam o nim wiele dobrego, więc w końcu zagościł w mojej łazience.
Krem jest lekki, szybko się wchłania, lekko nawilża jednak moim zdaniem trochę za słabo. Nie zredukował raczej moich wyprysków ale myślę, że nie pozwolił się im rozprzestrzenić bardziej. Jednak krem antybakteryjny nakładany 2 razy dziennie chroni naszą skórę przed namnażaniem się bakterii i tworzeniem nowych niechcianych towarzyszy na twarzy.
Makijaż nakładałam na nim bez problemu i nie wpłynął na jego trwałość.
Myślę, że krem sprawdzi się najlepiej jako krem na u nastolatek, które nie chcą dopuścić do rozmnażania się bakterii na twarzy w ciągu dnia w szkole itp.

Ulubieniec!

ZALETY:
*matuje
*nawilża
*nie zatyka
*nie uczula!!
*nie drażniący zapach
*działa antybakteryjnie
WADY:
*wydajność (ale przy tej cenie to do zniesienia)

Napewno kupię ponownie. Mam skórę suchą i nawilżenie tego kremu na dzień mi wystarcza, nie odczuwam ściągnięcia.

Kolejny genialny kosmetyk ZIAJI

Moja cera ma niekiedy okres, gdzie mam wysyp na czole. I tak właśnie było. Poszłam do drogerii, ponieważ skończył mi się krem i była kolej, aby kupić inny, nowy. Skusiłam się na ten, ponieważ jest on przeznaczony dla osób w moim wieku, efekty które oferuje producent są ciekawe oraz przystępna cena. Jest zdumiona w jak krótkim czasie poradził sobie on z wysypem. Na pewno sięgnę po inne kosmetyki z tej serii!!! Szczególnie, że używam go rano to cieszy mnie że matuje cerę i szybko się wchłania.

może być

Przy codziennym stosowaniu są zauważalne efekty, rzadziej wysypuje w strefie T. Jednak nie pomaga zagoić się zmianom, które już występują. Nie nawilża, nie wysusza.
W dwóch słowach - może być.

Po prostu krem

Przyjemny i działa. Oczywiście nie jest to efekt WOW, ale jak za tyle pieniędzy sprawdza sie naprawdę w porządku. Bardzo miło się go nakłada na twarz, bo ślicznie, nienachalnie pachnie, szybko się wchłania i bardzo łatwo się go rozprowadza. Opakowanie nie zachęca do zakupu bo wydaje mi się trochę infantylne, ale dużym plusem jest to, że jest wyciskany. Na lekki trądzik polecam jak najbardziej. Z większym może sobie nie dać rady.

Nie kupię na pewno!

Kiedy kupiłam ten krem miałam straszny problem z cerą, wyskakiwała mi masa drobnych przyszczy. Myślałam że będzie doskonałą alternatywą dla droższego Effeclar Duo z LRP. Niestety myliłam się. Używałam go może tydzień, wysyp nie znikał, a dodatkowo pojawiały się jakieś nowe cudaczki w postaci zaskórników. Odstawiłam krem na rzecz podruktów od dermatologa. Możliwe że osobom z młodszą cerą pomoże, natomiast mojej skórze 25+ zaszkodził.

W porządku

Krem bardzo pomógł mi przy wypryskach. Nakładałam go najczęściej wieczorem i rano twarz wyglądała o wiele lepiej . W połączeniu z tonikiem z tej samej serii na prawdę wygląd mojej cery poprawił się. Jedynym minusem tego produktu było to ,że niestety niedostatecznie nie nawilżał . Mimo to polecam do cery problematycznej .

Przeciętny, ale po co mu pigment?

Plusy:
-bardzo niska cena
-nie uczula
-nie wysusza, a czy nawilża to trudno powiedzieć, bo krótko stosuję
-dostępny od ręki w aptece
-bardzo wydajny, sądzę że zanim go skończę to kupię kilka nowych i o tym zapomnę
-szybko się wchłania
-według mnie jest dobry pod makijaż

Minusy:
-kolor, po co do kremu go dawać? mam jasną cerę i nie bardzo mi podchodzi 'naturalny' pigment, bo jest jednak ciemny, jak do skóry po solarium
-brak filtra UV

Polecam.

Jest lekki i delikatny, ma fajną konsystencję, przyjemny zapach. Nie zapycha, ani nie podrażnia skóry. Dobrze nawilża. Skóra po nim jest gładka i mięciutka. Polecam!

Słaby

Niestety nie zużyłam całego opakowania. Krem ma lekką konsystencję, ale słabo nawilża.
Producent obiecuje normalizację pracy gruczołów łojowych oraz redukcję zmian trądzikowych. Nawet przy regularnym stosowaniu tego kremu nie widać poprawy. Cena jest niska, więc nie ma co oczekiwać cudów. Ot krem dla nastolatek, które nie mają dużych problemów skórnych.
Opakowanie niestety także nie wygląda zachęcająco.
Jedynym plusem jest przyjemny zapach.