Guerlain, Issima Body Secret, Ice Lift Body Treatment (Napinający żel chłodzący do ciała)

Żel natychmiastowo pojędrniający. Zawiera wyciąg z gingo biloba oraz kofeinę - składniki o działaniu drenującym i stymulującym. Pomaga redukować również cellulit. Daje miłe uczucie chłodu

Cena: ok. 160 zł

Cudo

Miałam go dzięki Ebayowi. To trochę szaleństwo, bo jak pisała Smoczyca do wydajnych to cudo nie należy, ale musialam spróbować. Rzeczywiście
kosmetyk na miarę Guerlain ( jak dotąd jest to dla mnie marka numer jeden:)Błyskawicznie nawilża skórę, lekko napina pozostawiajac chłodzące wrażenie. No i do tego mikrodrobinki dające subtelny, delikatny i bardzo zmyslowy połysk. Jedyny minus to cena, ale może jeszcze kiedyś go kupię:)

Fantastyczny

To mógłby byc moj kosmetyk wszechczasów, ale niestety cena! Wydaje mi się że przy zgłaszaniu popełniono błąd - ja kupowałam ten żel zawsze w salonie Guerlaina i tam on kosztował 245 zł co jest według mnie ceną bardzo wysoką, zwłaszcza że ten kosmetyk nie wyróżnia się dużą wydajnością. Przy aplikacji mocno chłodzi skórę, silnie ją napina, a przy dłuzszym stosowaniu wyraźnie widać poprawę - zero cellulitu, skóra jest pięknie wygładzona i nawilżona. Ujędrnienie widoczne gołym okiem. W dodatku ma opalizujące drobinki rozkosznie rozświetlają skórę. Ale cena odstręczająca...

milusieńki

Idealna propozycja na upalne lato, idealnie chłodzi a przy tym świetnie nawilża i pojędrnia czyli przyjemne z pożytecznym. Co do walki z cellulitem cudów się nie spodziewajcie ale ja kupuję go nie w tym celu ...