Aqua Style, Żel intensywnie nawilżający

Aqua Style, Żel intensywnie nawilżający

Żel powoduje natychmiastowy wzrost nawilżenia skóry, dlatego można go stosować zamiast kremu lub dodatkowo jako hydrokompres dla bardzo suchej skóry. Efekty nawilżenia widoczne są najlepiej po odczekaniu czasu potrzebnego do całkowitego wchłonięcia kosmetyku. Wtedy właśnie zaczyna działać system MICROPATCH (technologia, która za pomocą mikropłatków, działających jak hydrokompres, inteligentnie dozuje odpowiednią ilość nawilżenia w zależności do potrzeb skóry), który odpowiada za długotrwałe, powolne, dostosowane do potrzeb skóry uwalnianie wody z warstw najgłębszych na jej powierzchnię. Żel neutralizuje szkodliwe enzymy oraz naturalnie chroni przed promieniami UV. Można go stosować również pod makijaż.
Regularne stosowanie żelu intensywnie nawilżającego serii AQUA STYLE zapewnia, że skóra jest: dogłębnie nawilżona, ochroniona przed działaniem szkodliwych enzymów i promieni UV.
Seria Aqua Style skierowana jest dla osób powyżej 20. roku życia.
W linii wykorzystane zostały: Hydrergy, algi morskie, lipomoist, witamina E, d-pantenol, alantoina, ekstrakt z rumianku.

Bardzo dobry

Szkoda, że wycofano już ten żel z produkcji, bo pewnie nie raz poratowałby mnie w ziemie. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego kosmetyku - było dla mnie dosyć dziwne, jak można używać żelu zamiast kremu :). Jednak szybko przekonałam się o wspaniałym działaniu tego żelu. Uratował on i przywrócił do normalności moją przesuszoną zimą skórę. Wspaniale nawilżał, nie pozostawiając na buzi tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

bardzo dobry

Ten żel jest mi bardzo dobrze znany. Stosuję go od pół roku a nawet ponad :) Kupiłam go w promocji razem z kremem za niecałe 10 zł. Kupiłam 2 zestawy gdyż mi odpowiada więc mam 2 opakowania z czego pierwsze już się kończy. Świetnie nawilża, relakuje buzie, sprawia że czuć tak jakby chłodek i wiaterek:) No nie wiem jak to wytłumaczyc ale to jet przyjemne uczucie:) Nawilzenie jest glebokie, kilkugodzinne spokojnie. Stosuję w okolicy oczu- dlatego jest tak bardzo wdajny:) bo zużywam małe porcje. Okolo 2x nalozylam na całą buzie i aż mi mordka zmarzła- nie ma on zadnych mentolowych dodatków- ale mimo to chłodzi i nasyca wodą :) Jest bezbawrny. Nie klei sie. Dobrze sie wchlania. Nie napina. Po aplikacji po prostu czlowiek czuje sie jakby uzyl jakiejs maseczki intensywnie nawilzajacej. Buzia jak po saunie. Sprobowac mozna- ale to bajer taki żadna silna pielegnacja, raczej dodatek :)

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 drugie czeka w kolejce