Anew Beauty, Lip Plumping Color (Szminka powiększająca usta)

Anew Beauty, Lip Plumping Color (Szminka powiększająca usta)

Pojemność 3,6 g

Szminka młodości z Kompleksem Retinex Color, dzięki któremu usta natychmiast wyglądają młodziej i są pełniejsze. Zawiera retinol i kolagen, które minimalizują linie i drobne zmarszczki. Natychmiast zwiększa poziom nawilżenia o 115% i sprawia, że usta są wydatniejsze.
Dostępna w 12 kolorach.

Cena: 34,90zł / 3,6g

blee

Kupilam ta szminke na allegro w odcieniu party pink i jest po prostu beznadziejna. Juz pomijam to ze nie trafilam z kolorem bo jest to taki brudny roz ktory zupelnie mi nie pasuje (na zdjeciu z kolorami wygladal zupelnie inaczej) Szminka ma dlugi termin waznosci mimo to sprawia wrazenie jakby byla stara.. osadza mi sie na ustach tak ze zostaja zmugi (jak marny lakier na paznokciach).Ładne opakowanie to wszystko .Cena regularna jest nie do przyjecia.

Używam tego produktu od:kilka razy pomalowalam sie
Ilość zużytych opakowań:1 wyladowalo w koszu

dla szatynek Buff !!

Posiadam odcień Party Pink (delikatny lekko różowy kolor, polecam na co dzień, pasuje do każdego makijażu)

oraz Buff - dla mnie kolor idealny. Mam ciemne włosy i śniadą cere, do tego pełne gładkie usta. Super się prezentuje.

Pomadka ma lekki nieco chemiczny zapach co mi nie przeszkadza, jest miękka, delikatnie natłuszcza, na ustach pozostawia efekt matowy, kremowy. Ku mojemu zdziwieniu jest dość trwała, eleganckie opakowanie.

Nie wiem jak szminka radzi sobie z bardzo przesuszonymi ustami.. myśle że mogłaby podkreślać skórki. Ta pomadka raczej nie kryje, lecz nadaje kolor utrzymuje odpowiedni stan nawilżenia, jasne odcienie można traktować jako pomadki ochronnej.

Za odcień Buff niskie ukłony dla Avon. Dla szatynek super.

Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie

ulubiona :)

Z reguły szminek nie używam, raczej wybieram błyszczyki, jednak ta jest wspaniała ;) Mam ją w odcieniu Shimmering Peach - boska. Kolor delikatny, bardzo naturalny, a przy tym cudownie połyskujący. Usta są miękkie, nawilżone. Zdecydowanie polecam ;)

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Jędrne miękkie usta

Kolejna bardzo porządka szminka Avon! Przed laty kupując z katalogu Avona nigdy nie wiadomo było na jaki kolor szminki się trafi ;) Zdjęcia w katalogu rozmijały się z rzeczywistymi odcieniami produktu. Ostatnio jednak znowu nabieram do nich przekonania, jest to kolejna moja szminka z Avonu i kolejny strzał w 10!
Kolor pomadki - taki jak w katalogu ;) Shimmering Peach jest naturalnym, ciepłobrzoskwiniowym odcieniem ze złotym połyskiem. Stosuję ją bez przerwy - co chwilę nakładam bo konsystencja szminki jest tak przyjemna, że aż wręcz uzależnia :)
Szminka jest mięciutka, nakłada się ją jak najlepszy parafinowy balsam do ust. Kolor jest delikatny, aczkolwiek zauważalny, ma ładny połysk w sztucznym świetle, co się nie często zdarza. Szminka pięknie wypełnia usta - nie widać suchych czy popękanych miejsc, wargi są miękkie i jędrne, wręcz regenerują się pod tą szminką. Czy szminka powiększa? Raczej nie. Ale na pewno wypełnia. Nie widać tych drobnych zmarszczek, szminka ponadto super odbija światło więc daje to bardzo ładny, naturalny efekt pełnych ust. Ja jestem zadowolona :)
Co do trwałości to jest podobnie jak ze szminkami Ultra Color Rich, jest w porządku: szminka nie ściera się szybko, aczkolwiek zjedzenia obiadu i picia nie przetrwa. Ale ten jedyny minusik Anew nadrabia zdecydowanie jakością, konsystencją i komfortem noszenia. Mam też nadzieję, że Avon wzbogaci gamę kolorystyczną tego produktu - przydałby się jakiś świeży, truskawkowy odcień czerwieni :)
Full score.

Cudowna

Szminka jest zaskakująco kremowa, nie wysusza, świetnie się rozprowadza i nie wymaga konturówki. Poza tym jest trwała i nie zchodzi szybko z ust. Konsystencja nie przypomina mi żadnej z używanych szminek, po prostu działa jak balsam do ust i nadaje piękny kolor. Używam tego produktu od: 2 lat

bardzo dobra

w mojej ocenie jest to swietnia szminka i jeśli biorąc pod uwage promocje to nawet nie droga
mam odcień party pink czyli raczej stonowany róz- łany
ale zalety tej szminki to przedewszystkim pielegnacja ust - nie wysusza, a wręcz pielegnuje - jest to zauważalne, ma miła konsystencje, łatwo i dobrze sie nakłada
nie zbiera się w kacikach ust i jest dość trwała
opakowanie typowo avonowksie, eleganckie i praktyczne
podoba mi się i napewno skusze się jeszcze na jakis odcień

Używam tego produktu od:pół roku

bardzo dobra szminka

Uyzywam tej szminki od bardzo dawna i zdecydowanie moge ja polecic:) Mam odcienie party pink(typowy jasny rózyk), sugar cane(bezowo-złoty) i shimmering peach(piekny brzoskwioniowy ciepły kolor). Szminka rewelacyjnie kryje, aby precyzyjnie pokryć usta kolorem nie potrzebujemy do tego pedzelka gdyz szminka jest niezwykle prosta w aplikacjii. Kolor utrzymuje się na ustach naprawde długo, ale mimo wszystko usta nie są wysuszone, ba nawet nawilżone:) Cieszy mnie również to że owa szminka nie uczula( a czesto mnie szminki potrafia uczulić:( ) i nie podrażnia.
Szminka nie zbiera się w zmarszckach i jesli zaczyna "zchodzic" z ust to schodzi naprawde równomiernie. Duży + za eleganckie opakowanie;) Cena naprawde przystepna -jeśli kupimy szminke na promocji (to cos chyba ok 28zł).

Używam tego produktu od:roku

... kryjąca, kremowa ...

Doskonały produkt dla kobiet, które są zwolenniczkami doskonałego pokrycia, doskonałego rozprowadzania, oraz doskonałego nawilżenia.

Jestem posiadaczką odcienia Buff, oraz próbki o odcieniu Shimmering Peach.

O ile ta pierwsza jest dość ciemna i dla jasnowłosej kobiałki (tak jak ja) nadaje się raczej na wieczorne wyjście, tak Shimmering Peach - śliczny, jasny, ciepły, perłowy odcień nadaje się na cały dzień, prawie do każdego makijażu (w ciepłym odcieniu oczywiście) Zapewne ja nabędę w najbliższym czasie.

Bardzo długo się utrzymuje na ustach. Nie zwija, nie roluje, nie zbiera się w kącikach ust.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, dodatkowo -próbki