Nuno, Maska z zieloną glinką

Nuno, Maska z zieloną glinką

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.

Zawiera:
- Glinka zielona
- Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii
- D-panthenol
Efekt nuno to redukcja sebum i `świecenia się` skóry - efekt mat.

Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

Kiedyś lubiłam...

Kiedyś ja bardzo lubiłam i namiętnie kupowałam. Nie jest droga, jest bardzo dobra, ale cholernie przy tym wszystkim niewydajna. W zasadzie gościła w mojej łazience non stop i robiłam sobie maseczkę regularnie 3x w tygodniu dopóki nie odkryłam sklepów z półproduktami kosmetycznymi, gdzie bardziej opłaca się kupić sproszkowaną glinkę i wymieszać maskę samemu.
Można to zrobić bez dodatkowych składników czy wypełniaczy, jest naturalniej i ekonomiczniej.

Samo działanie zielonej glinki uważam za zbawienne dla tłustej i i mieszanej skóry: pozwala utrzymać produkcję sebum w ryzach, matuje, oczyszcza, zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

W wersji maski Ziajii ma przyjemną konsystencję, nie spływa z twarzy, łatwo ją potem zmyć. Konsystencja raczej z tych rzadszych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405841].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna ale nie spełnia moich oczekiwań

Maseczka jest tania ( 6zł za 60 ml) . Po przeczytaniu opakowania liczyłam na dobre oczyszczenie, jednak trochę się zawiodłam. Po zrobieniu tej maseczki cera jest gładka i nawilżona lecz zanieczyszczenie i zaskórniki nie ulegają żadnej zmianie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367701].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieszkodząca maska

Maseczka z zieloną glinką:
- bardzo przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza na skórze,
- przyjemny zapach,
- lekko nawilżająca, nie powodująca uczucia ściągania,
-daje uczucie miękkości skóry,
-zmniejsza rozszerzone pory( ale bez szału)
-nie podrażnia,
-nie zatyka porów.

Mam cerę mieszaną z tendencją do pojawiania się niespodzianek w strefie T, więc trudno mi powiedzieć czy łagodzi zmiany trądzikowe .

Podsumowując maseczka nie działa cudów ale ze względu na duża ilość plusów oraz niską cenę polecam wypróbować .
Jeśli nie znajdę lepszej za podobne pieniądze to na pewno jeszcze ją kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146076].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

słaba

kiepska maseczka z glinki, po kilku miesiącach stosowania nie zauważyłam żadnych zmian na mojej skórze.
do kupna skusiła mnie niewielka cena, bo maseczka koszyuje okolo 5-6 złotych.

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077451].usefull || 0 }}% pomocna.

Niemiła konsystencja, ale działanie zauważalne

Konsystencja maseczki jest bardzo nieprzyjemna, posiada tak zwany syndrom "ź" - zielone i zimne. Opakowanie bardzo wadliwe, niestety u Ziaji to standard. Działa krótkotrwale, nie jakoś wybitnie, ale faktycznie, cera przez chwilę jest odświeżona, miła w dotyku, szybko zaczyna się świecić, po jakichś 2 godzinach, troszkę za długo trzeba ją trzymać na buzi, bo od 10 do 15 minut, w dzisiejszych czasach 5 minut to standard, zabiegane kobiety też chcą ładnie wyglądać:) Jeśli chodzi o pory i wypryski, maseczka minimalnie redukuje wypryski, szybciej się goją. Plusem jest miły zapach, co rzadko zdarza się w przypadku takich produktów.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający

1 opakowanie wystarcza na 2 miesiące

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042363].usefull || 0 }}% pomocna.

na dwóję

Albo to maska albo co? Na maskę z słabe, jakby ktoś rozrzedził produkt. Na krem niefunkcjonalne, bo barwione, ani w tym wyjśc ani spać w pościeli. Jedyna opcja to chyba nasmarować na czas chodzenia po domu i to kilka godzin, bo w czasie przeznaczonym dla maseczek (kilkanascie, kilkdziesiat minut) ten produkt nic nie zdziala. NIby pojemność duża ale działanie znikome. Lepiej za te kilka złoty kupić jakikolwiek krem.

Używam tego produktu od: zastosowałam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034223].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykła maseczka

Maseczka z zieloną glinką ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza na skórze. Nie ściąga buzi jak zasycha.
Ale nie jestem pewna czy działa. Buzia na drugi dzień może sie nie błyszczy, ale nie oczyszcza skóry tak jakbym chciała,
Maseczka jest tania, więc warto ją kupić dla samego efektu mniejszego błyszczenia, ale cudów nie zdziała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016573].usefull || 0 }}% pomocna.

