Sephora, Sephora Face, Gommage & Masque (Peeling i maseczka do skóry normalnej)

Sephora, Sephora Face, Gommage & Masque (Peeling i maseczka do skóry normalnej)

Innowacyjne połączenie dwóch kosmetyków jednocześnie - peelingu i maseczki - oczyszcza i wygładza twarz, usuwając obumarłe komórki, ujędrnia, nawilża i koi podrażnioną skórę. Twarz ma jednolity koloryt, jest rozświetlona.

Należy stosować 1-2 razy w tygodniu - jako maseczkę, peeling, lub jednoczesnie dwa w jednym.

Są równiż wersje dla skóry suchej oraz mieszanej i tłustej.

Skład: Aqua, Cellulose, Trioctanoin, Cetyl Alkohol, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Jojoba Oil, Polyethylene, Pentylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stereate, PEG-100 Stereate, Butyrospermum ParkiiFruit ( shea butter), PEG-5 Pentaerythrityl Ether, panthenol, 1,2 Hexanediol, caprylyl Glycol, Acrylates, Parfm, Glycine Soja Sterols, Tocopherol, tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate ,Blue 1, Red 33

Cena: ok. 24zł / 50ml

Bardzo dobry kosmetyk.

+ nie podrażnia mojej naczynkowej cery, mimo iż jest to peeling mechaniczny (drobinki są niewielkie)
+ faktycznie rozświetla cerę, skóra wygląda świeżo, jest gładka i przyjemna w dotyku
+ wiem, że to dziwne, ale odkąd zaczęłam używać tego kosmetyku to mam mniej niespodzianek w postaci pryszczy :)
+ świetne połączenie dwóch kosmetyków: peelingu i maseczki, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce w łazience
+ produkt nie zastyga na twarzy na "kamień", z czym spotkałam się w przypadku innych maseczek (np. z glinki); skóra nie jest ściągnięta także po umyciu

Minusów jak na razie nie widzę i mam nadzieję nigdy się ich nie dopatrzyć :) Produkt spisuje się świetnie.
W linku zdjęcie opakowania produktu, gdyż różni się ono od tego dodanego na wizażu - pewnie jest nowsza wersja: http://4.bp.blogspot.com/_aPhsb4aftj4/TS8jYzx_thI/AAAAAAAABCA/Hj_Miiwg1lM/s1600/Sephora+Collection+Double+Duty+Exfoliator+and+Mask.jpg

W porządku!

Właśnie zaczynam 2gie opakowanie, więc mogę z czystym sercem ocenić ten produkt. Kosmetyk ten stosuję tylko jako peeling, nie oceniam jego właściwości jako maseczki.

Peeling jest naprawdę dobry. Ma dosyć delikatne drobinki, które nie podrażniają mojej wrażliwej cery. Nie ma po nim uczucia ściągnięcia, pieczenia [czyżby leciutko nawilżał], nie ma tez oznak pozapychania porów [ja po co niektórych peelingach dostawałam wysypu krostek]. Skóra jest świeża, rozświetlona, dobrze sprawdza się w roli "wyrównywacza" odcienia skóry jeśli stosujecie bronzery czy samoopalacze na twarz:) Polecam, dobra jakość za niewygórowaną cenę!

Używam tego produktu od:4 mcy
Ilość zużytych opakowań:1 całe, 2gie rozpoczęte, będą następne

Całkiem, całkiem ...

Produkt ciekawy, pierwszy raz natknęłam się na taką formę: peeling z maseczką w jednym. Używam tego tak: nakładam na umytą twarz, leciutko rozmasowuję, pozostawiam do wchłonięcia maseczki, potem jeszcze raz masuję. Mimo tego, że ma dość wyczuwalne drobinki ścierające, nie podrażnił mi mojej wrażliwej cery :) Fajnie. Muszę przyznać, że po użyciu cera jest gładka, nawilżona i lekko zaróżowiona.

Jak makijażem powiększyć usta

ciekawa

Prawdę mówiąc - ciekawi mnie maseczko-peeling z Clinique, seria Total Turnaround...ale moja ciekawośc nie sięga tak głęboko do mojej kieszeni ;) Dlatego gdy spotkałam cos podobnego w Sephorze - skusiłam sie...
Niebieski kolorek, dośc gęsta konsystencja ze spora ilością drobinek ściernych, delikakatny zapach...Prawde mówiąc - nie domysliłabym sie, ze to również maseczka! Stosuję zgodnie z zaleceniami - czyli dość grubą warstwę kosmetyku pozostawiam na ok 10 minut, potem zwilżam wodą i ścieram twarz. Spora część maski sie wchłania, drobiny rozpuszczaja sie podczas peelingu. Twarz jest wygładzona, mam nadzieje, że z maseczki równiez korzysta :) Nie podrażnia, dośc łatwo można spłukac resztki.
Ogólnie - przyzwoity kosmetyk. Nie zachwycił mnie na tyle, bym dodała *, ale tego nie wykluczam. Wydajnośc i cena dobra.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1