Nuno, Maska z zieloną glinką

Nuno, Maska z zieloną glinką

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.

Zawiera:
- Glinka zielona
- Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii
- D-panthenol
Efekt nuno to redukcja sebum i `świecenia się` skóry - efekt mat.

Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

2/10

Nawet za taką cenę nie jest warta zakupu. Nie robi kompletnie nic. Kilka razy zdarzyło mi się przesuszenie skóry. Wiele bardziej sprawdziła mi się szara glinka z firmy Ziaja.

Średniak

Maska bardzo tania jak na swoją pojemność,bo starcza na wiele użyć, a kosztuje koło 5 zł. Skóra po niej ma być jednocześnie nawilżona jak i oczyszczona czy tak jest? Nie do końca. Skóra po niej faktycznie jest napięta i czuć lekkie oczyszczenie więc jest dobra do stosowania kilka razy w tygodniu, ponieważ nie jest jakoś inwazyjna, ale po co używać maski kilka razy w tygodniu i osiągać efekt jaki osiągniemy jednorazowym użyciem jej dalekiej siostry z glinką szarą. Fajna przy zanieczyszczonej twarzy, która opiera się na bardzo częstym oczyszczaniu, ponieważ nie przesusza i nie podrażnia

Seria Nuno to wielkie rozczarowanie

Kupiłam kiedyś na wielkiej promocji większość produktów z serii Nuno, bo przyszło lato, a wraz z nim przetłuszczanie i problemy z porami na mojej mieszanej cerze. Ziaja rzadko mnie rozczarowuje, jednak tutaj chyba coś poszło ie tak, bo większość produktów Nano w ogóle nie działa i nie spełnia 30% obietnic producenta. Równocześnie ta maska chyba i tak najlepiej ze wszystkich produktów Nano mi się sprawdziła, bo skóra po zmyciu maski była przyjemna w dotyku, miękka, nawilżona i nie była zaczerwieniona, co często mi się zdarza po maskach. Lubię glinki, szczególnie zielone, ale ta nie wykazuje szczególnego działania i była dla mnie troszkę na rzadka jak na glinkę. Podchodzę do tego produktu neutralnie, ale raczej nie sięgnę po kolejne opakowanie, bo w tej cenie można kupić wiele lepszych, choćby saszetkowych produktów, które zrobią więcej niż tylko nawilżą (co zresztą nie jest super pożądaną cechą przy produkcie mającym walczyć z przetłuszczaniem i sebum)

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

taka sobie

kupiłam ja za 4,99, mowie a wezme... i dobrze ze kosztowala tylko 5zl bo praktycznie nic nie robi... moze ciut odswierza..tyle
o stokroc wole Oczyszczająca Maska Z Szarą Glinka Ziaji

Hm...

Szału nie ma nawet jak na zieloną glinkę, którą bardzo sobie chwalę...

Wydaje mi się, że kogoś poniosło w komponowaniu składu i chciał osiągnąć zbyt wiele na raz...

Ma absorbować nadmiar sebum, działać ściągająco, zmniejszać rozszerzone pory, łagodzić zmiany trądzikowe i normalizować pracę gruczołów łojowych
I JEDNOCZEŚNIE (!)
Intensywnie nawilżać skórę oraz łagodzić podrażnienia

Jak potrzebuję pierwszego to wybieram maskę na to ukierunkowaną, jak drugiego - ukierunkowaną na drugie. Natomiast efekt tych wszystkich "ma za zadanie" jest taki, że nie czuję żadnego efektu... Tylko jakąś lekko tłustawą warstwę po spłukaniu wodą - prawdopodobnie D-panthenol lub inna "łagodząca" substancja, z którą moja tłusta i trądzikowa cera się po prostu nie lubi.

Słaba glinka

Moje pryszcze sa odporne na wszystko. Na serie nuno w szczególności ( ba, one sie nawet hormonów nie boja). Maska ma malutka pojemność ( male opakowanie) co za tym idzie szybko sie kończy. Wydajność także pozostawia wiele do życzenia. Nakładając na twarz miałam nadzieje na poprawę kolorytu , wkoncu to zielona Glinka. Zaczerwienione miejsca jednak nie zniknęły. Maska jest dosc gęsta ale łatwo sie rozprowadza. Zasycha na twarzy i trzeba ja zmywać bo zaczyna swędzieć. Az oszaleć mozna, ale ja z glinkami mam tak zawsze. Efekty mizerne. Odświeżona sucha buzia.