średnia

Byłam w sklepie Ziaji po szampon i i jak to ja jeszcze musiałam coś kupić. Maseczka kosztowała 6 czy 7 zł.
Obawiałam się, że może trochę przesuszyć mi cerę, bo jest dedykowana cerze trądzikowej, ale nic takiego się nie stało.

Mam cerę mieszaną w stronę suchej, ale lekko przetłuszczającą się strefą T skłonną do zapychania. Trądziku nie mam, lecz przed okresem lubi mnie trochę wysypać.

*Produkt ma ładne opakowanie. Niby takie nic, ale lubię taka prostą szatę graficzną. Zamyka się na klik.

*Konsystencja przyjemna, kremowa. Zielonkawo-turkusowo podobna. Nie zastyga na buzi na kamień, więc nie ściąga cery u nie daje takiego oczyszczenia jak coś co bardziej ściąga.

*Czas podany przez producenta jest za krótki by poczuć jakiekolwiek oczyszczenie. Ja trzymą ją ok.40 min i wtedy zmywam. Cera wcale nie jest przesuszona, czy ściągnięta, a nawet minimalnie nawilżona.

*Pory są delikatnie zwężone i tyle. Nie pomaga przy zaskórnikach. U mnie bez dodatkowego peelingu i kremu z kwasem się nie obejdzie, maseczka jest tylko takim dodatkiem.

*Myślałam, że może pomoże na wypryski jak wysypało mnie przed okresem, ale kompletnie nic nie pomogła.

*Nie reguluje wydzielania sebum.

Ogólnie maseczka o bardzo delikatnym działaniu, którą trzeba przytrzymać na twarzy trochę dłużej. Niby nie podrażnia i nieprzesusza mojej kapryśnej cery, ale nie oczyszcza jakoś bardzo. Jako dodatek może być, bo sama wiele nie zdziała.

Używam tego produktu od: mies.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008733].usefull || 0 }}% pomocna.

nie działa

Ta maseczka nie pomoże ale też i nie zaszkodzi. Jej działanie jest znikome, jest po prostu za słaba, nie zmniejsza rozszerzonych porów, nie nawilża, nie redukuje zmian trądzikowych. Ale za to przyjemnie pachnie i bardzo łatwo ją zmyć z twarzy bo nie zasycha. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008010].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewielkie oczyszczenie

Ze względu na fakt, że mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej, którą łatwo zapchać, ma skłonności do wągrów i zaskorników, zielona glinka jest dla mnie produktem, bez którego ciężko mi się obejść. Od dawna byłam fanką glinek rozrabianych własnoręcznie, ale ostatnio będąc w Naturze, zdecydowałam się na zakup tego produktu, bo co tu kryć gotowa glinka w tubce jest niesamowitym ułatwieniem, kiedy nie chce mi się bawić w przesypywanie proszku.

Glinka jest w dobrej cenie, ma ładne, estetyczne opakowanie (chociaż jak dla mnie, tubka jest trochę za twarda/sztywna, przez co ciężko wycisnąć resztki produktu). Glinka ma ładny zapach, nakłada się ją z przyjemnością -może być troszkę za rzadka, ale nie jest to dla mnie większym problemem. Nie zasycha na buzi, przez co nie odczuwamy ściągnięcia, skorupy rodem z żółwi Ninja:P Nie musimy grzebać się ze zwilżaniem maski hydrolatem czy wodą termalną, żeby nie ścisnęło nam twarzy "na amen".

Glinka ma dla mnie jeden, główny minus: minimalnie oczyszcza:/ Kiedy stosuje ją zgodnie ze sposobem użycia podanym na opakowaniu (pozostawić na 10-15 min) nie robi praktycznie nic. Czuję trochę nawilżenia, leciutkie oczyszczenie, które nijak się ma do innych glinek. Żeby zauważyć jakiekolwiek działanie muszę trzymać ją zdecydowanie dłużek (30min i więcej), co znowu średnio mi się uśmiecha, bo: 1. Produkt nie zasycha, trzeba się pilnować, żeby się nie upaćkać 2. Łażenie po domu z twarzą jak Shrek wcale nie jest takie zabawne jak się wydaje (straszę koty:P). Z tego względu troszkę ciężko mi ją ocenić i sama nie wiem, czy kupię ją ponownie....Jakieś tam oczyszczenie jest, ALE nie wiem czy warto się w to bawić. Wydaje mi się, że dla cer, które naprawdę potrzebują oczyszczenia jej efekty są po prostu trochę za mizerne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997225].usefull || 0 }}% pomocna.