Eucerin, Feuchtigkeitspflege Hydro-Balance (Krem nawilżający Hydro-Balance)

Eucerin, Feuchtigkeitspflege Hydro-Balance (Krem nawilżający Hydro-Balance)

Krem nawilżający Hydro-Balance intensywnie nawilża skórę, dzięki zawartości Hydro-Alaniny utrzymuje właściwy poziom nawilżenia wrażliwej skóry przez 24 h. Szybko się wchłania, idealny jako podkład pod makijaż. Nie zawiera substancji zapachowych. Sprawia, że cera staje się gładka i elastyczna.
Badania naukowe, przeprowadzone na grupie 28 kobiet, potwierdzają znaczący wzrost poziomu nawilżenia skóry już po 7 dniach stosowania kremu.

swietny

mam juz drugi słoiczek tego kremu. jest swietny, buzia jest po nim gladka, nawilzona ale nie tlusta. sporo korzystam z solarium dlatego nawilzenie i nawodnienie cery to dla mnie podstawa. uzaleznilam sie chyba od niego, juz pewnie zawsze bede jego fanką:) uzywam go w komplecie z serum z oriflame - serum spa. dzieki temu duecikowi mam sprezystą, nawilzoną pelną blasku cerę:):)

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań 2

Przyjemny krem

Lekki, nietłusty krem. Dla suchej cery być może za lekki, dla normalnej czy mieszanej w sam raz. Dość dobrze się wchłania, ładnie nawilża, ogółem polecam. Nie jestem do końca przekonana czy wart tej ceny...

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:próbki

dla skory mieszanej

bardzo dobrze znam produkty marki eucerin dostepne na polskim rynku tylko w sieci aptek super pharm, bo przez kilkamiesiecy bylam ambasadorem marki w szczecinie.
hydro-balance to bardzo dobry krem, naprawde nawilzajacy, ale TYLKO DLA SKORY MIESZANEJ. skora bardzo sucha, taka jak moja poprostu nie zadowoli sie lekkim kremem nawilzajacym, potrzebuje miec cos jeszcze.
nie wierze ze zatyka pory, poprostu nie ma co tam zatykac...
polecam, chociaz juz mi za to nie placa.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sloiczek, ktory oddalam kolezance z cera mieszana

Quality Missala Jak dobierać perfumy

super, polecam!

Ten kremik sprawdził się w 100% na mojej przesuszonej i podrażnionej skórze. Mając cerę mieszaną używałam kosmetyków przeznaczonych do takiej właśnie. Jednocześnie mając cerę wrażliwą każdy kosmetyk mnie podrażniał.
Szukając czegoś odpowiedniego dla mnie pani w aptece poleciła mi ten kremik. I muszę powiedzieć że jest rewelacyjny.
Wszystkie przesuszone, podrażnione i zaczerwienione partie na buzi zniknęły. Skóra teraz jest idealnie nawilżona przez cały dzień. Na noc po umyciu twarzy nie nakładam już tego kremu bo skóra i tak jest nawilżona i nie czuć żadnego ściągnięcia. Nie zapycha!!! i jest wydajny
Moja siostra, która ma bardzo wrażliwą cerę jest również nim zachwycona.
Polecam :)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Super

Nie jestem na 100 % pewna, czy mam ten sam, bo na moim pisze, że jest Intensive :> ale to chyba ten.

Spodziewałam się go znaleźć przy pielęgnacji cery nadwrażliwej, bo jedną z jego największych zalet jest to, że nie podrażnia ani troszeczkę. Zero jakiegokolwiek zaczerwienienia czy pieczenia, a i łagodzi podrażnienia, które już były wcześniej.

Na opakowaniu jest napisane, że raczej należy unikać kontaktu z oczami, ale smaruję też nim oczy i nic sie nie dzieje. Jest dla nich powiedziałabym - obojętny.

Nawilża bardzo dobrze. Nie wiem jakby się spisał w zimę, ale na wiosne jest w sam raz.
Delikatny, szybko się wchłania, może być też stosowany do cery mieszanej (ja taką mam).
Nie zatyka porów!
Jedynym minusem mógłby być brak filtrów (no niby ma tam pod koniec titanium dioxide, ale na pewno nie w roli filtra..), ale i tak później jeszcze filtry nakładam, więc nic mu za to nie odejmuję ;) Co prawda po zastosowaniu tego kremu moja skóra już nie chce tak łatwo wchłonąć filtra, no ale jakoś sobie radzę :)

Dla wrażliwców z przesuszoną skórą będzie jak znalazł :)

Edit: Chciałam tylko dodać, że był okres, kiedy miałam bardzo przesuszoną skórę i wtedy stosowalam ten krem + filtr, bo sam filtr za mało nawilżał (żeby nie wyszło, że sobie walę 5 ton kremów na twarz a potem narzekam, żę się nie wchłaniają ;) ).

Edit 2: Odejmuję gwiazdkę. Jednak stwierdzam, że zapycha niestety :(

Używam tego produktu od:...

Lekki, dobrze nawilża, ale....

Krem apteczny, z czystym sumieniem poleca wszystkim wrażliwcom, którzy nie toleruja substancji zapachowych w kremach. Rzeczywiscie bardzo dobrze nawilża, lekko matuje, świetnie sprawdził się latem. Zimą trochę jednak za słabo nawilzał suchą od kaloryferów skórę. Jakość zdecydownie porównywalna z Vichy. Ale ja lubię jednak, jak krem trochę pachnie. W Niemczech w aptekach dostępna jest starsza, konkurencyjna firma- Eubos- zdecydowanie lepsza, w tej samej cenie. Szczególnie kremy z serii Urea (z mocznikiem -brzmi może nie najlepiej, ale gwarantuję, nic, żadna tam woda zamknieta w emulsji, nie nawilza trwalej i lepiej). Radzę przy okazji wypróbować.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek