Ziaja, Nuno, Żel myjący antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Żel myjący antybakteryjny

Żel myjący antybakteryjny do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Oczyszcza i odblokowuje pory oraz zapobiega rozwojowi bakterii. Usuwa nadmiar substancji tłuszczowych. Nie narusza warstwy ochronnej naskórka. Nie wysusza skóry. W efekcie pory są dokładnie oczyszczone, a skóra gładka i nie wysuszona.

wysuszy

Żel ma fajna konsystencję i zapach, jednak bardzo wysusza skórę. Nie pomaga przy dużych problemach, ale spokojnie da radę z małymi niedoskonałościami.

Dobry dla małych problemów

Żel nuno przeznaczony jest do skóry problematycznej, z trądzikiem. W rzeczywistości jednak sprawdzi się jedynie u osób o niewielkich problemach skórnych, szału nie robi. Poza oczyszczaniem twarzy nie działa zbyt skutecznie, mam delikatne wypryski i nieco zachamowal ich wyskakiwanie, jednak z większym trądzikiem na pewno by sobie nie poradził. Mam przetłuszczająca się cerę, dzięki zelowi moja buzia jest czysta, cały dzień :)

Najgorszy żel Ziaji

Koniecznie chciałam go wypróbować ponieważ tonik sprawdził się rewelacyjnie.
Niestety bardzo się zawiodłam. Żel nawet po kilku pompkach pozostawia wrażenie niedomycia twarzy. Nie wiem jakim cudem ma sprawdzić się do cery zanieczyszczonej. Dodam tylko, że jestem po trądziku młodzieńczym i nie mam już większych problemów z cerą

:>

Zużyłam dwie buteleczki. Pierwsza jeszcze jakoś przeleciała, nie zauważyłam pomocy ale i szkody. Po zakupie drugiej butelki zaczęłam powoli zbaczać i przestawać z niego korzystać, reszta poszła do mycia rąk.
Nie jest to produkt, który da dogłębne oczyszczenie ani uspokoi twarz.
Średni zmywak do którego nie wrócę.
Bardzo możliwe, że przy cerze mało problemowej, niewymagającej będzie jak najbardziej w porządku. Moja skóra lubi się zapychać i syczeć z niezadowoleniem..jak jakiś produkt jej nie podejdzie.

średni

Nie byłam zadowolona z tego produktu. Po użyciu moja cera się bardzo wysuszyła do tego stopnia, że skóra na czole zaczęła mi schodzić. Konsystencja jest zbyt rzadka i ciężko się nakłada. Jak uwielbiam ziaję, tak z tym żelem się nie polubiłam.

wielkie nic

Cenię produkty Ziai i gdy przyszły gorące dni i moja skóra zaczęła się przetłuszczać , a pory gwałtownie rozszerzać, postanowiłam poszukać czegoś o antybakteryjnego i ogarniającego wydzielanie sebum. Dostępność i niska cena skusiły mnie na serię nuno, z której miałam jeszcze kilka innych produktów. I każdy z tych produktów jest dla mnie totalnie obojętny i neutralny, bo działanie na mnie ma żadne - nie zrobił mi krzywdy, ale nie poprawił nic w kondycji mojej cery. Wypryski nie znikały lepiej niż zazwyczaj, pory wyglądały jak zawsze. Czasami produkt mnie przesuszał, ale zazwyczaj poza podstawowym oczyszczaniem nie robił nic.

szałwiowe oczyszczenie

nie wiem czy to działanie szałwii czy zawartych w preparacie środków myjących, ale rzeczywiście ładnie oczyszcza skórę. lekko ją ściąga, ale naprawdę leciutko. nadaje się zarówno do cer tłustych jak i suchych. wydaje mi się, że też nawilża. jeśli potrzebujecie czegoś antybakteryjnego co oczyści pory w delikatny sposób to ten żel jak najbardziej.

Za delikatny na problemy skorne

Z seria nuno jest problem. Moze jestem juz za stara na nia? Moze jest ona przeznaczona wyłącznie dla nastolatków ? Żel jest rzadki, zamknięty w butelce z cienkim dziubkiem. Delikatnie myje, zapach jest mi szczerze obojętny. Niestety, nie posiada zadnych drobinek, a wiadomo ze podczas walki z trądzikiem złuszczanie jest jedna z ważniejszych cech. Na mnie wrażenia nie zrobił, kapci z nóg nie zerwał. Moze dla dziewczynek, ktore dopiero zaczynaja swoją pielęgnacje bedzie bardziej odpowiedni.

słabe

Lubię ziaję ale ten produkt mnie rozczarował
+ cena
+ładny zapach

- wysusza skórę
- nie poprawia kondycji skóry
-nie oczyszcza
-ściąga skórę
- wodnisty przez co słabo wydajny

już mi nie potrzebny

Kiedyś używałam go do walki z wypryskami i sprawdził się tak średnio. Jest trochę wodnisty, nie zawiera wielu naturalnych składników, ma slsy. Broni go jedynie zapach i cena.

Może być

Żel jest bardzo delikatny dla skóry. W kontakcie z wodą i twarzą tworzy małą pianę, która dobrze oczyszcza twarz. Nie powoduje podrażnień. Opakowanie produktu jest średnio wygodne w aplikacji, pompka byłaby wygodniejsza. Produkt jest mało wydajny. Trzeba sporo produktu zużyć żeby oczyścić skórę.

Bardzo fajny, przyjemny żel do codziennej pielęgnacji.

Kilka lat temu gdy borykałam się z wieloma zaskórnikami i cerą mieszaną ten żel był dla mnie ideałem. To chyba pierwszy kosmetyk jaki użyłam w tamtym czasie, który pomógł mi uspokoić skórę. Ostatnio sprezentowałam go chłopakowi, który ma obecnie podobne problemy jakie ja miałam i również powoli jego cera się oczyszcza i powstaje coraz mniej wyprysków. Czasami i ja go podkradam, ma piękny zapach, fajną konsystencję i dobrze oczyszcza. Dla obecnie mojej wrażliwej cery za bardzo ściąga, ale raz na jakiś czas sprawdza się super.