Nivea Baby, Mleczko pielęgnacyjne hipoalergiczne

Nivea Baby, Mleczko pielęgnacyjne hipoalergiczne

Mleczko pielęgnacyjne przeznaczone jest do suchej skóry i szczególnie wrażliwej. Zawiera olejki pielęgnacyjne które idealnie nawilżają skórę zapewniając jej długotrwałą ochronę przed wysuszeniem oraz pantenol o działaniu pielęgnacyjnym i łagodzącym.
- mleczko posiada bardzo delikatną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza na skórze i szybko wchłania.
- nie zawiera barwników i alkoholu
- zawiera składniki przyjazne dla skóry niemowląt
- produkt przebadany dermatologicznie i klinicznie
- posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone, Octyldodecanol, Cera Microcristallina, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Maris Sal, Panthenol, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Lanolin Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum

Cena: ok. 12zł / 200ml

Bardzo dobre

Mam dość suchą skórę, ale to mleczko przypadło mi do gustu.

Plusy:
+bezzapachowe
+nawilża
+nie podrażnia
+nie uczula
+pozostawia nietłustą, ale wyraźnie nawilżoną skórę

Minusy:
-mało wydajne

Ogólnie oceniam je bardzo pozytywnie i zapewne skuszę się jeszcze na nie, nie jeden raz. Polecam

Nie uczula

Przede wszystkim nie uczula wrażliwej skóry mojej córeczki. Dobrze się wchłania, faktycznie nawilża. Nie zatyka porów, jak w przypadku oliwki.
Polecam szczególnie latem!
Przez pewien okres przestałam go używać i od razu było widać różnicę.

Używam tego produktu od: ponad roku

dobry ale znam lepsze

od jakis 2 lat przerzucilam sie na balsamy, a w sumie glownie mleczka, dla dzieci bo zdecydowanie lepiej nawilzaja, swietnie sie wchlaniaja i sa zazwyczaj hipoalergiczne dzieki czemu nie uczulaja. To kupilam wyjezdzajac na ferie zimowe, tylko dlatego ze moj ulubiony J&J sie wlasnie konczyl, a w sklepie byly same duze wersje J&J, wiec postanowilam kupic to mleczko. Oto jego plusy:
- dosc szybko sie wchlania
- mimo ze opakowanie moze wydac sie niewielkie to wystarcza on na naprawde dlugo
- zapach ma przyjemny, taki lekki i delikatny
- nie walkuje sie ani nic z tych rzeczy
- poreczne opakowanie(chcoc czasem trzeba nim mocno wstrzasnac aby otrzymac zawartosc), niewielkie opakowanie, latwo go upchnac w bagazu :-)
Minusy:
- J&J pzyzwyczail mnie do lepszego nawilzenia skory, co wcale nie znaczy ze ten nie nawilza, tylko moglby bardziej ;-)
- ma konsystencje bardziej balsamu niz mleczka ale to rzecz gustu ;-)

Nie kupie go tylko dlatego ze wole JJ ;-)

Używam tego produktu od: 2miesiecy

Manicure - glitter nails

Jak to Nivea Baby zawsze dobry

Same plusy. Przyjemna konsystencja, łatwo sie rozprowadza, szybko wchłania. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina a juz posmarowane jest pół ciałka bobasa. Nie uczula, doskonale nawilza, nie natłuszcza. Obecne opakowanie używam juz 2 m-ce i wcale nie ma zamiaru sie skoczyc :)

Ilość zużytych opakowań: dwa