Aksamitne Dłonie, Wygładzająco - nawilżający eliksir do rąk i paznokci

Aksamitne Dłonie, Wygładzająco - nawilżający eliksir do rąk i paznokci

Kremowy eliksir wygładzający do rąk i paznokci szybko przywraca kondycję suchym, szorstkim i popękanym dłoniom.

Dzięki unikalnej formule bogatej w ekstrakty roślinne, krem otula dłonie jak delikatna kołderka, która na długo chroni skórę rąk przed czynnikami zewnętrznymi (słońcem, wiatrem, niską temperaturą, chlorowaną wodą), pozostawiając ją miękką, gładką i dobrze nawilżoną.

Słaby

Bardzo słaby krem. Praktycznie nie nawilża, nie wygładza, nie regeneruje. Pachnie znośnie, dość szybko się wchłania, ale niestety na tym koniec jego plusów.

Zadowalający

Lubię kosmetyki Eveline. Często po nie sięgam, bo mają kuszące ceny i nieźle współpracują z moją skórą. Z tej serii stosowałam również "Niewidzialne rękawiczki", ale ten bardziej przypadł mi do gustu :)

+Nawilżenie. Lubię, kiedy moje dłonie są mięciutkie i delikatne, ale nie za często zdarza mi się je smarować. Przyczyną jest to, że nie lubię, kiedy moje dłonie są tłuste od kremu. Czuję się wtedy niekomfortowo. Kremy sprawiają, że czuję jakbym miała brudne rączki :)
Najczęściej używam kremu przed spaniem, kiedy wiem, że już nie będę robić i nie muszę czekać aż krem wsiąknie.

+Wygładzenie. Po zaaplikowaniu dłonie są bardzo miłe w dotyku. Mięciutkie jak u dziecka :)

+ Zapach. Dość przyjemny. Mnie nie przeszkadza.

+ Dostępność.

+ Cena.

+ Duża pojemność. 100ml jak na krem do rąk, to dość sporo, więc u mnie jest mega wydajny.

+ Konsystencja. Bardzo fajnie się rozprowadza. Sama przyjemność :)

- Opakowanie. Ciężko się go otwiera. Szczególnie, kiedy otwieramy go po raz pierwszy. Z kolei po wielu zastosowaniach nakrętka się zepsuła i nie domykała.

Podsumowując.
Dobry produkt w niskiej cenie. Polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok 3

nigdy więcej

jak dla mnie krem ten to kompletny niewypał niby spełnia swoje zadanie i nawilża i regeneruje skórę to uczucie lepkosći które pozostaje na dłoniach nigdy więcej nie zagości w mojej kosmetyczce!!

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1całe

dzienny smoky eyes

Najlepszy

Zapach, konsystencja, działanie - wszystko mi odpowiada, i na długo zaspokaja potrzeby skóry na moich dłoniach. Mam niestety problem z kremami do rąk - spora ilość mnie uczula, tak więc długo omijałam takie specyfiki. Kobiety lubią częstować się wzajemnie takimi specyfikami. Nie wiedząc w czym tkwi problem, dawałam się skusić, po czym męczyłam się ze schodzącym naskórkiem na rękach. Kolejna warstwa obcego kremu, i kolejna warstwa schodzącego naskórka. Problem więc nasilał się, póki trafiłam na Eveline Aksamitne dłonie - po nim (jak po nie licznym) nie było żadnych problemów, skóra była nawilżona, mięciutka, przyjemna. Wyglądała delikatnie, aksamitnie (jak zapewnia producent). Jestem w stu procentach zadowoloną klientką! Nie wiedziałam, że krem do rąk może robić taką różnicę, do momentu wypróbowania tego konkretnego, który pozwala mi cieszyć się pięknymi dłońmi. Dobrze dba również na skórę wokół paznokci - odżywia ją i zmiękcza. W moim odczuciu, firma ta ma bardzo dobre produkty do dłoni - pielęgnacja moich stała się przyjemnością, a nie badaniem co znowu jest nie tak.

Idealny :)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

czegoś brakuje

Nie będzie to moje kwc, ponieważ nie odpowiada mi zapach oraz powłoka którą ten \'eliksir\' zostawia na skórze. Skusiła mnie moc ekstraktów w składzie i 10% mocznika. Podłużne rowki w paznokciach i rozwarstwianie płytki stały się moją zmorą. Potrzebowałam czegoś ochronnego pod jednorazowe rękawiczki w których pracuje przez większość godzin. Sprawdzał się, ale potrzebuje kremu znacznie mocniejszego, oraz pozostawiajacego mniej śliską powłokę na skórze, a bardziej treściwszą i tłustą. Ogólnie tani, polski produkt z dobrym składem.
Obecnie jednak wspomagam się maścią z wit A i szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

GODNY POLECENIA.

Krem jest faktycznie bardzo dobry. Myślę, że nie ma się do czego przyczepić, bo spełnia wszystkie obietnice producenta. Bez dwóch zdań wygładza i nawilża, pozostawia skórę dłoni mięciutką i zabezpieczoną przed czynnikami zewnętrznymi. Ma bardzo fajną konsystencję, taką akurat ani za lekka ani za gęsta, dobrze się wchłania i rozprowadza. Ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. A do tego wszystkiego jeszcze dochodzi niska cena. Nic, tylko kupować :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Lekki i przyjemny ;)

