Advanced Cuticle Repair (Pielęgnacyjny preparat do paznokci i naskórka)

Advanced Cuticle Repair (Pielęgnacyjny preparat do paznokci i naskórka)

Natychmiast pielęgnuje i wzmacnia suche, popękane paznokcie oraz naskórek. Wzmacnia je dzięki zawartości retinolu i witamin A i E. Rewolucyjna formuła zapewnia elastyczność oraz odpowiednią wilgotność płytce paznokcia i naskórkowi.

Cena: ok. 40zł

in plus!!!

Dla mnie to najlepszy olejek do paznokci jaki miałam-posmarowane nim na noc (dodatkowo go jeszcze porządnie w nie wmasowuję) rano wyglądają dużo lepiej, sa nawilżone, bielsze i po kilku dniach takiego stosowania(ok. tygodnia) wyraźnie odzyskują formę :) Nie znaczy to, że całkowicie przestają się kruszyć, czy w moim przypadku rozdwajać, ale nie są z pewnościa tak wysuszone i wyglądają ładniej. Spełnia to moje wymagania, jesli chodzi o produkty tego typu.O dziwo lepiej działa na moje paznokcie niż skórki, do nich wolę dobry krem. Ale i tak z efektów jestem zadowolona :)Poza tym, ponieważ jest to olejek, jest niesamowicie wydajny :)

Dziwne...

Bardzo dziwny kosmetyk. Daje szybki, ale szalenie krótko trwający efekt. Paznokcie, gdy się posmaruje je preparatem zyskują natychmiast. Natomiast po zmyciu wracają do stanu wcześniejszego. Nie polecam. To nie to.