Avon, Anew, Platinum, Define and Contour Day Cream SPF 25 UVA/UVB (Krem na dzień modelujący kontury twarzy)

- krem modelujący kontury twarzy z filtrem ochronnym SPF 25
- wzmacnia strukturę skóry i nadaje jej sprężystość
- krem na dzień wygładzający głębokie zmarszczki
- wyrównuje koloryt, koi i przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia
- idealny dla kobiet 55+

Krem na dzień modelujący kontury twarzy SPF 25 przywróci Twojej twarzy zdrowy wygląd i młodzieńczy kontur. Kosmetyk został opracowany w oparciu o innowacyjną technologię Paxillium stymulującą produkcję kolagenu. Zawarte w formule kremu składniki wzmacniają strukturę skóry i poprawiają jej elastyczność. Cera staje się sprężysta, a głębokie zmarszczki zredukowane i wygładzone.

80% kobiet potwierdziło, że skóra ich twarzy odzyskała młodzieńczy wygląd już po 4 tygodniach stosowania kremu*.

Ten modelujący krem Avon przyczynia się również do zwiększenia poziomu nawilżenia skóry i wyrównuje jej koloryt. Krem na dzień modelujący kontury twarzy zapewni Ci także ochronę przed słońcem, dzięki zawartemu w nim filtrowi SPF 25 UVA/UVB. Kosmetyk posiada jedwabiście gładką formułę i błyskawicznie się wchłania.

Krem może być stosowany przez osoby w różnym wieku, jednak szczególnie polecany jest paniom po 55 roku życia.

na dzień
SPF 15 – 30
Wiek
50+

Jest całkiem ok

Próbkę otrzymałam w gratisie, krem ma bardzo ładny zapach i starcza na kilka razy. Krem nawilżył mi skórę i jak by mniej było widać zmarszczki. Jestem bardzo zadowolona i napewno kupię taki krem za jakiś czas.

Kupiony w: U konsultantki

Sprawdza się

Krem podbił serce mojej mamy. Stosuje to już od pewnego czasu i jest zadowolona z efektów. Ja również zauważyłam że jej cera jest bardziej nawilżona i wygładzona.

Innowacyjna formuła

Dzięki ANEW skóra stała się sprężysta a zmarszczki delikatnie zredukowane, skóra nabrała blasku jednocześnie wyrównując jej koloryt. Wyróżnia się kremową konsystencja i delikatnym zapachem w eleganckim opakowaniu. Typ skóry dojrzała, słabo nawilżona z widocznymi zmarsczami.

Kilka lat mniej

Krem na dzień już po kilku dniach przywraca naszej skórze promienność. Z czasem staje się ona coraz bardziej wygładzona i po prostu odmłodzona. Zmarszczki wydają się być wypełnione i przez to mniej widoczne.

Platinum na dzień

Krem ma bardzo przyjazną kremową konsystencję i delikatny zapach. Jest bardzo wydajny. Efekty aplikacji widać już po kilku dniach. Skóra jest wyraźnie bardziej napięta i pełna blasku.

Moja Mama jest na tak :)

Konsystencja delikatna, kremowa, nia za żadka. Zapach kremu przyjemny, delikatny, nie chemiczny. Opakowanie eleganckie, minimalistyczne, ładnie dobrana kolorystyka przy dwóch wersjach, na dzień/noc. Typ skóry mamy; dojrzała, ze zmarszczkami, wymagająca odżywienia, nawilżenia, ujędrnienia. Produkt spełnia określone wymagania, wydajny i dostępny w dobrej cenie.

Perełka wśród kremów

Mam cerę wrażliwą ,suchą,zmęczoną,z widocznymi zmarszczkami i pozbawioną jędrności.Raczej taką miałam,dokąd nie zaczęłam używać tego kremu.Już po dwóch tygodniach stosowania moja cera nabrała blasku,sprężystości,zmarszczki zredukowane i wygładzone.Skóra świetnie nawilżona,a do tego wyrównany kontur twarzy.Jak dla mnie ten krem to strzał w dziesiątkę.Ma taką przyjemną konsystencję,fajnie się rozprowadza,szybko wchłania i przyjemnie pachnie.Praktyczne wygodne opakowanie.Wystarcza na długo.Polecam.

Przyjemność dla cery

Krem na dzień modelujący kontury twarzy od Avon to krem, który spełnia oczekiwania nawet wybrednej cery. Krem zapakowany jest w kartonowe opakowanie, ma szklany słoiczek, który jest przyjemny dla oka. Krem nie jest testowany na zwierzętach za co duży plus. Kosmetyk ma przyjemny zapach, a konsystencję kremową. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy co bardzo mi się podoba. Już po dwóch dniach zauważyłam wyraźne efekty. Skóra jest wygładzona, miękka w dotyku, nie podrażnia skóry. Krem sprawdza się podczas porannej pielęgnacji.

W SŁUŻBIE MŁODOŚCI

KREM AVON ANEW NA DZIEŃ ZOSTAŁ STWORZONY Z MYŚLĄ O MOJEJ DOJRZAŁEJ SKÓRZE.ZOSTAŁA ONA INTENSYWNIE ODŻYWIONA,ODZYSKAŁA WITALNOŚĆ,NATURALNY BLASK ORAZ PROMIENNY WYGLĄD.TO SEKRET MOJEGO MŁODEGO WYGLĄDU NA DŁUŻEJ.NIE POWODUJE PODRAŻNIEŃ,SZYBKO SIĘ WCHŁANIA,OFERUJE DOSKONAŁĄ PIELĘGNACJE MOJEJ SKÓRY.KREM NIE DAJE UCZUCIA CIĘŻKOŚCI,IDEALNIE DOPASOWUJE SIĘ DO MOJEJ SKÓRY.POLECAM,SPRAWDZIŁAM,BĘDĘ STOSOWAŁA.

Dobry krem ale bez szału

Moja cera; Dojrzała, wrażliwa, sucha, potrzebująca nawilżenia.
Opakowanie: Bardzo ładny, elegancki, szklany słoiczek w jasno fioletowym kolorze ze srebrno-fioletową nakrętką.
Konsystencja; Lekko tłusta w białym kolorze o przyjemnym, delikatnym, kwiatowym zapachu.
Bardzo dobrze się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy i dekoltu. Trzeba chwilkę odczekać aby się wchłoną. Mam dość głębokie zmarszczki, po dwóch tygodniach stosowania nie zauważyłam aby się widocznie zredukowały. Jednak moja cera jest intensywnie nawilżona, gładsza i troszkę bardziej napięta. Duży plus za ochronę przed słońcem w postaci filtru SPF 25.
Nie podrażnia cery wrażliwej, chociaż po pierwszym użyciu poczułam lekkie szczypanie, zdarzyło się to tylko ten jeden raz.
Jest bardzo wydajny po dwóch tygodniach systematycznego stosowania zużyłam ¼ słoiczka.
Podsumowując; nie oczekiwałam cudów od kremu więc raczej spełnił moje oczekiwania. Obiecanych widocznych już po dwóch dniach efektów stosowania kremu nie zauważyłam. Ale po dwóch tygodniach krem zdecydowanie wygładził skórę, delikatnie ją ujędrnił, teraz jest bardziej promienna.
Znam kilka lepszych kosmetyków anti-ageing, więc raczej do niego nie wrócę.

Avon Anew Platinum na dzień. testowanie

Przykuwające oko opakowanie sprawia, że mamy do czynienia z dobrym jakościowo produktem i tak też rzeczywiście jest. Odpowiednia konsystencja sprawia, że krem jest wydajny i szybko się wchłania. W moim przypadku efekty odmładzające jak i pielęgnujące widoczne po 3-4dniach, kremy nie wywołały żadnych podrażnień czy uczuleń. Śmiało mogę polecić bo warto po nie sięgnąć.

Krem spełnia moje oczekiwania

Testowałam krem Anew Avon Platinum Dat Lifting Cream. Jestem zadowolona z produktu. Krem ma przyjemną konsystencję, jest umiarkowanie gęsty, zostawia nieznacznie tłustą warstewkę na twarzy. Po użyciu dobrze się rozprowadza podkład na twarzy. Zapach nie jest wyczuwalny, co według mnie jest zaletą. Opakowanie jest szklane i zgrabne. Po użyciu zauważyłam znacznie lepsze nawilżenie skóry. Cera jest ujędrniona i przyjemna w dotyku.