Luksja Naturelle, Żele pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja Naturelle, Żele pod prysznic (różne rodzaje)

Seria Naturelle została stworzona z myślą o potrzebach skóry wrażliwej. Żele z tej serii mają delikatnie myć, jednocześnie pielęgnując skórę wrażliwą, suchą i skłonną do alergii.
Występują w kilku wersjach:
- mleczko z bawełny i proteiny ryżu,
- ekstrakt z magnolii i proteiny jedwabiu,
- masło shea.

Cena: 6-7zł / 250ml

Solidna firma

Mam wersję z mleczkiem bawełnianym. Jest bardzo miła.

Żel ma dość gęstą, aksamitną konsystencję, ładnie się pieni, jest taki ogólnie kojący i łagodny w użyciu. Nadaje się do wrażliwej skóry. Bardzo neutralny i delikatny zapach jest idealny na dni, kiedy wszystko mocno pachnące nam wychodzi - nomen omen - nosem, i szukamy czegoś zupełnie nieinwazyjnego.

Opakowanie przyjemne, adekwatne do zawartości, poręczne i trwałe. Wyżej wymienione zalety oraz przyjazna cena czynią w sumie z tego żelu bardzo udany produkt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mój KWC

Kupiony przez przypadek- w sklepie nie było tego który chciałam. W sumie dobrze. Wreszcie znalazłam doskonały żel pod prysznic.
Oceniam wersję z magnolią. Pieni się bardzo delikatnie. Po prysznicu na skórze pozostaje tylko lekko wyczuwalna mgiełka zapachu. Dokładnie tak jak lubię. Najwspanialszy jest jednak efekt miękkości i nawilżenia skóry, jak po nałożeniu balsamu. Czasem używam go z garścią soli jako peeling- efekt jest jak po genialnym zabiegu SPA, skóra nie dość że gładka to jeszcze miękka i nawilżona.
Raczej nie będzie pasować osobom które lubią mocno pieniące się i pachnące żele- moja 13 letnia córka za nim nie przepada. Dla mnie jednak jest doskonały pod każdym względem.

Używam tego produktu od:Miesiąca
Ilość zużytych opakowań:Kończę pierwsze

Taki sobie.

Miałam wersję z masłem shea, pachnie ładnie, chociaż dość mocno. Zapach wyczuwalny intensywnie pod prysznicem, ale na skórze się nie utrzymuje. Żel przyzwoicie myje, ale wysusza trochę skórę. Bez balsamu po prysznicu obejść się nie można. Nieźle się pieni, ale jest dość wodnisty a przez to niewydajny. Spróbować można, wracać do niego nie warto.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

fakty i mity depilacja

raczej nie polecam

Kupilam z ekstraktem z magnolii no i sie zawiodłam w sumie.
W sklepie żel nawet pachniał, dlatego go wzielam, bo pomyslalam - niska cena, ladnie pachnie - niech będzie :)
Niestety podczas kapieli nie pachnie albo nawet smiem twierdzic ze smierdzi.. u mnie sie nie pieniło no i ciesze sie, ze piszecie ze nie jest wydajny, to szybko sie skonczy :P :) i wypróbuje jakiś inny..

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

nie mam większych zastrzeżeń

Bardzo przyjemny żel pod prysznic.
Miałam wersję z masłem shea, gdyż najbardziej przypadł mi do gustu jej delikatny zapach.

Zel jest niestety średnio wydajny, ale za to dobrze sie pieni i nie wysusza skory.
Zapach jest niestety ulotny i niewyczuwalny, a szkoda.

Mozliwe, że kupie jeszcze kiedys inna wersje. :)

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno