Róż na policzki

Róż na policzki

Dzięki zastosowaniu pokrywanych silikonem pigmentów róż do policzków Paul Sagane uzyskał niezwykle trwały i subtelny kolor. Nadaje twarzy zdrowy i zrelaksowany wygląd. Lekka konsystencja powoduje, że róż idealnie się rozprowadza pozwalając łatwo uzyskać naturalnie wyglądający kolor. Niewielka zawartość perłowych drobinek dodaje twarzy pięknego delikatnego blasku. Specjalnie zaprojektowany pędzelek z najdelikatniejszego włosia kucyka ułatwia precyzyjne wykonanie makijażu.
Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, nawet do cery tłustej. Produkt jest wodoodporny, nieperfumowany, przebadany dermatologicznie. Dostępny w pięciu kolorach.

Dla mnie idealny

Zakupiłam dwa odcienie 218 i 217. Skusiła mnie niewielka cena, próbowałam zakupić róż Puppy a pani w drogerii zaproponowała mi odpowiednik (218), byłam zachwycona efektem i jednocześnie niską ceną, więc dokupiłam jeszcze jeden odcień (217).
Mam bladą karnację i nieco obawiałam się typowego różu, by nie wyglądać jak Pierrot. Moje obawy rozwiały się tuż po zastosowaniu. Nie jest to typowy róż, pięknie wtapia się w podkład i dodaje cerze świeżości i w sposób nienachalny podkreśla i ożywia moją bladą twarz. Bardzo wydajny.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

wiosenny

Namówiła mnie na niego wizażystka, bo sama to bałabym się go nawet wypróbować. Numer 216 - Sam z siebie ma kolor barbie-landrynkowy ale okazało się, że nakłada się niezwykle delikatnie dając tylko taką świetlistą poświatkę. Dzięki temu ciężko z nim przesadzić.
Odcień na skórze to sama kwintesencja wiosny - nie myślałam, że sam róż i to taki delikatny może tak ożywić i odświerzyć buźkę.
Ma dołączony fajny pędzelek - naprawdę da radę się nim umalować co rzadko się zdarza w przypadku dołączanych do puderniczek akcesoriów. Ale w domu i tak lepiej wziąć szerszy pędzel.
Jak wszystko tej marki - bezzapachowy
Kupię ponownie- może inny kolor na inną porę roku

Używam tego produktu od: o. 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry ale bez rewelacji

Jestem pewna , ze w zeszlym roku wystawialam mu recenzję. Kupilam jasny cukierkowy róż lekko opalizujący.
Ładnie sie rozkłada na policzkachj, dając lekki polysk jednak bez widoczych drobinek. Średniotrwały , pod koniec dnia lekko ciemnieje i zmienia odcień co mi nie odpowiada. W porach s kóry zostają wtedy blyszczące drobinki a kolor pomału znika.
Bardzo wydajny i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

depilacja metody

znakomity róż

Zamówiłam róż razem z sypańcem Sagana i jestem równie zadowolona, jak z pudru :)
Mam wersję rozświetlającą, która mimo maleńkich drobinek nie robi na twarzy żarówy. Kolor jest bardzo delikatny, daje jedynie taką poświatę (czyli dokładnie tak, jak lubię). Nawet jeśli przesadzę z ilością, wystarczy rozetrzeć pędzlem do pudru i jest ok :).
Jest bardzo trwały, nie ściera się, nie tworzy smug nawet przy mniej wprawnej aplikacji, świetnie modeluje twarz, ożywia i delikatnie rozświetla. Buzia wygląda promiennie i zdrowo. Na pewno skuszę się niebawem na kolejne opakowanie, tym razem w innym kolorze.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mhm :)

Ojj zeszukałam się tego różu po licznych drogeriach aż wreszcie niedawno go dorwałam :] Czas więc wystawić ocenę.

Mialam problem z wyborem koloru, 5 to zdecydowanie za mało a ja szukałam akurat czegoś jasniutkiego. Mimo wszystko zaryzykowałam i nie żałuję. Przydymiony róż z ciepłą otoczką, nałożony tylko jedną warstwą wygląda bardzo naturalnie. Nadaje kościom policzkowym delikatny kolor, a drobinki widoczne w pudełku nie błyszczą się tandetnie a jedynie dodają twarzy blasku. Dobra trwałość i wydajność. Produkt wart swojej ceny (zapłaciłam ok 30 zł)

Opakowanie całkiem ładne- czarne, z dużym lusterkiem (!) i tradycyjnie nieprzydatnym pędzelkiem ;) Choc czasem uzywam go do ew. poprawek w ciągu dnia. Jedyne co mi dosyć przeszkadza, to napis "Xena" który kojarzy mi sie z pewnym lekarstwem nie majacym nic wspólnego z kosmetykami :P Zupelnie inaczej przecież wyglądałaby nazwa marki...

Troche mnie zapchał, ale zdążyłam sie przyzwyczaić ze tego nie przeskoczę żadnym różem, taka już moja uroda .

Świetna jakość w odpowiedniej cenie, polecam.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w tr.1

Nieodzowny

Różów, które miałam do tej pory, używałam sporadycznie. Teraz bez różu już nie wyobrażam sobie makijażu (często, nawet gdy się nie maluję, muskam nim policzki) - a to wszystko przez jego zalety:
- spore opakowanie z dużym lusterkiem, wygodne przy stosowaniu większego pędzla;
- róż drobny i lekki, dobrze nabiera się na miękki pędzel, łatwo się nakłada;
- efekt: delikatny i naturalny kolor, subtelnie ale skutecznie ożywiający twarz;
- dobra trwałość; nawet jeśli "rumieniec" w końcu powoli znika, robi to równomiernie;
- niska cena, zwłaszcza jak na tą jakość.
Na temat pędzelka się nie wypowiem, bo go nie używałam - wolę większe pędzle, którymi wystarczy raz musnąć policzek.

idealny kolor

Bardzo ładnie podkreśla policzki, ma małe drobinki, które subtelnie rozświetlają. Podoba mi sie opakowanie, z dużym lusterkiem i wygodnym pędzelkiem, chociaż ja i tak wolę używać większych :)
Kolorek idealnie dobrany do mojej jasnej cery, nawet po nałożeniu zbyt dużej ilości nie ma przerysowanego efektu. Bardziej mi przypadł do gustu niz bourjois :)Używam tego produktu od: kilkatygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego