Oriflame Colour, Eye Primer (Podkład na powieki)

Oriflame Colour, Eye Primer (Podkład na powieki)

Podkład na powieki - pierwszy krok w perfekcyjnym makijażu. Lekki krem nawilża powieki i tworzy bazę pod pudrowe cienie, utrwalając je.

za mokra, za słaba

Próbowałam z różnymi cieniami i w każdym przypadku ło tak samo - cień wałkował się w załamaniu powieki. Baza nie ma wpływu na trwałość cienia na skórze. Jest za mokra, nałożona i w minimalnej ilości i bardziej rozrzutnie robi to samo - czyli nic. Nie wpływa też na blaknięcie cienia z czasem na oku.
Kupiłam Lumene może będzie lepiej :)

Używam tego produktu od:3 mies próbowałam
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

Ekhm, w rozkroku...

Chwalić czy nie chwalić - oto jest pytanie. Trochę pochwalę.
Na pewno baza jest bardzo wydajna. Moją tubkę mam ponad rok i nie mam pojęcia, kiedy się skończy. Stosunek jakość-cena, kiedy produkt jest w promocji, też wydaje się być zachęcający. Dość szybko się wchłania. Ogólnie rzecz biorąc spełnia swoje zadanie.
Z drugiej strony, jeśli nie jest w promocji, to nie warto go kupować. Warto dołożyć i kupić bazę pod cienie Art Deco, bo Oriflameowa tej drugiej do pięt nie dorasta. Z braku laku może być. Czas działania - aczkolwiek zadowalający (zależy kto ma jakie potrzeby) - jest dość długi, ale krótszy niż w przypadku Art Deco. Wydaje mi się też, że nie radzi sobie ze wszystkimi cieniami.
Podsumowując, jeśli ktoś potrzebuje bazy pod cienie na gwałt, a ta akurat jest w promocji i na już, to brać i nie pytać. Na kolana nie rzuca, ale poratuje.

Używam tego produktu od: roku z kawałkiem
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

Za taką cenę warto!

Po przeczytaniu recenzji zastanawiam się, czy mówimy o tym samym kosmetyku ;) U mnie baza się sprawdziła. Bardzo dobrze się ja nakłada, szybko sie wchłania, znacznie poprawia trwałość cieni, przedłuża nasycenie ich barwy. Moje oko ma skłonność do wałkowania ;) cieni a baza zmniejszyła ten efekt do minimum.

Opakowanie także wygodne w użyciu, dzięki wąskiemu "dziubkowi" łatwiej dozować ilość kosmetyku.
Niestety, baza się już kończy a w katalogu jej nie widziałam ostatnio :( Za 11 złotych kupie ja bez namysłu.

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Super, polecam

Działa świetnie, jak dla mnie bomba!!
Cienie, nawet te raczej średniej jakości utrzymują się na powiece cały dzień i paraktycznie nie trzeba nic poprawiać. Nie wiem jak przetem mogłam żyć bez tego produktu :P
Poza tym ma fajne opakowanie ,nie jest drogi i jest wydajny :)

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Rozczarowanie :(

Oriflame złamał mi serce i to bez dwóch zdań... Jak firma, której od zawsze ufam mogła wypuścić na rynek takiego bubla?? To mazidło nie ma żadnego wpływu na trwałość cienia. No i zaplaciłam 11 zł, a byłby za to porządny błyszczyk albo kredka....

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje

Bubel Ori

Absolutnie nie kupie ponownie!
Nie utrwala-cienie jak sie walkowaly tak z ta baza tak samo sie walkuja.Nic nie daje.Za ladna tubke jej nie podniose ocene.
Mowie tej bazie NIE!

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:poczatek(i koniec) pierwszego

bubel

Miałam nadzieję, że za niewielkie pieniądze utrwalę sobie cienie na powiece.
Niestety - nadzieja matką głupich. Mały plusik za konsystencję i łatwość aplikacji. I to niestety koniec plusów. Nie widzę żadnej różnicy między okiem z tą bazą, a okiem bez niej. Cienie się tak samo wałkują w załamaniu powiek i tak samo szybko znikają. Próbowałam różnych metod aplikacji - mniejszej ilości, większej ilości, nie przypudrowane i przypudrowane ....i nic - żadnych zmian. Jednym słowem bubel i tyle.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

OK

Całkiem przyzwoita baza za niewygórowaną cene.
Sprawdzila sie w przypadku "bazarowych" cieni oraz tych plynnych, ktore zawsze walkowaly mi sie na powiece.
Dosc wydajna, czasem wycisnie sie jej za duzo, ale nie jest zle :) Poreczne opakowanie.
Mozliwe, że kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: około miesiaca

do bani

Kupiłam skuszona promocyjną ceną w katalogu, od zawsze cienie wałkują mi się w załamaniu powieki, popołudniu praktycznie nie ma śladu po cieniu na powiece oprócz grubej jego warstwy w załamaniu. Myslalam ze pomoże choc trochę, ale się przeliczyłam. "podkład" ten wygląda i ma konsystencję kremu pod oczy, co już na wstępie mnie zdziwiło. Pomyślałam jak takie coś może zmatowić skórę i utrzymać cień przez wiele godzin. No i faktycznie na mnie nie działa, może będzie skuteczne dla kogoś kto ogólnie nie ma raczej problemu z wałkowaniem się cieni. Na początku myślałam ze chodzi o jakość cieni do powiek, zmieniłam na cienie z Avonu ale i tak nie jest lepiej. No cóż nie tego sie spodziewałam, ale metodą prób i błędów może znajdę dobry podkład do powiek

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/4

nie utrwala

Mialam nadzieje, ze chociaz troche utrwali makijaz oczu. Jest niedrogi, w tubce a nie sloiczku, ma lekka konsystencje i bardzo latwo sie rozprowadza, powinien byc wydajny. Ale nic nie utrwala! Zrobilam eksperyment i na sobie i na siostrze - po jednym oku mialysmy posmarowanym tym podkladem. Niestety oazalo sie i u niej, u mnie, ze oko i z baza, i bez bazy wyglada tak samo - po krotkim czasie cien nierownomiernie schodzil, walkowal sie. 2 * tylko dlateo, ze jest tania i przyjemna w uzywaniu. Chociz to i tak za duzo biorac pod uwage fakt, ze w ogole nie spelnia swojej roli. Oddalam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: napoczete 1