Oriflame, Oriflame Colour, French Manicure Cream (Kremowe emalie do francuskiego manicure)

Szykowne paznokcie w wiosennym wydaniu lśnią kremowym kolorem. Do wyboru trzy nowe odcienie: Peach, Porcelain, Pink.

Bardzo fajny lakier, ładny delikatny kolor w sam raz dla kobiety w moim wieku. Ładnie się rozprowadza, szybko schnie co do trwałości to nie jet na 5+, ale 4
+, spokojnie mu moge dać

Używam tego produktu od:6 miesiecy

bardzo dobre

mam odceń brzoskwiniowy i jestem bardzo zadowolona. Nie trzyma się specjalnie długo [po 3 dniach już "coś" zaczyna się dziać i dość długo schnie jak nakładam 3 warstwy [wtedy jest kryjący-kremowy],ale reszta , to same plusy. Pierwsza warsta daje bardzo delikatny, dyskretny efekt i schnie bardzo szybko, druga oczywiście schnie troszkę dłużej i lakier wygląda jak na zdjęciu w katalogu. O 3 warstwach juz psałam i dopiero na tym "stopniu" pojawia się ten minus związany ze schnięciem [chwilę trzeba odczekać,ale i tak nie jest źle.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:na razie 1

dwa lakiery w jednym?

dwa lakiery w jednym- po nalozeniu jednej warstwy, subtelny blysk, po nalozeniu 3 warstw jak u pani w katalogu
+ faktycznie dlugotrwaly (nawewt na moich rozdwajajacych sie paznokciach)
+ bardzo ladny kolor ( ja mam Porcelain)
+ wygodny pedzelek
- trzeba uwazac, by nie zrobic smug..

Używam tego produktu od: 5 malowań :)
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mi z pierwszego nie ubyło

Oriflame tutorial 2 konwertowany

pozbyłam się go już

Nie spodobał mi się. Miałam odcień różowy, który w buteleczce wyglądał bardzo ładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pędzelka, buteleczki czy konsystencji. Jednak jest coś, co go zdyskwalifikowało - robi smugi i nie pokrywa paznokci równą warstwą - nawej jak pomalowałam 2 razy. Druga sprawa - szybko zaczął odchodzić od płytki.
Pomalowałam nim 2 razy paznokcie i poszedł do innej pudernicy :)

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

zostawia smugi

mam odcień Peach
jest trochę za rzadki, zlewa się po paznokciach, koloru praktycznie nie widać, po nałożeniu drugiej warstwy jest ciut lepiej. jeżeli chodzi o trwałość, to rzeczywiście trzyma się długo, dla mnie to było aż za długo, bo czekałam aż zacznie odpryskiwać (specjalnie dla oceny na wizażu) choć bardzo mi się nie podobał na paznokciach. zaczął odpryskiwać po 5 dniu i z radością go zmyłam.
moja koleżanka ma różowy i ten jest znacznie lepszy, może to ja miałam wadliwy produkt..

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

świetny do frencha

jestem bardzo zadowolona z tego lakieru. jest on półprzezroczysty, nie wydaje się na dłoniach żółty ani pomaranczowy -> dla mnie i mojej skóry idealny, natualny beż. paznokcie się błyszczą bardzo długo - tak jakbym dopiero je pomalowała :) jesli chodzi o trwałosc- tez jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1