Nie robi nic

Moja mieszana cera lubi wszelkie maseczki z glinką. Skusiłam się więc na tą, ze względu na niską cenę. Maseczka zamknięta jest w tubce z zatrzaskiem. Moim zdaniem tubka jest zbyt twarda, bo w miarę ubywania produktu, coraz ciężej go wydobyć z opakowania. Miękka tubka sprawdziłaby się tutaj o niebo lepiej. Maseczka ma jasnozielony kolor i przyjemy, delikatny zapach. Konsystencja- hmm, niby gęsta, ale ja zdecydowanie bardziej wole gęstsze maseczki. Zdziwiło mnie także, że maseczka jest lekko tłustawa, przez co ciężko ją zmyć z twarzy, bo strasznie się rozmazuje. Jeśli chodzi o efekty, to niestety, ja ich nie widzę, a konsekwentnie zużyłam całe opakowanie tej maseczki. Skóra zaraz po zmyciu produktu z twarzy może i jest odrobinę gładsza, ale mimo wszystko już po chwili zaczyna się przetłuszczać i świecić. Zaskórniki, wypryski i rozszerzone pory- pozostały nienaruszone. Maseczka na moja skórę nie działa.

Kiedyś lubiłam...

Kiedyś ja bardzo lubiłam i namiętnie kupowałam. Nie jest droga, jest bardzo dobra, ale cholernie przy tym wszystkim niewydajna. W zasadzie gościła w mojej łazience non stop i robiłam sobie maseczkę regularnie 3x w tygodniu dopóki nie odkryłam sklepów z półproduktami kosmetycznymi, gdzie bardziej opłaca się kupić sproszkowaną glinkę i wymieszać maskę samemu.
Można to zrobić bez dodatkowych składników czy wypełniaczy, jest naturalniej i ekonomiczniej.

Samo działanie zielonej glinki uważam za zbawienne dla tłustej i i mieszanej skóry: pozwala utrzymać produkcję sebum w ryzach, matuje, oczyszcza, zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

W wersji maski Ziajii ma przyjemną konsystencję, nie spływa z twarzy, łatwo ją potem zmyć. Konsystencja raczej z tych rzadszych.

Przyjemna ale nie spełnia moich oczekiwań

Maseczka jest tania ( 6zł za 60 ml) . Po przeczytaniu opakowania liczyłam na dobre oczyszczenie, jednak trochę się zawiodłam. Po zrobieniu tej maseczki cera jest gładka i nawilżona lecz zanieczyszczenie i zaskórniki nie ulegają żadnej zmianie.

Nieszkodząca maska

Maseczka z zieloną glinką:
- bardzo przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza na skórze,
- przyjemny zapach,
- lekko nawilżająca, nie powodująca uczucia ściągania,
-daje uczucie miękkości skóry,
-zmniejsza rozszerzone pory( ale bez szału)
-nie podrażnia,
-nie zatyka porów.

Mam cerę mieszaną z tendencją do pojawiania się niespodzianek w strefie T, więc trudno mi powiedzieć czy łagodzi zmiany trądzikowe .

Podsumowując maseczka nie działa cudów ale ze względu na duża ilość plusów oraz niską cenę polecam wypróbować .
Jeśli nie znajdę lepszej za podobne pieniądze to na pewno jeszcze ją kupię.

słaba

kiepska maseczka z glinki, po kilku miesiącach stosowania nie zauważyłam żadnych zmian na mojej skórze.
do kupna skusiła mnie niewielka cena, bo maseczka koszyuje okolo 5-6 złotych.

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy

Niemiła konsystencja, ale działanie zauważalne

Konsystencja maseczki jest bardzo nieprzyjemna, posiada tak zwany syndrom "ź" - zielone i zimne. Opakowanie bardzo wadliwe, niestety u Ziaji to standard. Działa krótkotrwale, nie jakoś wybitnie, ale faktycznie, cera przez chwilę jest odświeżona, miła w dotyku, szybko zaczyna się świecić, po jakichś 2 godzinach, troszkę za długo trzeba ją trzymać na buzi, bo od 10 do 15 minut, w dzisiejszych czasach 5 minut to standard, zabiegane kobiety też chcą ładnie wyglądać:) Jeśli chodzi o pory i wypryski, maseczka minimalnie redukuje wypryski, szybciej się goją. Plusem jest miły zapach, co rzadko zdarza się w przypadku takich produktów.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający

1 opakowanie wystarcza na 2 miesiące

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań