Mineral Care, Mud Mask for Normal to Oily Skin (Maseczka błotna dla skóry normalnej do tłustej)

Doskonała, głęboko oczyszczająca i silnie rewitalizująca maseczka na bazie bogatego w minerały naturalnego Błota z Morza Martwego. Poprawia strukturę skóry przywracając równowagę jej funkcji, zwężając pory. Ułatwia usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, zmniejszenie zaburzeń (opuchnięć, krostek, itp.) zapewniając skórze młodszy, bardziej promienny wygląd.
Główne składniki:
- Naturalne Błoto z Morza Martwego
- Woda Mineralna z Morza Martwego

KWC!

Kupiłam tę maseczkę pod wpływem dobrych wizażowych opinii i jestem zachwycona. To była jedna z najlepszych moich kosmetycznych inwestycji. Należy jednak pamiętać, że polecana ona jest cerom normalnym lub tłustym, dla innych może być za mocna.
Maseczka rewelacyjnie oczyszcza (mam cerę mieszaną, z tendencją do wyprysków) i od kiedy ją stosuję, zauważyłam poprawę stanu mojej skóry. Podskórne gule wciąż się wprawdzie pojawiają, ale zdecydowanie rzadziej. Wcześniej używałam masek z glinką zieloną lub żółtą (Dermiki i Dermaglinu), ale w moim przypadku to właśnie błoto sprawdza się najlepiej.
Cena na pierwszy rzut oka może odstraszać, ale naprawdę warto. Zwłaszcza, że - po uwzględnieniu objętości tubki - tak naprawdę koszt jest ten sam, co w przypadku saszetek innych firm.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

spełnia oczekiwania

Bardzo ja lubie
ma idealna konsystencje, nie splywa z twarzy, łatwo ja nalozyc, nie zasycha nie tworzy skorupy, latwo ja zmyc

Ma przyjemny, delikatny zapach

zawiera mikroskopine drobinki, przy zmywaniu maseczki robie sobie delikatny masaż resztkami maski, mam wrazenie, ze te drobinki leciutko peelinguja

nie wysusza

sprawia, ze cera jest jedrna, sprezysta, ma piekny koloryt, pory sa niemal niewidoczne

Używam tego produktu od: 2 mcy

A jednak nie to

Kupiłam bo była w megapromocji i liczyłam, że przyniesie mi to co w ma opisie.
Jestem troszkę rozpuszczona moimi dotychczasowymi maseczkami i mam wysokie wymagania. Ta nie dała rady. Jest po prostu za słaba jak na moja skórę. Żadnych rewelacji po jej użyciu nie widzę i zapewne tak bedzie do końca opakowania. Zużyłam już 2/3 i czekam aż się skończy.
Co więc ona robi: oczyszcza z resztek makijażu, ale na pewno nie glębiej, choć troszkę mnie na początku po niej wysypało, ale wytrzymałam. Dalej nie było jakoś specjalnie lepiej.
Zapach przyjemny, konsystencja też lekka, wygodna, nie zasycha od razu choć dosć szybko. Zmywa się łatwo.
Ale dla mnie teraz to już za mało. Jest tyle cudownych maseczek i błotnych i glinkowych, że trzeba podwyższać poziom oczekiwań.
Raczej nie kupię ponownie, chyba, ze znowu w megapromocji, i z przeznaczeniem do całego ciała.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Cellulit mity

Super

Używam jej od wielu lat. Bardzo ładnie ujednolica koloryt, oczyszcza i przede w szystkim matuje na długo. Używam jej zawsze rano przed połozeniem makijazu. W ciagu dnia mam zwężone pory i w ygładzoną cerę. Cenię ja przede w szystkim za dobry efekt oczyszczający i matujący. Jest idealna dla osób o tłustej cerze. Nie wysusza twarzy, ale takze jej nie nawilża. Nie jest tania ale za to bardzo wydajna, nie trzeba jej kłaść grubą warstwą.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelacja wsrod maseczek

Maseczka jest rewelacyjna. Pieknie oczyszcza, ma dosc gesta konsystencje wiec nie splywa z twarzy. Polecila mi ja dermatolog i jestem jej wdzieczna. Spelnia wszystkie obiecywane zadania :)

Używam tego produktu od:pol roku