Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Krem antybakteryjny

Krem antybakteryjny do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii oraz zapobiega zmianom grudkowo-krostkowym. Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza pory i zapobiega tworzeniu się zaskórników. Łagodzi podrażnienia oraz nawilża skórę. Nie zatyka porów.
Zawiera:
- Ac.Net - inhibitor 5 a-reduktazy
- Kwas salicylowy w nano-sferach
- Alga Nori
- Wit. C, E, D-panthenol
Krem przeznaczony jest dla osób w wieku 17+.

Nie kupię na pewno!

Kiedy kupiłam ten krem miałam straszny problem z cerą, wyskakiwała mi masa drobnych przyszczy. Myślałam że będzie doskonałą alternatywą dla droższego Effeclar Duo z LRP. Niestety myliłam się. Używałam go może tydzień, wysyp nie znikał, a dodatkowo pojawiały się jakieś nowe cudaczki w postaci zaskórników. Odstawiłam krem na rzecz podruktów od dermatologa. Możliwe że osobom z młodszą cerą pomoże, natomiast mojej skórze 25+ zaszkodził.

W porządku

Krem bardzo pomógł mi przy wypryskach. Nakładałam go najczęściej wieczorem i rano twarz wyglądała o wiele lepiej . W połączeniu z tonikiem z tej samej serii na prawdę wygląd mojej cery poprawił się. Jedynym minusem tego produktu było to ,że niestety niedostatecznie nie nawilżał . Mimo to polecam do cery problematycznej .

Przeciętny, ale po co mu pigment?

Plusy:
-bardzo niska cena
-nie uczula
-nie wysusza, a czy nawilża to trudno powiedzieć, bo krótko stosuję
-dostępny od ręki w aptece
-bardzo wydajny, sądzę że zanim go skończę to kupię kilka nowych i o tym zapomnę
-szybko się wchłania
-według mnie jest dobry pod makijaż

Minusy:
-kolor, po co do kremu go dawać? mam jasną cerę i nie bardzo mi podchodzi 'naturalny' pigment, bo jest jednak ciemny, jak do skóry po solarium
-brak filtra UV

Botoksu zastosowania

Polecam.

Jest lekki i delikatny, ma fajną konsystencję, przyjemny zapach. Nie zapycha, ani nie podrażnia skóry. Dobrze nawilża. Skóra po nim jest gładka i mięciutka. Polecam!

Słaby

Niestety nie zużyłam całego opakowania. Krem ma lekką konsystencję, ale słabo nawilża.
Producent obiecuje normalizację pracy gruczołów łojowych oraz redukcję zmian trądzikowych. Nawet przy regularnym stosowaniu tego kremu nie widać poprawy. Cena jest niska, więc nie ma co oczekiwać cudów. Ot krem dla nastolatek, które nie mają dużych problemów skórnych.
Opakowanie niestety także nie wygląda zachęcająco.
Jedynym plusem jest przyjemny zapach.

Mieszane uczucia

Nie wydaje mi się, że mógłby to być czyjś hit, ale można spróbować.

+ Przez jakiś czas działał. Zredukował wypryski, matowił. Potem przestał, ale akurat wtedy kończyłam opakowanie.
+ Cena
+ Konsystencja - ładnie się rozprowadzał
+ Opakowanie - higieniczne, a na końcu można je rozciąć, by wydobyć resztki

- Zapach, chemiczny, jest w nim coś charakterystycznego dla produktów antybakteryjnych, czego nie lubię
- Szata graficzna serii nuno. Może się to wydać głupie, ale stawiając ten produkt w łazience, czuję się jakbym postawiła tabliczkę "jestem nastolatką i mam trądzik"

Jest w nim coś takiego, że nie mam ochoty do niego wrócić, choć nie jest jednoznacznie złym produktem.

A dla mnie jest w porządku

Używam go popołudniu, gdy wracam do domu i zmywam makijaż. Przypadł mi do gustu, bo odświeża twarz, świetnie nawilża i wygładza skórę, zapobiega powstawaniu wyprysków. Plusem jest także wydajna formuła, duże opakowanie i niska cena.

OK

+nawilża
+ jest tani
+dobrze się rozprowadza
+nie podrażnia
+zapach
+wydajność

- nie zapobiega powstawaniu grudek

Dosyć dobry

Przez pierwsze dwa tygodnie byłam nim zachwycona. Wypryski znikały, nie pojawiały się nowe. Jednak po tym czasie moja skóra się do niego przyzwyczaiła i przestał działać.

Plusy
+szybko się wchłania
+lekki
+nie podrażnia
+delikatnie nawilża
+cena (bardzo tani)
+dostępność

Minusy
-po pewnym czasie skóra się do niego przyzwyczaja

Jestem zachwycona

Nie używam go na co dzień, od tego mam inne kremy, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy rzeczywiście zapobiega wypryskom czy wągrom. Nie mam problemów z trądzikiem, ale jeśli już coś się pojawi, smaruje nim twarz i rzeczywiście po jednym dniu wszystkie zaczerwienienia i krostki znikają, więc dla mnie rewelacja.

Plusy:
+ zapach
+ koszt
+ bardzo szybko działa
+ wydajny

Minusy:
- Brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

najlepszy jaki do tej pory używałam!

najważniejsze dla mnie to, to że jest lakki i super mam matową twarzyczke po nim!
kiedyś działał na niedoskonałości, ale teraz niestety juz buzia się przyzwyczaiła :(
cały czas szukam jakiegoś innego tak super, żeby był lekki i dobrze matowił, ale nie moge znaleźć:(
koniecznie trzeba spróbowąć!

Używam tego produktu od: kilka dobrych lat, ok.5
Ilość zużytych opakowań: wiele

Strata pieniędzy

Jak kocham tą markę tak ten krem jednak nie przypadł mi do gustu.
Plusy
-Zapach
-Konsystencja
-Nie zapycha

Minusy
-Brak rezultatów w walce z trądzikiem

Nie zamierzam kupić tego produktu ponowbie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące