Full Potential Lips Plump and Shine

Full Potential Lips Plump and Shine

Pojemność 4,7 ml

Nowy błyszczyk Clinique. Dostępny w 10 odcieniach. Jego zadaniem jest powiększać i uwydatnić usta oraz je pielęgnować. Może powodować lekkie mrowienie (zawiera wyciąg z mięty i imbiru). Efekt trwa nawet do 6 godzin. Hypoalergiczny, bezzapachowy.

Lep na... wszystko :/

Błyszczyk niezły - ma ładne kolory, pół transparentne, w zależności ilości nałożonego błyszczyka można uzyskać efekt od lekkiego, lśniacego akcentu barwnego na ustach, do nasyconego koloru. Jest bardzo gęsty - czego nie cierpię. Jest strasznie lepiki, a ponieważ mam długie włosy kazdy najmniejszy podmuch wiatru sprawia, że usta mam oblepione włosami. Doprowadza mnie to do szału. Wprawdzie dzięki gęstej konsystencji błyszczyk długo się trzyma naustach, ale jego "kleistość" go jednak dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 4 miniaturki

oj tak

kupilam ten bluszczyk za 5,50 w wersji 2 x 1 ml czy 2 x 2 ml. rożżdżka z dwoma kolorami. super pojemnosc idealna dla mnie. mam go juz 4 miesiace i ciagle oba sa pelne. napewno kupie jeszcze raz w takiej postaci, nie lubie tych 6 czy 7 ml blyszczykow. kolory sa z drobinkami ale sa intensywne, mam taki kolr łosios i koniak i bardzo naturalnie wyglądaja na ustach. kleją sie i przy jedzeniu zostaje tylko kolor na konturze ust. ale jak dla mnie i tak super. konsystencja jet jaknajbardzie odpowienia opakowanie adne, fikusne malutkie

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego podwojnego zestawu mini

Super ekstra!

Używam błyszczyków, wygodne szybkie, łatwe w obsłudze :D
świetny błyszczyk o fajnej konsystencjina poczatku po aplikacji bardzo sie klei
usta faktycznie lekko mrowia po zastosowaniu,
mi ładnie podkreśla i optycznie powieksza usta.
usta wydaja sie trójwymiarowe :D czego nie widać np przy błyszczyku 3D bourjou
jest bezapachowy i bezsmakowy co mi odpowiada
Błyszczyk daje ładny naturalny kolor dla mnie w sam raz (lilac)
Błyszczyk jest niesamowicie gęsty, ale niesamowicie łatwo i równo się rozprowadza. Jest dość trwały - tzn. nie trwa w niezmienionym stanie, ale nawet po jakimś czasie widać uwypuklenie i połysk na ustach.
dla mnie super

Używam tego produktu od:lipiec 2009

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bardzo dobry

świetny błyszczyk o fajnej konsystencji:)na poczatku po aplikacji bardzo sie klei,ale po chwili uczucie nie jest juz takie uciązliwe:)usta faktycznie lekko mrowia po zastosowaniu,nie zauwazyłam powiekszenia niemniej jednak jestem zadowolona,bardzo fajne transparentne kolorki,bardzo ślniacy połysk,bez jakichkolwiek drobine.kabsolutnie nie wysusza ani nie podraznia:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo błyszczący

Błyszczyk jest baaardzo błyszcący co wcale znowu nie jest takie oczywiste i ładnie wygląda na ustach ale jednocześnie bardzo się klei. Jest bardzo treściwy i ciężki, za ciężki. Mój ukochany nie chce mnie całować na pożegnanie kiedy go użwam :(

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tragedia...

Ten błyszczyk to totalne nieporozumienie! Dostałam go w prezencie gwiazdkowym, ucieszyłam się bo kolor wydawał się taki jak lubie,i sadzilam po firmie clinique, ze bedzie porzadny!.
Straszliwe rozczarowanie!
Na ustach kolor robi się wstrętny, po nałożeniu na ustach jest nietrwały, roluje się, usta pieką i wyglądają strasznie jak na mrozie od niego, utrzymuje się zaledwie chwile.
Moje usta wygladaly po nim nie dosc ze tandetnie za sprawa koloru, to jeszcze jak popekane, choc sa zadbane.
Zupelnie niewarty swojej ceny, nie znalazlam zadnych plusow. Pomylka, porownalabym go do takich za 5 zl.
Uzylam go kilka razy i wiecej nie moge sie zmusic

Używam tego produktu od: nie uzywam juz!

No nie wiem...

Naczytawszy się o fantastycznych błyszczykach Clinique stwierdziłem, że może warto byłoby któryś zakupić, a ponieważ w DutyFree zauważyłem zestaw 10 miniaturek, nie wahałem się zbyt długo.

Co mógłbym o nim powiedzieć? Generalnie, jest to całkowicie zwyczajny błyszczyk, który dostałby 4 gwiazdki gdyby był produktem średniopółkowym, ale jako kosmetyk marki o wysokich aspiracjach na nie nie zasługuje.

