Aquamilk, Instant Reviving Mask

Aquamilk, Instant Reviving Mask

Zawarty w tej maseczce kompleks bio-milk (mleczko kokosowe i ryżowe i kwas mlekowy) oraz mentol odżywia i wygładza skórę. Do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza w złej kondycji.

Cena: ok. 100 zł

ciemność widzę, ciemność

Zastanawiam się, jaki podukt został oceniony w pierwszej recenzji: ta maseczka ani nie jest kremowa, ani piankowa, ani sie nie wchłania, przynajmniej u mnie, no, ale na mojej cerze żadne żelowe maski się nie wchłaniają.
Ten produkt nie działał na moją cerę wogóle. Był tak delikatny, jakby go nie było. Jego działaniem miało być "natychmiastowe upiększenie i lifting skóry, która staje się tak odświeżona, jak po rozbudzającym prysznicu, i gotowa na nowy poczatek". Moja skóra była może nieco odświeżona, ale chyba owo minimalne uczucie przytłumiała wsciekłość na zakup aż tak drogiego kosmetyku. Nowy początek też nie bardzo, no bo jak, ze starą twarzą? Z informacji technicznych: maska miała niebieskawy kolor, i dość mocno chłodziła twarz, co chyba miało - w wypadku cer tak odpornych na działanie jak moja - markować akcję. W skrócie, jedyna zmianą był widok mnie samej przez kilak minut z czymś niebieskim na facjacie. Efekt utrzymywał się do zmycia (jedynie wodą).
Dowiedziałam się od wizażanki, do której trafiła, że podrażniła jej cerę - mnie nie podrażniała wcale i wogóle, ale widzę, że na drugim miejscu składu ma alcohol denat (właśnie to zauważyłam, porządkując kosmetyki wpadł mi w łapy kartonik).

Doskonała

Jeden z moich ukochanych kosmetyków.Maseczka potrafi ( przynajmniej w moim wypadku ) sprawiać cuda. Jest bardzo delikatna, nie podrażnia, nie uczula. Po dwóch tygodniach jej używania( trzy razy w tygodniu) widzę efekty. Buzia jest gładka, znikły podrażnienia.Ta maseczka wyregulowuje skórę. Nawilża suche partie i pomaga strefie T. Jest dość droga, ale dla mnie w 100% warta swojej ceny.

Super

zaznaczam od razu, że użyłam jej 3 razy (3 solidne probki). Ale wiem, że gdybym mogła sobie pozwolić finansowo, używałabym stale.
Lubię kosmetyki z dodatkiem mleka ;-)
Maseczka ma kremowo-piankową konsystencję, jak balsam z tej serii.
Ladnie uspokaja cerę, wchłania się bez zarzutu. CVera jest miękka i gładziutka.