Używam tego kremu od kilku lat (około 6 lat) z przerwami, zawsze chętnie do niego wracam ;) Krem bardzo dobrze radzi sobie z suchą skórą, odżywia ją i regeneruje. Przy tym dość długo utrzymuje się na dłoniach. Smaruję zwykle dłonie tylko rano i wieczorem przed pójściem spać (bez używania dodatkowo bawełnianych rękawiczek). Aplikacja jest bardzo przyjemna, konsystencja jest odpowiednia, nie rozlewa się, ale nie jest też zbyt gęsta. Łatwo się nakłada krem na dłonie i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy ;)
Jednak uważam, że przy bardziej problemowych dłoniach krem ten może nie podołać, np. przy mocno popękanej i spierzchniętej skórze dłoni. W moim przypadku, przy normalnej skórze dłoni z lekka tendencją do suchość krem spisuje się doskonale :) Cena przy takim działaniu jest naprawdę niska, więc jak najbardziej polecam :)

Plusy:
- dobrze nawilża skórę dłoni
- skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi, np. wiatrem
- pozostawia dłonie aksamitnie gładkie i miękkie
- wydajny, nie trzeba go wielokrotnie aplikować na skórę
- przyjemny, delikatny zapach
- wygodne i praktyczne opakowanie, bez problemu możemy wycisnąć tyle kremu ile chcemy
- niska cena

Minusy:
- krem może nie podołać mocno popękanej i spierzchniętej skórze (jednak przy skórze normalnej i suchej spokojnie da radę )

Bardzo polecam ten produkt ! :)

Podsumowując, fantastyczny krem ze świetnym składem w doskonałej cenie. Mój hit!

Mam bardzo delikatną skórę dłoni i już pierwsze jesienne przymrozki ją strasznie wysuszają...
Od zawsze byłam zmuszona używać regularnie kremów do rąk, nosić je przy sobie, bo tylko natłuszczały, a więc po każdym umyciu rąk musiałam nakładać nową warstwę. Niektóre były zbyt tłuste, inne zbyt lepkie. Nie mogłam znaleźć ideału.

Na szczęście rok temu koleżanka poleciła mi ten krem. Jak go kupiłam rok temu to już miał zmienioną formułę (taką jaka jest wciąż dostępna w sklepach), a mianowicie z 10% stężeniem mocznika, który w takim stężeniu działa baaardzo zmiękczająco i nawilżająco. I w obecnym składzie jest wymieniony już na 3 (!!!) miejscu, zaraz po wodzie i glicerynie.

Krem stosowany przeze mnie regularnie na noc i przy bardziej surowej pogodzie (wiatr, przymrozki, bardzo niska temperatura) po roku poprawił niesamowicie kondycję mojej skóry dłoni.

Teraz stosuje go tylko na noc, kładąc grubą warstwę, a w ciągu dnia tylko przy niskich temperaturach i dużym wietrze. Świetnie sprawdza się również jako krem po depilacji, uniemożliwiając wrastanie włosków. Ma bardzo przyjemną konsystencję i zapach.

cudotwórca

Moje dłonie przechodzą koszmar dość regularnie, ja wraz z nimi. Na jesień robią się przerażająco suche, szorstkie, nie sposób ich nawilżyć. Kupowałam różne kremy, z ziaji, neutrogeny... Żaden nie został ze mną na dłużej.
Na ten trafiłam chyba w zeszłym roku, kupiłam i się zachwyciłam.
Jak dla mnie gęsta konsystencja jest plusem. Nic mi się nie klei, po chwili dłonie są suche (ale nie wysuszone). Nawilża, zmiękcza.
W rossmannie można go dostać za około 4 zł, wydaje mi się, że pierwszy raz kupiłam go za ponad 2 zł.
Jest wydajny, zapach nie drażni, opakowanie jest wygodne.
Chyba nie widzę minusów.
Odstawiłam go na rok, bo w lecie nie potrzebuję jakoś specjalnie nawilżać dłoni. Tej jesieni szukałam innych, nie wiem po co. Chyba zapomniałam jaka byłam z niego zadowolona. Na szczęście bez dłuższego namysłu zgarnęłam go z półki sklepowej i znów się zachwyciłam, bo dobre wspomnienia wróciły ;)
Zaznaczę, że teraz opakowanie jest trochę zmienione, subtelnie, ale bardziej mi się podoba. Nie wiem na ile formuła została zmieniona, bo w sumie w tej pierwszej wersji nie miałam, a w składu nawet nie chce mi się porównywać.
W każdym razie produkt nie jest testowany na zwierzętach ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie liczyłam ;) wolę cieszyć się i korzystać

niestety nie

Moje dłonie nie są specjalnie problematyczne, ale lubię czuć ich wygładzenie i nawilżenie. Niestety ten krem nie jest dla mnie. Krem jest bardzo ciężki, ręcę się kleją, zostawia nieprzyjemny film na dłoniach. Ma gęstą konsystencję, którą rozprowadzić na dłoniach graniczy z cudem, nie mogę z tym wytrzymać.
Fakt, kiedy krem w końcu się jako-tako wchłonie dłonie są gładkie i w miarę nawilżone, ale szczerze mówiąc znam o wiele lepsze kremy do rąk.
Ten całkowicie odpada.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

Świetny

Plusy:
:) wygładza
:) bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę dłoni
:) koi i łagodzi podrażnienia
:) zabezpiecza przed zimnym wiatrem itp.
:) łatwo się rozprowadza
:) wydajny
:) przyjemnie pachnie
:) ma wygodne opakowanie
:) cena

Minusy:
:( gdyby troszkę mocniej nawilżał byłby moi nr 1.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Tylko ten

Genialny produkt. Szybko, skutecznie nawilża, odżywia skórę dłoni bez względu na stan jej zniszczenia (np. po wielkich, domowych porządkach, godzinach w kuchni).
Świetny w pracy przy dokumentach, bo ekspresowo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Ładnie pachnie, jest wydajny, nie jest przy tym drogi. Próbowałam wielu, nie znalazłam lepszego. Oby taki pozostał na zawsze :)

Używam tego produktu od: z 4 lata
Ilość zużytych opakowań: z 10