Największą zaletą produktu są właściwości pielęgnacyjne - oczywiście nie zastąpi balsamu/masła do ust, ale po nałożeniu przyjemnie nawilża. Poza tym, wykazuje się przyzwoitą trwałością (3-4 h), schodzi równomiernie, nie lepi się, a gąbeczkowy aplikator pozwala na skuteczne nałożenie odpowiedniej ilości. Także komfort użytkowania jest zapewniony. Jednak poważne minusy to: baaardzo słaba pigmentacja (piękne kolory w opakowaniu stają się niewidoczne na ustach, a próbowałem je nakładać nawet przy wcześniejszym użyciu na wargi korektora rozświetlającego jako pazy), a także drobinki - słabo odbijają światło i przypominają raczej białawy piasek niż srebrny pył, poza tym zdarza im się zebrać nierównomiernie w jednym miejscu, co nie wygląda estetycznie.

Podsumowując, Full Potential Lips Plump and Shine nie ma wystarczającego działania pielęgnacyjnego, aby wyróżnić go pod tym względem, natomiast efekt kolorystyczny jest zdecydowanie przeciętny. Nie odradzam go, bo oczywiście są różne gusta, a ten błyszczyk nie poczynił żadnego spustoszenia na moich ustach, ale też nie polecam, bo nie bardzo widzę powód:).

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw 10 minibłyszczyków w trakcie

mocne 4+

Nie wiem jakim cudem ale uległam ostatnio kilkakrotnie marce Clinique...;)
Miałam okazję używać kiedyś tuszy i suberbalmów ale nigdy nie spoglądałam tak na serio w stronę Cliniquea bo po pierwsze zawsze wydawało mi się, że to produkty dla osób z jakimiś konkretnymi problemami, alergiami itp a ja takowych nigdy nie miałam a po drugie w łódzkich Sephorach stoiska z ich kolorówką są zazwyczaj zieją pustkami i absolutnie nie kuszą...:(
Będąc w Stanach zachwyciłam się ich wielkimi stoiskami i pełnymi szafami produktów, profesjonalną obsługą, bonusami itd:):):)
Jednym z kilku produktów po jakie sięgnęłam jest właśnie full potential gloss. Produkt bardzo udany, bezzapachowy i bezsmakowy. Kleisty ale dzięki temu dłużej pozostaje na ustach. Wybrałam kolor 26 crushed opal, delikatny rozbielony różo-beż z bardzo delikatnymi drobinami. Czuję lekkie mrowienie ale nie jest to jakieś uporczywe lub natrętne szczypanie. Czy powiększa usta?? nie wiem, nie zauważyłam, moje są raczej przeciętnych rozmiarów, poza tym przede wszystkim oczekuję od błyszczyka trwałości i koloru lekko rozbielającego kolor moich ust.
Odejmuję w zasadzie pół* za trwałość opakowania które już po kilku dniach wyglądało jak psu z gardła...powycierane napisy i porysowane okrutnie. Jeszcze nie spotkałam się z tak kiepską oprawą tak dobrego kosmetyku, a próbowałam już wielu wysokopółkowych produktów.
Używam tego produktu od:1 mc

średni

Cóż liczyłam na więcej. Po pierwsze nie powiększa a na to przede wszystkim liczyłam. Wybór w kolorach też kiepski, w końcu zdecydowałam się na 07 . Plusy to faktycznie nie złe nawilżenie i piękne lustro na ustach. Jak za tą cenne to uważam że szereg o wiele tańszych błyszczyków spisywało się pod względem wyglądu o wiele lepiej . Aczkolwiek jeśli chodzi o działanie pielęgnujące to jest to dla moich wiecznie przesuszonych ust naprawdę dobry środek.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

OK

Mam kolor 08 Play-Full-Plump, który na ustach wygląda jak bezbarwny. Błyszczyk jest prawie bezzapachowy, gęsty, trwały i klejący (to akurat nie przeszkadza mi bardzo w błyszczykach). Można dzięki niemu uzyskać efekt gładkich, "polakierowanych" ust. Nie odczuwam nawet najmniejszego mrowienia, nie zauważyłam też powiększenia ust, ale na tym akurat mi specjalnie nie zależało. Ogólnie jestem na tak :).

dla mnie super

Bardzo fajny kosmetyk. Na co dzień do pracy preferuję błyszczyk w tubce ale w domu jak robię makijaż to chętniej korzystam z tego nakładanego gąbeczką.
Błyszczyk daje ładny naturalny kolor dla mnie w sam raz. Osobiście lubię taką treściwszą konsystencję, dzięki niej błyszczyk długo się trzyma ale do całowania się faktycznie nie nadaje :). Nie lubię kredek ani błyszczków z zapachem ( zawsze coś jest z nim nie tak) wiec odpowiada mi, że kosmetyk jest bezzapachowy :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Krótko i na temat.

Piękny efekt. Usta powiększone, można je tylko delikatnie podkreślić albo osiągnąć efekt lustra. Bardzo efektowny.

Klei się niemiłosiernie :)

Ja stosuję cienko i minimalnie i wtedy nawet kleistość da się znieść. Do całowania się nie nadaje :)